tuce i platforme

mrnja

Početnik
Poruka
35
znate li neku dobru tucu ili platformu iz treceg lica.meni se svidela santa claus in trouble a tucu trazim ono ides ulicom i tabas se ali izgleda da sam isprobao sve.igrao sam streets of rage i nije igriva.dobra je fight man -ima je na googlu
 
na primer santa claus in trouble je ni mala ni velika igra al je super platforma.dobar je i duke nukem menhetn projekt.a opet kazem fight man su cica glise al probajte je na googlu.nije nabudzena al je igriva.video sam sve igre koje ste naveli.javicu kad me neka odusevi
 
Tomb Raider, Princ of Persia, Max Pain :)

ima li nesto prostije.ja sam odrastao na c64,mislim ne trazim bas igru za c64 ali znas nesto prostije.ne mora igrica da bude kao film.meni se svidja fight man,probaj je na googlu pa je uporedi sa igricama koje si mi preporucio.a dobra platforma mi je santa claus in troble mada sam je zavrsio pre dve godine.duke nukem menhetn projekt sam isto odavno zavrsio.zadovoljan sam fight man igricom samo je mana sto ima samo jedan nivo.koji k.onda pise DEMO u uglu
 
pa, znas li da je taj cica glisa iz igrice fight man u stvari radjen po liku iz igre final fight? znaci, ona je potpuno na tu foru, samo sa boljom grafikom, iako je jaaako stara. sa igrom cadillac and dinosaurs je situacija ista, osim sto je jos bolja igra! samo ti treba emulator ("M.A.M.E." - sa kojim u stvari igras stare dobre igre sa automata) i same igre koje ces u njemu da otvoris (tzv "ROM"-ovi)... evo ti i 2 sajta na kojima ces ih naci (mada verujem da je samo jedan od ova 2 dovoljan). a igre su velike tek nekoliko MB. www.romnation.net ili www.rom-world.com ;)
 
polarni medo dali si igrao pravu igricu fight man(xiaoxiao no 9)?znam igru final fight a i cadilac i dinosaurus(nasao sam je na you tube).covece bolja je fight man.kupio sam pre dve dine disk sa mame igricama ima i final fight.skinuo sam rom golden axe.kako da skinem mame i kako da sve to pokrenem
 
meni je fight man samo simpaticna kopija ovih igara. dao sam ti linkove na kojim mozes skinuti mame i romove. a sve sto trebas da uradis je da romove smestis u odgovarajuci folder u mameu, pokrenes mame, i pokrenes igru. ako ti treba detaljnije objasnjenje (a ne bi smelo)- sigurno je to objasnjeno na nekom od pomenutih sajtova (i na jos 1000 drugih mesta na netu koje ces lako iskopati (www.google.com)). pozz.
 
Sto se tiche tih Beat `Em Up igara, stari Punisher nije losh :) Final fight (cini mi se da ima dva ili vise delova) i Dinosauri i Kadilaci se podrazumevaju.

A od platformi, PoP, Tomb Raider, ako volis malo mracnije stvari Legacy Of Kain isto nije losh.

@moderatoru, Maks Pejn nije ni tuca ni platforma (:
 
medo treba mi detaljnije objasnjenje:)i moram da kazem da je fight man bolji od starijih igara sa automata.skinuo sam pre nedelju dana mame(neke)i ubacio sam rom kecera u neki folder u mame al napise neke nebuloze.u koji folder treba ubaciti rom i sta dalje?
 
i da ne odlutamo od teme pisite o platformama i tucama iz treceg lica koje se igraju na tastaturi.evo ja od platformi izdvajam santa claus in trouble a od tuca fight man samo ne znam sto su stavili u uglu na fight manu DEMO kad je po svemu sudeci to ceo deo (xiao xiao no 9)ostali delovi su price za sebe
 
ja nemam detaljnije objasnjenje. ne mogu da znam nista napamet dok ne instaliram program, sto znaci da ce morati da se zrtvuje neko sa vec instaliranim, i mnogo dobar i/ili zaludan. jer, ako se sam nisi snasao, onda je ocigledno potrebno ispisati sve step by step (i biti tu za slucaj da nesto ipak podje naopako)... ako neko smatra da je mudro da ti da sve na tacni i potrosi 5x vise vremena nego sto bi ti kada bi se malo pomucio sa cackanjem programa... pa, rekoh ti sustinu- ne bi trebalo da bude problem... ako jeste... e ybg. igraj cica glise- ionako tvrdis da su bolje :p :)
 
ima ona jedna gdje mozes da vodis nekog klinca, matorog polurobota, muskog i neku zensku, a postoji i skrivena opcija da biras kengura sa bokserskim rukavicama, zaboravih ime igre, a mislim da je treci dio u pitanju... Igra je sa sege mege i dobra je, kao mladji sam se przio na nju....
ispravka, igra se zove :
Streets of Rage 3
i moze se skinuti sa http://www.emuasylum.com/index.php?page=roms&type=list&system=Sega Genesis&special=top
potreban je sega genesis emulator http://www.emuasylum.com/index.php?page=emulators&system=Sega Genesis
 
i ja ne volim da raspravljam o ukusima... ali ti nisi ni okusio kadilak i dinosaurus :p
nadam se da si se snasao- ta igra je vrh. :)
a streets of rage... pa ne znam... nekako mi je mnogo nekako... ukocena... ne deluje mi dovoljno tecno... eh sad- ne pitajte da objasnim na sta tacno mislim kada to kazem.. :lol:
 

Back
Top