SMSna strana molebana

Najbolje mi se svidja:

  • Predlog broj 1

  • Predlog broj 2

  • Predlog broj 3

  • Predlog broj 4

  • Predlog broj 5

  • Predlog broj 6 - VUK: Ravna Gora pobediti mora!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Deca. Ko može da se ljuti na njih. Adolescentske igrice. Kao kad im mama i tata odu na vikend a oni željno čekaju devojku da se maze. :) Samo ovaj tata ume da bude i gadan kad treba, nadam se da to neće osetiti.
 
Sve je to ok, nego si zaboravo da staviš one poruke Bokijevih fanova u subotu za vreme izborne tišine u drugom krugu, o tome ako si za mir, EU, bla bla bla, izadji i zaokruži milog nam Bokija, verovatno se i tu ovajdila telefonija. Mada ko zna, možda tu poruku nisi video (mada bi me čudilo jer su je svi koje poznajem dobili) ili jednostavno nisi želeo da je vidiš, tj spomeneš ovde. ;)

evo jos jedne;

ja kasnim.stigao je zejtin pa sam stao u red.
posle idem do Rumuna da kupim 2L benzina ako ima
stavi hleb od juce u zamrzivac,ako ima struje
zameni celu penziju od aprila prosle god
za 5eur da sutra idem kod Jovine majke
juce su ga poslali na ratiste
ja sam ok
tvoj Toma Nikolic
svim srcem:mrgreen:
 
Deca. Ko može da se ljuti na njih. Adolescentske igrice. Kao kad im mama i tata odu na vikend a oni željno čekaju devojku da se maze. :) Samo ovaj tata ume da bude i gadan kad treba, nadam se da to neće osetiti.

Bogme ovaj što mi slao radikalsku haiku poeziju ne da nije adolescent već je pred penzijom. Povezao pravoslavlje, Svetog Nikolu, Tomu, izdajnike, brda, sablje...
E neki žive u 14-om veku izgleda...
 
Šovinističke stavove ne zastupaju samo tzv. "nacionalisti" što vidimo iz priložene slike.
Možda se odgovor krije u religiji? Jedna od zapovesti je "slušaj čoveka svog, skrati telefon i ne spuštaj dasku"

Видим да немаш поштовања према 90% становника Србије који су Православни Хришћани...и да је то за тебе нека игра..жалосно..али веруј ми хришћани су много напрднији у људским односима од вас демократа....тако да вам то нигде неће пити воде..осим у вашем јадном друштву..

05Georgije.jpg
 
То ти мислиш..видиш код традиционалних Срба..жене се не петљају у политику..тако да Шешељева жена нема неког утицаја..то код левата типа Слобо, Мило, Чеда и Чанак..жене упрежу уши

Mega te gotivim . I te tvoje jpege visoke rezolucije kojima ljudima u Srbiji usporavas net .
 

Prilozi

  • pajser_za_eksere_600_kicsi.jpg
    pajser_za_eksere_600_kicsi.jpg
    9,1 KB · Pregleda: 0
Naravno da imas - Kosovo ima brzi net od Srbije :) Srce nase :) Kosovo :)

kosovosrcegt6.jpg



Косово и Метохија јесу Србија...знам да вам слабо иде та географија, јел још верујете да је Крајина и далмација рватска..али за твоју информацију идем преко Србије...
 
Видим да немаш поштовања према 90% становника Србије који су Православни Хришћани...и да је то за тебе нека игра..жалосно..али веруј ми хришћани су много напрднији у људским односима од вас демократа....тако да вам то нигде неће пити воде..осим у вашем јадном друштву..

217.jpg

privatna kuća u Ripnju


Ma nemoj ja sam parafrazirao citat iz pravoslavlja?
Ako je 90% pravoslavaca kako su to nacionalne manjine glasale za aktuelnog predsednika?
Pa većina nacionalnih manjina je katoličke ili muslimanske veroispovesti koje se vode kao tradicionalne u Srbiji.

I šta tebe briga ako neko nije pripadnik verske organizacije? Neću da me iko lupa po džepu a da ne uradi posao kako treba. Na majstorima zakidate a na popove bacate pare. Za neke prosto nema nade pa da im popovi iz kuće ne izlaze.
 
Ma nemoj ja sam parafrazirao citat iz pravoslavlja?
Ako je 90% pravoslavaca kako su to nacionalne manjine glasale za aktuelnog predsednika?
Pa većina nacionalnih manjina je katoličke ili muslimanske veroispovesti koje se vode kao tradicionalne u Srbiji.

I šta tebe briga ako neko nije pripadnik verske organizacije? Neću da me iko lupa po džepu a da ne uradi posao kako treba. Na majstorima zakidate a na popove bacate pare. Za neke prosto nema nade pa da im popovi iz kuće ne izlaze.

Не националне мањине су му дали проценат за победу...истина и неки хришћани су гласали за Тадића(мени лично није јасно)..а друго..нац.мањине су већином протрестанти и мухамеданци..а латина има једва 2 %...а те титоистичке форе иди продај на ЦККПЈ седници..мислим да су више него вулгарне и назадне...пао је комунизам..истина има сада своје изданке типа Чеде и Чанка..али није у пуној снази
 
А за кућу шта баш лепа...ја као грђавинац сматрам да је леп пројекат..немам пијма шта си ти по струци, али немој да се мешаш у посао...
 
Не националне мањине су му дали проценат за победу...истина и неки хришћани су гласали за Тадића(мени лично није јасно)..а друго..нац.мањине су већином протрестанти и мухамеданци..а латина има једва 2 %...а те титоистичке форе иди продај на ЦККПЈ седници..мислим да су више него вулгарне и назадне...пао је комунизам..истина има сада своје изданке типа Чеде и Чанка..али није у пуној снази

hahaha, eto nama radikala ljutog...
Kako ono beše - patrijarh Pavle srpski izdajnik...
A ovamo pravoslavlje, krst kardana...

p.s. ja nisam klicao Titu koliko neki koji se sada stide svog života.
Nisam mogao jer fizički nije bilo moguće :lol:
 
hahaha, eto nama radikala ljutog...
Kako ono beše - patrijarh Pavle srpski izdajnik...
A ovamo pravoslavlje, krst kardana...

p.s. ja nisam klicao Titu koliko ti, fizički nije bilo moguće :lol:
Откуд ти да сам радикал..ја реко да сам из Образа..а ми нисмо политички острашћени....ја ни једном политичару никада нисам веровао..јер нисам на КиМ видео ни демократе ни радикале да су дошли да бране..већ само Образ и др..патриотске организације...
 

Back
Top