TV Out

viahell.inc

Početnik
Poruka
1
Pozz, nowi sam tako da neznam koje su teme bile, koje ne, forum je prewelik za searcha.


Dakle, kupio sam kabal da powezhem TV sa kompom. Ushtekao sam u TV Out na centralnoi, ushtekao sam i scart u TV, kao i ona 2 kablicha, jedan je zhute bolje, drugi biele.

Imam ATI HD 2400 XT, pishe da je 1024 MB GDDR3 mem. @800/800, mada ne wjerujem.

Znachi onai zeznuti CCC, Catalyst Control Center, mislim da se tu shtima swe. Sad neznam, mozhda nisam dobro ni ukljuchio, ili podesio u CCC-u, pa ako mozhe struchna pomoch ili putem msna: iwdn.play@hotmail.com ili owdie.


Spameri zaobidjite temu, ako ne mozhete pomochi.

Hwala unapried. Chus! :mrgreen:
 
Prvo bi te zamolio da pises normalno...
Nije bas najjasnije gde si sta ubo pa evo redom...
*Taj zuti i beli kabl treba da su dva cinca koji idu na TV kao audio signal L+D kanal.Sa druge strane kabla treba da je mala banana konektor 3,5mm koja ide na audio ozlaz na maticnoj(ili zvucnoj).
*Kabl sa graficke ide direktno u TV ako imas cinc(ili SVHS) ili u SCART adapter.
Po startovanju PCa ako je TV upaljen i prebacen na VIDEO(ili EXT ili sl.) PC bi trebao da izbaci sliku na TVu...posle treba malo ispodesavati.

Posto neznam sta imas ili nemas javi sta ti je pomoglo a sta te buni, pri tome navedi sta imas od kablova i konektora;)
 

Back
Top