Ministri Lončar i Ilić da krivično odgovaraju!

Aquarium

Obećava
Banovan
Poruka
92
Pošto je evidentno da je sinoć veliki broj lopova i razbijača činila srednjoškolska omladina,smatram da je neophodno pozvati na krivičnu i materijalnu odgovornost ministra prosvete,Zorana Lončara koji je neradnim danom u školama Srbije doveo gomile huligana i delikvenata na beogradske ulice.

Takođe,zahtevam pokretanje krivičnog postupka protiv ministra Ilića koji je javnom izjavom da je uništavanje ambasada nešto demokratski i normalno podstaknuo huligane na paljenje američke ambasade u kojem je jedna osoba izgubila život.

Očekujem reakciju javnog tužioca i policije,ako zakon postoji za pripadnike DSS/NS.
 
Pošto je evidentno da je sinoć veliki broj lopova i razbijača činila srednjoškolska omladina,smatram da je neophodno pozvati na krivičnu i materijalnu odgovornost ministra prosvete,Zorana Lončara koji je neradnim danom u školama Srbije doveo gomile huligana i delikvenata na beogradske ulice.

Takođe,zahtevam pokretanje krivičnog postupka protiv ministra Ilića koji je javnom izjavom da je uništavanje ambasada nešto demokratski i normalno podstaknuo huligane na paljenje američke ambasade u kojem je jedna osoba izgubila život.

Očekujem reakciju javnog tužioca i policije,ako zakon postoji za pripadnike DSS/NS.

........ako zakon postoji prvo treba uhapsiti chedu zbog veleizdaje ,shto protivustavno trazi da se prizna drzava na delu teritorije srbije ,a zna se da je ustav najvazniji pravni akt ...........zamisli shta bi se desilo u americi kad bi neko trazio da se odcepi novi meksiko ................demokratski bi ga kontrolisano gushili dok ne odustane od te ideje .......
 
........ako zakon postoji prvo treba uhapsiti chedu zbog veleizdaje ,shto protivustavno trazi da se prizna drzava na delu teritorije srbije ,a zna se da je ustav najvazniji pravni akt ...........zamisli shta bi se desilo u americi kad bi neko trazio da se odcepi novi meksiko ................demokratski bi ga kontrolisano gushili dok ne odustane od te ideje .......

Gde je to Čeda tražio da se prizna Kosovo? Daj link ili umukni za sva vremena..
 
Pošto je evidentno da je sinoć veliki broj lopova i razbijača činila srednjoškolska omladina,smatram da je neophodno pozvati na krivičnu i materijalnu odgovornost ministra prosvete,Zorana Lončara koji je neradnim danom u školama Srbije doveo gomile huligana i delikvenata na beogradske ulice.

.

Pa vi sad vidite s kim prosvetni radnici imaju posla kad nije neradni dan.:lol:
 
Pošto je evidentno da je sinoć veliki broj lopova i razbijača činila srednjoškolska omladina,smatram da je neophodno pozvati na krivičnu i materijalnu odgovornost ministra prosvete,Zorana Lončara koji je neradnim danom u školama Srbije doveo gomile huligana i delikvenata na beogradske ulice.

Takođe,zahtevam pokretanje krivičnog postupka protiv ministra Ilića koji je javnom izjavom da je uništavanje ambasada nešto demokratski i normalno podstaknuo huligane na paljenje američke ambasade u kojem je jedna osoba izgubila život.

Očekujem reakciju javnog tužioca i policije,ako zakon postoji za pripadnike DSS/NS.

Možda bih te ispoštovala da ti odgovorim samo da ti je umesto te Srpska zastava u tvom profilu....ovako....žalim te....
 
Gde je to Čeda tražio da se prizna Kosovo? Daj link ili umukni za sva vremena..

Iskreno, ja već dugo pokušavam da to saznam i ne uspeva mi. Zaista to nikada nisam čula ni od jednog člana njihove stranke.

Ali vlastima valjda treba dežurni krivac, pa zašto da to ne bude stranka koja jedva prelazi cenzus. Nekako su im najzgodniji za žrtvovanje. Pošto vlast već nije sposobna da reši problem, onda su lepo našli način da za to okrive LDP. I svi zadovoljni. Zadovljan glupi narod koji veruje u to, zadovoljna vlast zato što je narod glup i veruje im. Šta ćeš lepše. A Koštunica samo trlja ruke i Nikolić skuplja poene. Ma divota jedna.
 
Pošto je evidentno da je sinoć veliki broj lopova i razbijača činila srednjoškolska omladina,smatram da je neophodno pozvati na krivičnu i materijalnu odgovornost ministra prosvete,Zorana Lončara koji je neradnim danom u školama Srbije doveo gomile huligana i delikvenata na beogradske ulice.

