Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Gledao sam film pre par meseci na pinku ! Pokusavam da ga nadjem preko interneta a nmg da se setim kako se zove ! mislim da je bio preveden kao "23:55" ili "5 do 12" ne znam tacno... U svakom slucaju radnja je sledeca :
" Kroz citav film nizu se razlicita ubistva , razliciti glumci , razlicita mesta ali sve u 5 do 12 , na kraju se skonta da je sve bilo povezano... Secam se scene da je neki lik usao u radnju , tu mu je radila devojka pa su oni kao opljackali tu radnju i krenuli da beze, pa je tu devojku pokupio neki kombi koji su ukrali neki klinci "

Malo ranije...11:14

http://www.imdb.com/title/tt0331811/
 
Da li neko zna koji je ovo film?
Film sam gledao odavno tako da cu navesti neke osnovne detalje kojih se secam.
Radi se o tome kako je neki klinac oslobodio medu iz cirkusa i poveo ga sa sobom, pa ga vlasnici jure da ga vrate u cirkus.Takodje postoji neka vremenska kapija u nekoj pecini kroz koju su na kraju filma vratili medu u proslo vreme. Mislim da se meda zove Dadli.

Zazeleo sam se filmova sa prirodom i zivotinjama tako da sam se setio ovog ali ne znam kako se zove.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna koji je ovo film?
Film sam gledao odavno tako da cu navesti neke osnovne detalje kojih se secam.
Radi se o tome kako je neki klinac oslobodio medu iz cirkusa i poveo ga sa sobom, pa ga vlasnici jure da ga vrate u cirkus.Takodje postoji neka vremenska kapija u nekoj pecini kroz koju su na kraju filma vratili medu u proslo vreme. Mislim da se meda zove Dadli.

Zazeleo sam se filmova sa prirodom i zivotinjama tako da sam se setio ovog ali ne znam kako se zove.

Trebalo bi da je
Escape to Grizzly Mountain
 
Nocas sam gledala film milsim na hallmarku radi se o liku koji biva tuzen za silovanje svoje kolegenice s posla na kraju se ispostavi da su oni to zajedno isplanirali i uzeli 10 miliona od firme, krece da ih ucenjuje lik koji je to saznao i trazi 5 miliona kada mu ponude samo 1 a on to ne prihvati ``ubijaju`` ga i zakopaju u sumi , kasnije se ispostavi da je ustvari zena zamenila telo i da je sve vreme bila u dogovoru sa tim likom koji ih je ucenjivao, tu se medjusobno poubijaju samo ovaj glavni lik visi na ivici ograde i u tom momentu dolazi njegova zena. Sledeca scena je u sudnici kako kazu jadna zena dosta je patila a da je stigla 5 minuta ranije mogla je da spasi muza i ona izlazi napolje seda u kola a u gepek 10 miliona

e sad nadam se da me je neko razumeo, film je malo komplikovan ali dobar bilo bi lepo kad bi mi neko rekao kako se zove :P

nasla sam film inace zove se Zločini iz strasti (Crimes of Passion)
preporucujem da se pogleda
 
Poslednja izmena:
Ako ste gledali neki film,a ne znate kako se zove,prepricajte ga ukratko ovde i mozda se neko seti naslova ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
njih dvoje se menjaju za stanove na neko vreme , on odlazi u njen u Parizu, a ona u njegog u NY, on je psihijatar koji ima depresivnog psa kog joj ostavlja zajedno sa stanom, na kraju njegovi pacijenti nastavljaju da dolaze kod nje na terapiju, a ona od onog depresivnog i cudljivog psa napravi veselu i razdraganu zhivotinju ?

jel zna neko kako se zove taj film ?

hvala unapred :)
Grupa poker prevaranata razbija sve poker igrace i kazina na foru da su obezbedili preko jednog ortaka u stampariji spilova karata, posebno obelezene karte, pa su na osnovu porudzbina iz kockarnica i njihove ekspedicije pratili puteve kretanja ovih posiljki i onda bi poceli igru u takvom kazinu. Posto se cesto zahteva od igraca da se otvaraju novi neotpakovani spilovi, mangupi su uvek dobijali obelezene karte i drali protivnike kao volove :) PLEASE, ako se neko seti naziva filma neka mi ga javne na: quovadis777@gmail.com
Hvala do groba (i posle groba :)
 
Grupa poker prevaranata smislila shemu kako da varaju u kockarnicama na foru da su obezbedili posebno obelezene karte, preko jednog ortaka u specijalnoj stampariji gde se izradjuju spilovi karata, pa su na osnovu porudzbina iz kockarnica i njihove ekspedicije pratili puteve kretanja ovih posiljki i onda bi poceli igru u takvom kazinu. Posto igraci koji sumnjaju da neko mozda vara cesto zahtevaju da se donese i otvaraju novi neotpakovani spilovi. nasi mangupi su uvek dobijali obelezene karte i drali protivnike kao volove :) PLEASE, ako se neko seti naziva filma neka mi ga javne na: quovadis777@gmail.com
Hvala do groba (i posle groba :)
 

Samo da dodam informaciju da je to rimejk rimejka (ili bar inspirisan rimejkom).

