Razbojništvo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

truba2

Zainteresovan član
Poruka
118
1.Ode nam Kosmet!!! Da li mislite da je time kraj razbojničkom ponašanju Zapada prema nama, ili će se nastavit i ko je sledeći za odlazak?
2.Šta očekujete od eventualnog ulaska u Evropsku uniju?
 

Prilozi

  • Bako, šta to gruva.jpg
    Bako, šta to gruva.jpg
    15,1 KB · Pregleda: 15
  • Bako, šta to gruva1.jpg
    Bako, šta to gruva1.jpg
    26,3 KB · Pregleda: 19
Sledece odlazi "srpsko vojvodstvo" bivsa AP Vojvodina.
I to ne zato sta pokvareni zapad zeli,nego zato sta vojvodjani nezele vise da budu sa nesposobnim i neznalim vlastima kilavog Beograda.
 
1.Ode nam Kosmet!!! Da li mislite da je time kraj razbojničkom ponašanju Zapada prema nama, ili će se nastavit i ko je sledeći za odlazak?


Naravno da ce se nastaviti. Sadisticko izivljavanje Zapada nad Srbijom traje evo 20 godina i ne pokazuje znake stagniranja. Zapad se nece zaustaviti dok Srbija ne bude svedena na njima prihvatljivu meru - a ona podrazumeva Srbiju bez Vojvodine, Kosova, Raske i juzne Srbije. Ko to ne vidi dzaba mu danas ista objasnjavati.
 
da u srbiji ima zakona , od juce bi vladalo vanredno stanje i takvi kao vas dvojica ustasa bi bili izvedeni pred prvi streljacki vod.

Kada bi se u Srbiji doneli takvi zakoni, sva inteligencija bi iz nje na vreme pobegla, tako da biste ostali samo vi, Narodnjaci i Radikali, da je vodite (u dalje ratove i osvajanja novih teritorija). Koliko bi to bilo dobro po Srbiju... ne znam. :rolleyes: Ali mislim da za takvu državu više nijedan obrazovaniji Srbin u inostranstvu ne bi brinuo.

Takva Srbija dobija onoliko koliko svest njenih građana (u njoj) zaslužuje.
 
Dok se ne steknu uslovi za normalno funkcionisanje drzave. To znaci da moraju biti pohapseni i procesuriani svi oni koji odobravaju nezavisnost Kosova, to znaci da moraju profunkcionisati makar osnovne drzavne sluzbe na Kosmetu itd itd

Zašto nisu pohapšeni i procesuirani oni koji su do ovog položaja Kosova doveli? Zašto su gotovo svi iz JUL-a, SPS-a, SRS-a na slobodi, iako su dali razloge da se Kosovo zove "posebnim slučajem"? Zašto se oni ne optužuju za dozvolu za bombardovanje Srbije (Jugoslavije tada)?

Tek retorička pitanja u ovom slučaju.
 
Naravno da ce se nastaviti. Sadisticko izivljavanje Zapada nad Srbijom traje evo 20 godina i ne pokazuje znake stagniranja. Zapad se nece zaustaviti dok Srbija ne bude svedena na njima prihvatljivu meru - a ona podrazumeva Srbiju bez Vojvodine, Kosova, Raske i juzne Srbije. Ko to ne vidi dzaba mu danas ista objasnjavati.

Posledica ovog je kao kada se roditelj neodgovorno ponasa prema svojoj deci.
Tada nastupa socijalna ustanova koja neodgovornom roditelju oduzima decu i brine o njima.
Dakle ako smo kao neodgovornog roditelja detektovali Beograd,onda nepostoje nezbrinuta deca,nego svesni ljudi koji shvataju u danasnjim teskim vremenima da dalje mogu sami.Dakle procenjuju da ce lakse prosperirati odvojeni od vecitih gubitnika,prepotentnih intelektualaca,nabedjenih beogradskih patriJota.
Ovo je jako tesko priznati ali je tako,i tako ce jos da bude.
Bivsa YUga se definitivno raspada na 8-9 drzava.
 
Zašto nisu pohapšeni i procesuirani oni koji su do ovog položaja Kosova doveli? Zašto su gotovo svi iz JUL-a, SPS-a, SRS-a na slobodi, iako su dali razloge da se Kosovo zove "posebnim slučajem"? Zašto se oni ne optužuju za dozvolu za bombardovanje Srbije (Jugoslavije tada)?

Tek retorička pitanja u ovom slučaju.

Dečko, s tobom stvarno nešto nije u redu...
 
Kada bi se u Srbiji doneli takvi zakoni, sva inteligencija bi iz nje na vreme pobegla, tako da biste ostali samo vi, Narodnjaci i Radikali, da je vodite (u dalje ratove i osvajanja novih teritorija). Koliko bi to bilo dobro po Srbiju... ne znam. :rolleyes: Ali mislim da za takvu državu više nijedan obrazovaniji Srbin u inostranstvu ne bi brinuo.

Takva Srbija dobija onoliko koliko svest njenih građana (u njoj) zaslužuje.


ti sebe nazivas inteligencijom?

nisi ti nikakva inteligencija vec najobicnija glupost! ja sam i inteligentniji i obrazovaniji i nacitaniji od tebe ! drugo za srbiju bi bilo odlicno da se istrebe likovi kao ti koji pozivaju na njeno unistenje i raspad!
 
nisi ti nikakva inteligencija vec najobicnija glupost! ja sam i inteligentniji i obrazovaniji i nacitaniji od tebe !
Dobro. Voleo bih da se to pokaže u tvojim komentarima. Zasad samo infantilno baljezganje i pozivanje na rat i linč onih čije čak ni najjednostavnije reči ne umeš da pročitaš.


drugo za srbiju bi bilo odlicno da se istrebe likovi kao ti koji pozivaju na njeno unistenje i raspad!
:rolleyes:
 
tema je razbojnistvo?!kakvo razbojnistvo!ljudi su opravdano besni!pojedine televizije svoj narod koji brani svoju zemlju,nazivaju huliganima?!vrlo jadno...
Izvini, malo si konfuzan, ili sam ja retard. Reč razbojništvo odnosi se na delanje zapada prema našoj zemlji! i nema veze sa protestantima tzv. huliganima. Autor
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top