Takođe,zahtevam pokretanje krivičnog postupka protiv ministra Ilića koji je javnom izjavom da je uništavanje ambasada nešto demokratski i normalno podstaknuo huligane na paljenje američke ambasade u kojem je jedna osoba izgubila život.

Očekujem reakciju javnog tužioca i policije,ako zakon postoji za pripadnike DSS/NS.

potpisujem... :D ja o tome pricam ceo dan... ;);)
 
Iskreno, ja već dugo pokušavam da to saznam i ne uspeva mi. Zaista to nikada nisam čula ni od jednog člana njihove stranke.

Ali vlastima valjda treba dežurni krivac, pa zašto da to ne bude stranka koja jedva prelazi cenzus. Nekako su im najzgodniji za žrtvovanje. Pošto vlast već nije sposobna da reši problem, onda su lepo našli način da za to okrive LDP. I svi zadovoljni. Zadovljan glupi narod koji veruje u to, zadovoljna vlast zato što je narod glup i veruje im. Šta ćeš lepše. A Koštunica samo trlja ruke i Nikolić skuplja poene. Ma divota jedna.

.......ja pripadam tom glupom narodu ,ali znam da je cheda lopov koji se enormno obogatio od 2000 god . restoran madera je njegovo vlasnishtvo ,svakog dana minimalni rachun za ruchak mu je 40.000 din ,pre 5 oktobra imao jedne gace ,farmerke i koznu jaknu ,sad ne izlazi iz odela od po 1000 evra ,odakle to bre ,naradio se ,zavrshio na vreme fakultet pa sad soli pamet kako treba da se omladina obrazuje ,zavrshio ga u 33 godini ,nema dana radnog staza i on pricha o evropi ,pa da smo srecom tamo on i njegovi bi morali u zatvor jer bi morali svaki euro da prikazu odakle im ,................cheda vodja opozicije strashno ...........
 
.......ja pripadam tom glupom narodu ,ali znam da je cheda lopov koji se enormno obogatio od 2000 god . restoran madera je njegovo vlasnishtvo ,svakog dana minimalni rachun za ruchak mu je 40.000 din ,pre 5 oktobra imao jedne gace ,farmerke i koznu jaknu ,sad ne izlazi iz odela od po 1000 evra ,odakle to bre ,naradio se ,zavrshio na vreme fakultet pa sad soli pamet kako treba da se omladina obrazuje ,zavrshio ga u 33 godini ,nema dana radnog staza i on pricha o evropi ,pa da smo srecom tamo on i njegovi bi morali u zatvor jer bi morali svaki euro da prikazu odakle im ,................cheda vodja opozicije strashno ...........

nemoj da lupas...njegov kafic... ma jesteeeee

sto se tice odela moguce je da ima odelo od 1000e i to je sasvim logicno za nekoga ko ima platu 3000e da moze trecinu mesecne plate izdvojiti i kupiti odelo u kome se pojavljuje :roll:
 
nemoj da lupas...njegov kafic... ma jesteeeee

sto se tice odela moguce je da ima odelo od 1000e i to je sasvim logicno za nekoga ko ima platu 3000e da moze trecinu mesecne plate izdvojiti i kupiti odelo u kome se pojavljuje :roll:

........prvo MADERA nije kafic vec najluksuzniji restoran u gradu koji se nalazi u tashmajdanskom parku ,i nije jedini vlasnik naravno ali je vecinski zajedno sa chuvenim brijom poznatim ugostiteljem beogradskim koji je i vlasnik alatnice lazarevic i restorana resava i mnogo toga josh ,bogat i korektan chovek ,saradjuje sa svima pravi biznismen ............ako znash nekog iz bg. raspitaj se pa saznaj i ti ........
 
.......ja pripadam tom glupom narodu ,ali znam da je cheda lopov koji se enormno obogatio od 2000 god . restoran madera je njegovo vlasnishtvo ,svakog dana minimalni rachun za ruchak mu je 40.000 din ,pre 5 oktobra imao jedne gace ,farmerke i koznu jaknu ,sad ne izlazi iz odela od po 1000 evra ,odakle to bre ,naradio se ,zavrshio na vreme fakultet pa sad soli pamet kako treba da se omladina obrazuje ,zavrshio ga u 33 godini ,nema dana radnog staza i on pricha o evropi ,pa da smo srecom tamo on i njegovi bi morali u zatvor jer bi morali svaki euro da prikazu odakle im ,................cheda vodja opozicije strashno ...........

Pa za takve postoji zatvor. Zašto nije tamo? Zašto ti to meni pričaš? Presaviješ tabak i kod javnog tužioca ili u policiju.

