area info

cell info na 064 ne postoji. Izuzev u Zelezniku i u par manjih mesta u Srbiji...

Uostalom, vrlo vazno... ako ti ne znas gde si, i uzdas se u telefon da ti kaze, onda ti spacijalni faktor i pamcenje nisu preterano razvijeni ;)
 
Incognito:
cell info na 064 ne postoji. Izuzev u Zelezniku i u par manjih mesta u Srbiji...

Cell info je do pre neki dan radio samo u Zelezniku, naravno mislim na MTS, ali su juce (danas) pustili valjda na svim repetitorima. Ko voli nek, izvoli...

Pozdrav,
Tasa!
 
Pa samo stavi da ti je kanal za cell broadcast 050,onda sve ukljuci i to ti je to,samo,nesto brljavi npr,ja sam na NBG,a pise mi Surcin ili Batajnica,ili Galenika itd.
 
okej krenuo cell info na mts za siemens i nokiu ali zbog cega je toliko vazno kao ludilo pise ti "bazna stanica" na telefonu,mislim krajnje bespotrebno!!!!
 
Beskorisno je za one koji ne napustaju granicu svoje mesne zajednice.
Ali ima ljudi koji putuju. Npr. nalaze se u vozu na relaciji Beograd - Bar, tako i u pola noci mogu da znaju gde se nalaze. Kod nekih modela telefona (Nokia 3650) moguce je podesiti alarm koji ce zvoniti kada telefon udje u zonu pokrivenosti neke bazne stanice.
Moze se ta funkcija itekako iskoristiti.
 

Back
Top