KAKO ZNATI KO TI SE VISE SVIDJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Daca 94

Ističe se
Banovan
Poruka
2.522
NIJE MI JASNO NPR IMAM PROBLEM,KAO STO VEC POLA FORUMA ZNA DA SAM U JEDNOG DECKA LOODO ZALJUBLJENA ALI IMAM PROBLEM,SVIDJA MI SE NJEGOV NAJBOLJI DRUG,MA SVIDJA MI SE JOS NEKI DECKO...MA NE ZNAM NI JA SAMA.BILA SAM UBEDJENA DA SAMO NJEGA ,,VOLIM,, A DA SU MI OVI SAMO SLATKI I NISTA VISE ALI NE MOGU DA RAZGRANICIM SAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM MISLICE TE DA NISAM NORMALNA,DOBRO NISAM TO JE OD LJUBAVI!!!!!!!NPR UPOREDIM NJIH DVOJICU I ZAMISLJAM NEKE SITUACIJE I DA PROVALIM KO MI MI SE VISE SVIDJA,I OVOG VOLIM 1 GODINU I PRIZNAJEM SEBI DA MI SE NJEGOV DRUG VISE SVIDJA OD NJEGA ALI SA NJIM SE MUVAM JER JE DUZE,BOLJE GA ZNAM ONO NEKAKO SAM NAVIKLA,NARAVNO DA NIKADA NECU NISTA URADITI SA NJEGOVIM DRUGOM ALI SAM PROVALILA DA MI SE OBOJICA BAS BAS SVIDJAJU,AL KAO SAMO NJEGA VOLIM MA NE ZNAM NI JA SAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POMOZITE8)
 
E sad ja imam problem...Kako da dam do znanja jednoj devojci da me je na neki način izneverila,a da to ne bude direktno...Mislim ona je osetila da su se među nama zahladili odnosi ali ne shvata zbog čega...misli da je nešto ne vezano za nju...

pa zavisi sta je uradila brate,ako je toliko glupa i ne otesana da ne provaljue onda stvarno..al dobro bila sam ja mozda na mestu te tvoje sto te je izneverila!~~~~~~~~~~~~~~lepo joj kazi i bice bolje nemojte da se zavlacite!!!!!!!!!!aj sam meni pomozite
 
NIJE MI JASNO NPR IMAM PROBLEM,KAO STO VEC POLA FORUMA ZNA DA SAM U JEDNOG DECKA LOODO ZALJUBLJENA ALI IMAM PROBLEM,SVIDJA MI SE NJEGOV NAJBOLJI DRUG,MA SVIDJA MI SE JOS NEKI DECKO...MA NE ZNAM NI JA SAMA.BILA SAM UBEDJENA DA SAMO NJEGA ,,VOLIM,, A DA SU MI OVI SAMO SLATKI I NISTA VISE ALI NE MOGU DA RAZGRANICIM SAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM MISLICE TE DA NISAM NORMALNA,DOBRO NISAM TO JE OD LJUBAVI!!!!!!!NPR UPOREDIM NJIH DVOJICU I ZAMISLJAM NEKE SITUACIJE I DA PROVALIM KO MI MI SE VISE SVIDJA,I OVOG VOLIM 1 GODINU I PRIZNAJEM SEBI DA MI SE NJEGOV DRUG VISE SVIDJA OD NJEGA ALI SA NJIM SE MUVAM JER JE DUZE,BOLJE GA ZNAM ONO NEKAKO SAM NAVIKLA,NARAVNO DA NIKADA NECU NISTA URADITI SA NJEGOVIM DRUGOM ALI SAM PROVALILA DA MI SE OBOJICA BAS BAS SVIDJAJU,AL KAO SAMO NJEGA VOLIM MA NE ZNAM NI JA SAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POMOZITE8)
Pokvarih vid od ovolikih velikih slova...Pa vremenom se sve menja...Slično se dešavalo meni- kažem e ova mi se baš sviđa,nema lepše od nje,kad kroz mesec dana naletim na neku još lepšu i tako...Ostavi ga...Vi ste još 7.tako da nije bilo među vama ništa ozbiljno da ne možete da se lako raskantate...Ili ga ostavi bez ikakvog razgovora ili popričaj sa njim da želiš da budete samo dobri drugovi...Doduše to se rešava samo od sebe...Oni da su neki frajeri,trebalo bi oni da se otimaju o tebe,a ne ti o njih...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top