Zle gadure

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto kod nas ima sve vise zlih gadura i takve zene iz svog nezadovoljstva zele drugima zlo i ako saznaju da se nekom nesto lose desilo to je njima predmet veselja?

Da li je kod takvih zena takvo stanje dovela njihova pi,ca koja divlja za kitom, a nikako da je nadju, bar na kratko?

To sam primetio i na forumu, odredjene gadure su pljuvale po jednoj curi (koja mozda i nije bas skroz normalna, ali je skroz dobra osoba).
 
Imam takvu susjedu. Toliko je negativna da mi je i stan time ozračen i zato smo zvali radiestezista. Da ne kažem da je mojoj staroj bacila solnu kiselinu u lice. I da mislim da joj fali k*** jer je dugo nitko ne j*****Ponaša se ko neka kraljica,a obična je seljakuša.Otkad smo se doselili neko vrijeme je bila tiho,a onda je počela praviti p****. Dalje ne bi više o njoj i to je dovoljno.
 
Uf, pa to je u Beogradu sasvim normalno. Svakodnevna pojava. Vezes 15 minuta "Tako joj i treba, ovakva je, onakva je" a sutra ce ona za tebe isto tako, a ipak, kad se vidite mozete da se ispricate o nekoj trecoj drugarici.
 
Imam takvu susjedu. Toliko je negativna da mi je i stan time ozračen i zato smo zvali radiestezista. Da ne kažem da je mojoj staroj bacila solnu kiselinu u lice. I da mislim da joj fali k*** jer je dugo nitko ne j*****Ponaša se ko neka kraljica,a obična je seljakuša.Otkad smo se doselili neko vrijeme je bila tiho,a onda je počela praviti p****. Dalje ne bi više o njoj i to je dovoljno.


Da nju bi trebalo izyebat ko kravu. Meni su uvek bile privlacne te koje se ne yebu dugo, samo da nisu bas skroz lude, jer one kad se nataknu na kitu ne zele je napustit tako lako.
 
Zasto kod nas ima sve vise zlih gadura i takve zene iz svog nezadovoljstva zele drugima zlo i ako saznaju da se nekom nesto lose desilo to je njima predmet veselja?

Da li je kod takvih zena takvo stanje dovela njihova pi,ca koja divlja za kitom, a nikako da je nadju, bar na kratko?

To sam primetio i na forumu, odredjene gadure su pljuvale po jednoj curi (koja mozda i nije bas skroz normalna, ali je skroz dobra osoba).

Jedan moj prijatelj uvek kaže kako ništa nije gore od "paćenice". Ona, po njegovom mišljenju, mrzi sve koji su srećni jer misli da imaju ono što ona nema a to je redovan i kvalitetan sex.
E sad....moje mišljenje je da ne znam kakav orgazam ne može od zle i pokvarene ženske persone da napravi dobru vilu. Ko zna, možda grešim....
 
Improvizujte, sta cu vam ja. Ni meni nije ovo niko nacrtao nego sam sam provalio.

hahahhaha... znachi, izmislio si...:lol: a ja se ponadala nekoj shiroj raspravi...:( e yb-ga sinnke... onda nema mnogo priche...:-| okruzeni smo dobrim i loshim ljudima, kako u zivotu tako i na forumu... samo shto je ovo na forumu manje opasno jer se krijemo ispod svojih nikova da ne kazem maski... i tako...;)
 
"Da li je kod takvih zena takvo stanje dovela njihova pi,ca koja divlja za kitom, a nikako da je nadju, bar na kratko?"

meni zvuci kao da jesi...
sad, ko je to bio?

E pa nisi odslusala do kraja.

Napisao sam da nisam samo na to mislio, ako nisam samo na to mislio znaci da ima jos nesto, ali ako cu sad tebi crtat onda ce mi samo za tumacenje trebati jos jedan forum, jer je tebi snaga jaca strana.
 
Zasto kod nas ima sve vise zlih gadura i takve zene iz svog nezadovoljstva zele drugima zlo i ako saznaju da se nekom nesto lose desilo to je njima predmet veselja?

Da li je kod takvih zena takvo stanje dovela njihova pi,ca koja divlja za kitom, a nikako da je nadju, bar na kratko?

To sam primetio i na forumu, odredjene gadure su pljuvale po jednoj curi (koja mozda i nije bas skroz normalna, ali je skroz dobra osoba).

Nisam zapazila porast broja takvih zena, tacnije nesto me i ne zanima............
Nego, ta usamljena pica, ne znam da li od zene moze napraviti zlobnu gaduru, ali nervoznu i blago ffrusttriranu sigurno moze!
 
Jedan moj prijatelj uvek kaže kako ništa nije gore od "paćenice". Ona, po njegovom mišljenju, mrzi sve koji su srećni jer misli da imaju ono što ona nema a to je redovan i kvalitetan sex.
E sad....moje mišljenje je da ne znam kakav orgazam ne može od zle i pokvarene ženske persone da napravi dobru vilu. Ko zna, možda grešim....


Meni tvoja glupost toliko ide na kitu da ti ja ne mogu opisat. Ne stvarno zasto se pojavis uvek kad sam ja na forumu i bas tada budes do daske naduvana?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top