Zle gadure

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upoznao sam na hrvatskoj obali jednu žensku iz Splita koja je sama sebe zvala "Grdulja Prdulja I Njena Smrdulja" - mislim da je najveća gadura koju sam sreo. A zvala se Ankica Kolesar. Bruka.
 
Da nju bi trebalo izyebat ko kravu. Meni su uvek bile privlacne te koje se ne yebu dugo, samo da nisu bas skroz lude, jer one kad se nataknu na kitu ne zele je napustit tako lako.

:lol:

jao kuku meni....ovako se ne nasmejah pet dana minimum.....:lol:

ljudi ja moram da priznam: kad se sinnke pojavio pre nekoliko godina, mslio sam da je budala...kako je vreme prolazilo, ukapirao sam da je on 100 % u pravu, samo je problem sto iskazuje svoje misljenje na nesvakidasnji nacin (da ga tako nazovemo) :)
 
Sinnke nije 100% u pravu, ali jeste u mnogim stvarima. A mišljenje baš lepo pokazuje. Da nema onih nekih tripova, bio bi mi među omiljenim forumašima.

tacno...malko sam se zaneo...nije 100 posto...ih kako si to lepo srocila MYOB :P

e zato izmedju ostalog sluze zene! nemamo vremena mi muskarci da se bakcemo sa sitnicama :)
 
Zasto kod nas ima sve vise zlih gadura i takve zene iz svog nezadovoljstva zele drugima zlo i ako saznaju da se nekom nesto lose desilo to je njima predmet veselja?

Da li je kod takvih zena takvo stanje dovela njihova pi,ca koja divlja za kitom, a nikako da je nadju, bar na kratko?

To sam primetio i na forumu, odredjene gadure su pljuvale po jednoj curi (koja mozda i nije bas skroz normalna, ali je skroz dobra osoba).

ti kad bacis kosku sve zene zagrizu :oops: ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top