Ne razbijajte Beograd

Ne zaboravi da dno ne postoji. Moze uvek gore.

Naravno. Ali 100 nadrogiranih majmuncica koji pod pokroviteljstvom murije razbijaju izloge nije hajlajt nase ludosti, a i sumnjam da smo se dovoljno uzdigli da bi ova skromna inscenacija bila bilo kakav udarac na nas "ugled". To mozda u srbocentricnim umovima Jova Bakica i slicnih patriota.

Meni je to strasnije u unutrasnjim okvirima nego kao vest na CNN-u.
 
Naravno. Ali 100 nadrogiranih majmuncica koji pod pokroviteljstvom murije razbijaju izloge nije hajlajt nase ludosti, a i sumnjam da smo se dovoljno uzdigli da bi ova skromna inscenacija bila bilo kakav udarac na nas "ugled". To mozda u srbocentricnim umovima Jova Bakica i slicnih patriota.

Meni je to strasnije u unutrasnjim okvirima nego kao vest na CNN-u.

Meni je svakako strasno. Neki ljudi u civilizovanim zemljama sede i gledaju snimke nadrogiranih i pijanih majmuna kako kazes. Nije bas svejedno. Nisu dugo gledali tako nesto iz Srbije ja mislim.
 
Naravno. Ali 100 nadrogiranih majmuncica koji pod pokroviteljstvom murije razbijaju izloge nije hajlajt nase ludosti, a i sumnjam da smo se dovoljno uzdigli da bi ova skromna inscenacija bila bilo kakav udarac na nas "ugled". To mozda u srbocentricnim umovima Jova Bakica i slicnih patriota.

Meni je to strasnije u unutrasnjim okvirima nego kao vest na CNN-u.

ajde ne lupaj - ti znas ko je majmun a ko je lud...ti ne umes ni da zadjes dublje od ovog ociglednog i pristrasnog stanovista jer te koreni i uzroci pojave o kojoj govoris i ne interesuju.... prosto da covek ne poveruje kako vecini ljudi, ratovi, zlocini, skandali trebaju da bi imali o cemu da razgovaraju pa makar i u ravni trivijalnosti
 
ooooooooooooodličan :lol:

blicclm4.jpg
 

Back
Top