Traffic (2000) http://www.imdb.com/title/tt0181865/ Oskarovski film Stivena Soderberga
Traffik (1989) http://www.imdb.com/title/tt0096716/ odlicna britanska mini serija - u Sodebergovom filmu su promenili mesta i nacionalnosti, posto je u pitanju drugi put droge (Avganistan/Pakistan-Evropa, a ne Juzna Amerika-Meksiko-SAD), i jos ponesto.
 
Grupa poker prevaranata smislila shemu kako da varaju u kockarnicama na foru da su obezbedili posebno obelezene karte, preko jednog ortaka u specijalnoj stampariji gde se izradjuju spilovi karata, pa su na osnovu porudzbina iz kockarnica i njihove ekspedicije pratili puteve kretanja ovih posiljki i onda bi poceli igru u takvom kazinu. Posto igraci koji sumnjaju da neko mozda vara cesto zahtevaju da se donese i otvaraju novi neotpakovani spilovi. nasi mangupi su uvek dobijali obelezene karte i drali protivnike kao volove :) PLEASE, ako se neko seti naziva filma neka mi ga javne na: quovadis777@gmail.com
Hvala do groba (i posle groba :)

Ta fora ima u filmu Kaleidoscope (1966) http://www.imdb.com/title/tt0060581/
E, sad, malo teže ćeš da proveriš, pošto filma nema nigde.
 
E ovako gledao sam na b92 nisam ni stigao da pohvatam uglavnom lik je na kosovu u ratu pa otkud znam zakolje ovog onog izvuce se odlikuju ga pa onda prikazuju nzm ni ja gde kako ubija 2 lovca sa njegovim poznatim recima ubij ga rukama ukazujes mu postovanje.Uglavnom taj lik sto ubija je bio vojnik za koga niko nije smeo da zna i uhapse ga ali dodju ti likovi iz vojske i izbave ga iako je njegov trener znao da ga ne trebaju da izbave.Jao znam da nema puno prepoznatljivih detalja ali nzm kako da objasnim zato sto sam gledao polovinu filma i tu polovinu nisam kako treba imao sam nekih obaveza.
Nije nas film americki je.
A trener mu je neki lik od 50-tak godina koji je odmah shvatio ko je i o cemu se radi.
Na kraju filma se bore nozevima.
Izvinite ako ne mozete da razumete al probajte voleo bih da odgledam ceo.
 
E ovako gledao sam na b92 nisam ni stigao da pohvatam uglavnom lik je na kosovu u ratu pa otkud znam zakolje ovog onog izvuce se odlikuju ga pa onda prikazuju nzm ni ja gde kako ubija 2 lovca sa njegovim poznatim recima ubij ga rukama ukazujes mu postovanje.Uglavnom taj lik sto ubija je bio vojnik za koga niko nije smeo da zna i uhapse ga ali dodju ti likovi iz vojske i izbave ga iako je njegov trener znao da ga ne trebaju da izbave.Jao znam da nema puno prepoznatljivih detalja ali nzm kako da objasnim zato sto sam gledao polovinu filma i tu polovinu nisam kako treba imao sam nekih obaveza.
Nije nas film americki je.
A trener mu je neki lik od 50-tak godina koji je odmah shvatio ko je i o cemu se radi.
Na kraju filma se bore nozevima.
Izvinite ako ne mozete da razumete al probajte voleo bih da odgledam ceo.

The Hunted (2003)
http://www.imdb.com/title/tt0269347/
 
Ljudi jel moze neko da mi pomogne molim vas...Gledao sam film pre negde oko 9god mozda malo manje...uglavnom se radi neka tri lika su silovala jednu devojku mislim da se zvala "Kaca" i kada je njen deda saznao svetio im se iz snajpera...ako neko nesto zna o tom filmu ili predpostavlja da je to taj film neka mi posalje poruku preko emaila.....dean_uskokovic@yahoo.com.....HVALA UNAPRED!!!
 

Back
Top