Sex u kaficu - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 67 od 67

Tema: Sex u kaficu

Povlassccen
    Guest

Podrazumevano sex u kaficcu

Iskreno to lepo izgleda,to svako mozze da uprazznjava,naravno ako ima skim.Sex u avionu hmmm PRAVA stvar VERUJTE mi
    Citat Original postavio kiki
    strava...
    probacu...

maks
    Guest

Podrazumevano seks u kafic[

ja sa probao bilo je super[/b]

povlassccen
    Guest

Podrazumevano Re: seks u kafic[

ZNACCI USLOVI AVION PARTNER I NARAVNO DA IMASS KARTU I DA JE ON U VAZDUHU,OVAJ MISLIM I NA JEDNO I NA DRUGO
    Citat Original postavio maks
    ja sa probao bilo je super[/b]

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano gfds

[...

maks
    Guest

Podrazumevano

Kako bre u WC gde si se drzala dok te onaj gurao nisi se valjda oslonila na WC solju al je ona je cista stvarno blista.

duxy
    Guest

Podrazumevano Koji bre gastarbajtosi...

Prvi put se ukljucujem,pozdravljam temu,ali ne bih ja o tome.Vidite,pitam sve ove 'strangere' koji vam moj to znaci kad mesate strani jezik(citaj engleski) i SRPSKI?!Sta je bre primitivci i sumari?!Mislite da ste u fazonu,a bezite od onoga sto jeste!Treba da vas je sramota-osli malo preko,pa sad prodajete m..a za bubrege,a?!Samo onaj covek koji zna otkud potice zna kuda ide i ceniti pre svega svoje znaci ceniti i tudje!Jadni ste stvarno...zaista...J....a,morao sam da komentarisem.Inace,tucao sam devojku u busu,sedela mi u krilu,prebaciuli jaknu preko i...a bus pun!Probajte,ludo burazeru-LUDO!!!

Guest

Podrazumevano

VI SVI KOJI TVRDITE DA JE TO OK.VI I NEZNATE STA JE SEX

SPIN
    Guest

Podrazumevano

:shock: Seks u kaficu!?

theBitch
    Guest

Podrazumevano

Šta je tu strašno? Ponekad ljudi jednostavno ne žele da suzdržavaju svoje strasti, a ponekad jednostavno nemaju gde da se karaju. Zar ti to nikada nije palo na pamet.

Montenegrina
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio kan
    Zar ti nije bilo neobicno kad si vidio tako nesto ! Sta je tu cudno ??? Naprotiv priznaj da bi i ti volio da si toliko hrabar da probas s nekom ribom to isto. Zasto se sakrivas iza recenice (zar nismo civilizovani) kad si sam kukavica da to i probas ! Naravno da treba svaka cast tipu koji je to uradio i toj ribi.Sve najbolje o toj temi ! URADITE ONO STO ZELITE NE USTRUCAVAJTE SE BILO KOGA O VASIM ZELJAMA SE, RADI STA VAS BRIGA !!! :wink:
    Naravno! I tvrdim da je orgazam na MNOOOGO zavidnijem nivou...! To je zaista ludo i treba upraznjavati kad se god ukaze prilika.

Zaslužan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Najvise sto sam vidjela bilo je kada je djevojka oralno zadovoljavala mladica, u basti jednog kafica... Ali, davno je to bilo...

anakin
    Guest

Podrazumevano

kako ja nikad nista nisam videla? o kojim to gradovima pricate? ja sam u BGD-u i....pa bas nikad nisam naletela na tako nesto!

Elita blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

nisam za baš žestoke javne radnje ali onako negde iz prikrajka što da ne... jednom sam to probala na zidu u bašti vrta naravno za ostale goste kafiča ne primetno... ne vidim ništa loše u public sexu bar dok mislim da me ne vide mada kad neke stvari posle pogledam po danu čine mi se vidljive ali me i tada stigne blam... a ono bilo pa prošlo 8) ... a da ne pričam kako adrenalin "can go very high cos' of the fear gettinG cought in the act" ...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.11.2003.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano

nisam nikada probala u kaficu,niti cu,suvise je javno,nisam za publiku,ne bih uzivala u tome uopste,ali pod otvorenim nebom,skrivena od pogleda(bar ja volim da mislim da sam bila skrivena)da.Reci cu vam i gde-na Kalisu,pod zvezdanim nebom... ops:
    Bilo je super :wink:

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Zaslužan član DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    265

Podrazumevano

Nisam ni ja u kaficu, a napolju... ostrvo Lido na Dunavu i Gardosh Kula

Početnik
    Učlanjen
    28.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sex u kaficu

Citat Original postavio Superstar
    Desilo mi se par puta, ovde u mom gradu, da vidim par kako vodi ljubav u kaficu... Prvi put kad sam to video, zaprepastio sam se, jer ljudi, ipak smo mi civilizovani i ne bi smeli da dopustimo da nam se takve stvari dogadjaju na javnim mestima! Posle nekoliko dana naisao sam na isti prizor, samo se nisam bas iznenadio, a posle nekog vremena ti prizori cu postajali sve ucestaliji, i to u raznim kaficima! Naravno, nisu se skidali goli i slicno, vec bi momak otkopcao slic, devojka podigla minic, i kresali bi se tu svo vreme, dok su ih ostali gledali. Neki su se gadili, dok su drugi uzivali u prizoru. Sta vi mislite o sexu u kaficu? Ima li ovakvih stvari kod vas, u vasem gradu??
    Mislim da si sve ovo izmislio. Ali nije lose ....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano

Sex u kafiću-nema šanse.Mene to ne uzbuđuje,a tko želi samo naprijed.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Vrh strane

Slične teme

1. Upoznavanje u kaficu...
    Autor TheRedOne u forumu Muškarci
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 19.04.2008., 18:22
  2. Orgazam u kaficu
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 30.10.2005., 07:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •