nesto me zanima...

romanticna:
ima li na Forumu uopste ljudi koji su nasli ono sto su trazili? Mislim na partnera, srodnu dusu, ljubav...

Eve, ja. Sva tri u jednoj osobi. A sluchajno, skroz... nismo neshto chatovali, dopisivali se neko duzhe vreme i shta ja znam. Sluchajno, razmenili par rechi, nashli se (poshto zhivimo bash blizu)... i neobavezno se druzhili 2 god, a onda...
Dakle, preko neta smo se samo upoznali. Za sve ostalo shto je usledilo 'kriv je' real life.
 
Ljudi koji to traze na Forumu, tj. zbog toga su ovde, su unapred osudjeni na neuspeh...

A oni koji ne traze... skroz druga prica... evo, sva 3 i vise od toga :oops:

Znate kako se kaze... Stvari se nalaze kad ih najmanje trazis...
 
VERUJ MI
... KAO STO
U BILO KOM
KLUBU,KAFICU MOZES DA UPOZNAS
10 LJUDI OD KOJIH CE TI MOZDA NEKO SUTRA BITI NAJBOLJI PRIJATELJ....
A MOZDA POZELIS DA NIKAD VISE NE SEDNES ZA ISTI STO....
TAKO MOZDA OVDE I NADJES NEKOG
SRODNOG SEBI...PITANJE JE KOLIKO SI ISKRENA OSOBA...
I STA UOPSTE ZELIS.....
SRECNO...STA GOD DA TRZIS :D :D
 
Nekako mi kao umetniku prija samoca,malo mi je cudno da bilo koga sada gledam u oci,ali moj andjeo je tu,moja divna supruga,koju nisam upoznao preko chata,
Ali....ima dosta skretnica u mom zivotu,svaki prijatelj,svi koje sam znao,prosto su nestali,ili su pucali sebi u glavu,ili su sanjali nekada da budu umetnici,pa onda otisli negde drugde i postali nesto drugo,a ja sam jedini ostao.
Ponekad ovakva stanja bole,jako bole,cini mi se kao da iz ruku smrti uzimam svaki svoj obrok.
Ako neko raspolozen za pricu sa jednim obicnim covekom koji sebe naziva "umetnikom",...pisite mi,
mozda necu biti toliko zloban i los i nekome odgovoriti.
ekkerot@yahoo.no

The Oath.
 
Manitua mi, nasao sam stvarno ono sto sam hteo!!! Trazio sam nekoliko ludjaka koji ce moci stvarno da mi kazu u lice(preko ekrana) sta stvarno misle o necemu sto me tisti, a ostalo jos uvek trazim van foruma, tamo, negde, napolju. To je mnogo, bre, tesko naci..
 
Incognito:
Gazdarica:
Nasla sam ono sto nisam trazila->3 u 1... :wink:

Da ostane zabelezeno za memoare: Gazdinka KONACNO priznala!!!

Dugo ti je trebalo ;)
Sta cu, razoruzao me je... :D
"Mon cheri,da sam samo znao da postojis,dosao bih i odveo te; da zajedno,do slatkog svrsetka, uzivamo u svakom trenu koji zivimo...
I ne,nije to trip, ni patetika subotnje veceri, ni nedostajanje, ni ljubav, ni strast; to je ona druga polovina koju trazimo od kada shvatimo da postojimo,to je ono u krvi,u hemiji,u sustini..."
 

Back
Top