Ne pravdam ničiji lopovluk, ponajmanje Čedin, ali neću dozvoliti da mi tunjavi Koštunica truje mozak pričom da je Čeda kriv za problem na Kosovu. Ni Koštunica, ni Nikolić, niti bilo ko od njih. Oni su nesposobni i oni ne umeju da reše problem. Zašto su se hvatali u kolo kad ne znaju da igraju? Hteli su fotelje? Pa, draga gospoda su morala znati da nije baš svaka fotelja udobna i da ponekad malo i žulja. Ali, vidiš, njima se ne izlazi iz fotelja. Nikako. Propadamo, ali ne daju fotelje. Pozivaju narod na paljenje ambasada i rušenje svog sopstvenog grada (naravno, ne direktno, ali svako pametan to može da pročita izmedju redova), ali problem Kosova ostaje. I kad Čeda ne bi postojao problem Kosova bi opstao. Prema tome, neće moći. Ne dam da me smatraju idiotom, zato što ja to nisam. Čeda nije kriv za problem Kosova. Možda je kriv za štošta drugo, ali ne možete ga kriviti za Kosovo.

A vi nasedajte na glupe priče i dičite se svojom "pronicljivošću". Kad ne bude Čede, rešićete sve probleme. Nije nego.
 
Iskreno, ja već dugo pokušavam da to saznam i ne uspeva mi. Zaista to nikada nisam čula ni od jednog člana njihove stranke.

Ali vlastima valjda treba dežurni krivac, pa zašto da to ne bude stranka koja jedva prelazi cenzus. Nekako su im najzgodniji za žrtvovanje. Pošto vlast već nije sposobna da reši problem, onda su lepo našli način da za to okrive LDP. I svi zadovoljni. Zadovljan glupi narod koji veruje u to, zadovoljna vlast zato što je narod glup i veruje im. Šta ćeš lepše. A Koštunica samo trlja ruke i Nikolić skuplja poene. Ma divota jedna.

Pa, naravno... Gubitak Kosova se lakše podnosi, ako se nađe neki Branković da se optuži za izdaju... Narodni lek za gubitak teritorije. Jel imaš ti neki bolji? Šta kaže savremena medicina, čime da omamiš osakaćeni narod? A sad, što se Čeda namestio...
 
Pa za takve postoji zatvor. Zašto nije tamo? Zašto ti to meni pričaš? Presaviješ tabak i kod javnog tužioca ili u policiju.

Ne pravdam ničiji lopovluk, ponajmanje Čedin, ali neću dozvoliti da mi tunjavi Koštunica truje mozak pričom da je Čeda kriv za problem na Kosovu. Ni Koštunica, ni Nikolić, niti bilo ko od njih. Oni su nesposobni i oni ne umeju da reše problem. Zašto su se hvatali u kolo kad ne znaju da igraju? Hteli su fotelje? Pa, draga gospoda su morala znati da nije baš svaka fotelja udobna i da ponekad malo i žulja. Ali, vidiš, njima se ne izlazi iz fotelja. Nikako. Propadamo, ali ne daju fotelje. Pozivaju narod na paljenje ambasada i rušenje svog sopstvenog grada (naravno, ne direktno, ali svako pametan to može da pročita izmedju redova), ali problem Kosova ostaje. I kad Čeda ne bi postojao problem Kosova bi opstao. Prema tome, neće moći. Ne dam da me smatraju idiotom, zato što ja to nisam. Čeda nije kriv za problem Kosova. Kriv je za štošta drugo, ali ne možete ga kriviti za Kosovo.

A vi nasedajte na glupe priče i dičite se svojom "pronicljivošću". Kad ne bude Čede, rešićete sve probleme. Nije nego.

......prvo nisi chitala moje druge postove ,DA SVI SU POLITICHARI nesposobni i u svojim su foteljama samo zbog para i vlasti ,i da problem kosova je star barem 60 godina i niko ne zna da ga reshi ,i da se ja pitam celu bi skupshtinu i josh mnoge druge strpao u zatvor jer su opljachkali mnogo ovu zemlju ,a napadam najvishe chedu jer se ovde neki kunu u njega i u njegov put i poshtenje ,ko je iz beograda i krece se po bg. kaficima poznaje svakakve ljude ,zna da je on jedan shalabajzer koji se enormno nakrao posle 5 oktobra i sad mora verovatno da opravda nekom te pare pa pljuje na svoju zemlju svaki dan ,zato mi je on prvi na tapetu zato shto je najveci licemer .........
 
........prvo MADERA nije kafic vec najluksuzniji restoran u gradu koji se nalazi u tashmajdanskom parku ,i nije jedini vlasnik naravno ali je vecinski zajedno sa chuvenim brijom poznatim ugostiteljem beogradskim koji je i vlasnik alatnice lazarevic i restorana resava i mnogo toga josh ,bogat i korektan chovek ,saradjuje sa svima pravi biznismen ............ako znash nekog iz bg. raspitaj se pa saznaj i ti ........


:lol::lol::lol::lol::lol:

Ne zna...običnoj lsd boraniji nije dozvoljen ulaz na ova mesta...:mrgreen:
 

Back
Top