Maja&Jovana - heroji protesta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemojjte vise da tupite molim vas. Daleko od toga da podrzavam to sto su ti klinci radili sinoc. Naprotiv, za svaku je osudu, ali, toga ima svuda, u svakoj zemlji. Secate li se kad se onaj brod nasukao na obale Engleske, pa gad su "kulturni i fini" englezi potrcali da pokradu robu koja je isplivala na obalu, ves masine, sporete i neke, cini mi se, motore?


ma i ja negde napisah da u gradu od 3 miliona stanovnika svakodnevno bude urađeno toliko krivičnih dela, da bi trebalo omanja knjiga da izlazi dnevno umesto novina, al' 'ajde...nek' je veselo...i za osudu i umanjivanje značaja protesta, pa bilo šta da se nađe.:roll:
 
Ако Ђинђић прода шећерану за 1 Евро, зашто Маја и Јована да не узму нешто?
Е, Маји и Јовани нису толико прљаве руке...
E baš nije tako, jer su te šećerane bile u dugovima do guše. Čije su dugove njih dve preuzele? Ničije. Ko će da plati štetu koju su izazvale one i njima slični? Svi mi! Mislite o tome...
 
E baš nije tako, jer su te šećerane bile u dugovima do guše. Čije su dugove njih dve preuzele? Ničije. Ko će da plati štetu koju su izazvale one i njima slični? Svi mi! Mislite o tome...

1. и "Бенетон" је у дуговима до гуше....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
2. ко ће да плати штету нанету пљачкашком приватизацијом!?
 
Realno gledano, ovo je više društveni blam, jedno gađenje i osećaj sramote nego društvena opasnosnost izražena kroz krađu koje su nesumnjivo počinile
sa jedne strane vešanje na terazijama zbog toga, sa druge jači uslov i dobra opomena za dalje
ko im bude sudija, neće mu biti baš jednostavno preseći
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top