Bg kultura

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

elektroda

Zainteresovan član
Poruka
221
Brate zasto se u beogradu kad stojite u redu uvek neko gleda kako da se progura preko reda i svi se nabijaju jedni na druge da im slucajno neko ne bi upao na mesto?

Kakva je to vrsta kulture???

Brate jel to Bg kultura koju ceo svet ne razume??????????
 
Brate zasto se u beogradu kad stojite u redu uvek neko gleda kako da se progura preko reda i svi se nabijaju jedni na druge da im slucajno neko ne bi upao na mesto?

Kakva je to vrsta kulture???

Brate jel to Bg kultura koju ceo svet ne razume??????????

Nije, tebra, ali ti to nikada neces razumeti.
To je kultura onih koji misle da su Beogradjani zato sto stanuju u Beogradu i onih koji su zeleli da budu Beogradjani ali nisu uspeli pa sad mrze Beogradjane...:cool:

A zasto nisi ovo postavio na pdf regioni? sta je tu politika?
 
Nije, tebra, ali ti to nikada neces razumeti.
To je kultura onih koji misle da su Beogradjani zato sto stanuju u Beogradu i onih koji su zeleli da budu Beogradjani ali nisu uspeli pa sad mrze Beogradjane...:cool:

A zasto nisi ovo postavio na pdf regioni? sta je tu politika?

Kao sto rekoh, vama su uvek drugi krivi. :lol::lol::lol::lol:
 
Koliko primećujem ovo je tvoja druga tema o kulturi. Vidim mnogo si zapeo da pričaš o Srpskoj kulturi i kulturi u Beogradu. Ili ti je zapravo stalo da radiš isto ono što je B92 sinoć ? Ti si ovo rekao na svojoj drugoj temi, takođe o kulturi, citiram:

"Mi smo najveca stoka i uvek smo za sva nasa nedela krivili druge."

Dosta mi je onih koji će moju zemlju i moj narod da nazivaju "STOKOM". Sa kojim pravom se usuđuješ da ih tako nazivaš ? Ako ti spadaš u taj deo sveta, ja izvini ne spadam. Mene su uvek vaspitali da o svom narodu, svojoj zemlji i svom predsedniku govorim na svakom koraku sve najbolje. Naročito u teškim trenucima svoje zemlje.
 
Koliko primećujem ovo je tvoja druga tema o kulturi. Vidim mnogo si zapeo da pričaš o Srpskoj kulturi i kulturi u Beogradu. Ili ti je zapravo stalo da radiš isto ono što je B92 sinoć ? Ti si ovo rekao na svojoj drugoj temi, takođe o kulturi, citiram:

"Mi smo najveca stoka i uvek smo za sva nasa nedela krivili druge."

Dosta mi je onih koji će moj narod da nazivaju moju zemlju i moj narod "STOKOM". Sa kojim pravom se usuđuješ da ih tako nazivaš ? Ako ti spadaš u taj deo sveta, ja izvini ne spadam. Mene su uvek vaspitali da o svom narodu, svojoj zemlji i svom predsedniku govorim na svakom koraku sve najbolje. Naročito u teškim trenucima svoje zemlje.

Brate otidji samo u prodavnicu u banku pa vidi kako smo kulturni, ma bre prljavi smo prljamo grad u neogranicenim kolicinama. A da smo stoka to je receno da se sakrije istina. I stoka serre na jednom mestu a mi gde stignemo.
 
Brate nesto razmisljam. Bas gledavsi ljude kad pokusavaju da budu kulturni brate to uopste nije onako kako treba da bude ... opusteno to je onako usiljeno.

Nema sanse mi smo stoka i tavki ostajemo, treba da nas udare po dzepu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top