Алексејев: Тадић сматра да је Косово давно решено

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
У интервјуу поводом сукоба два вољена сина нашег народа, Тадића и Коштунице, Амбасадор Алексејев је иозјавио да је "За тадића Косово давно решено".

СРБИЈА СЕ ПРИПРЕМА ЗА РАСПАД ЗЕМЉЕ

„(Коштуница) своје давне несугласице са Председником (Тадићем) свесно претвара у отворени конфликт. Последица тог конфликта је да широкој јавности постаје позната позиција Тадића и његових присталица, за које је питање Косова већ одавно решено.”

Александр Алексеев, посол России в Сербии: "Действительно, Коштуница играет ва-банк. Свои давние противоречия с Президентом он осознано превращает в открытый конфликт, в результате которого, позиция Тадича и его сторонников, для которых вопрос с Косово уже давно закрыт, становится общеизвестной. Балансируя с немногими своими сторонниками на грани роспуска правительства, в которое он рискует уже никогда не вернуться, Коштуница тянет время".

http://2-08.olo.ru/news/politic/101209.html
 
Против издајника се ради кад се договоре о издаји, а не кад издају спроведу.
Џаба трагови, ако је штета учињена.
За просутим млеком не вреди плакати.
Велика нам утеха што ћемо ПОСЛЕ знати ко је крив. Треба спречити кривца ПРЕ него што штету причини.
 
Realno,u pravu je. Ta fraza "odbrana suvereniteta i teritorijalnog integriteta" koja se u poslednje provlači kroz sva maloumna saopštenja je nešto najbesmislenije što sam ikad čuo. Pljunuo mene ko god hoće zbog ovog,ali kakav to suverenitet Beograd ide da brani?? Pa južno od Ibra vlada Srbije ima suverenitet i kontrolu jednako kao...vlada Nepala.
 
Против издајника се ради кад се договоре о издаји, а не кад издају спроведу.
Џаба трагови, ако је штета учињена.
За просутим млеком не вреди плакати.
Велика нам утеха што ћемо ПОСЛЕ знати ко је крив. Треба спречити кривца ПРЕ него што штету причини.

""malo"" ste zakasnili
 
Realno,u pravu je. Ta fraza "odbrana suvereniteta i teritorijalnog integriteta" koja se u poslednje provlači kroz sva maloumna saopštenja je nešto najbesmislenije što sam ikad čuo. Pljunuo mene ko god hoće zbog ovog,ali kakav to suverenitet Beograd ide da brani?? Pa južno od Ibra vlada Srbije ima suverenitet i kontrolu jednako kao...vlada Nepala.

Па и треба да га брани јер га неко одузима, логично!
Ти би бранила суверенитет ако га нико не угрожава?
Па суверенитет се и брани када је угрожен:lol:

Наравно да нежу да те пљумен, само да ти се насмејем у лице:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Realno,u pravu je. Ta fraza "odbrana suvereniteta i teritorijalnog integriteta" koja se u poslednje provlači kroz sva maloumna saopštenja je nešto najbesmislenije što sam ikad čuo. Pljunuo mene ko god hoće zbog ovog,ali kakav to suverenitet Beograd ide da brani?? Pa južno od Ibra vlada Srbije ima suverenitet i kontrolu jednako kao...vlada Nepala.

naravno, samo "taktiziraju"
 
Па и треба да га брани јер га неко одузима, логично!
Ти би бранила суверенитет ако га нико не угрожава?
Па суверенитет се и брани када је угрожен:lol:

Наравно да нежу да те пљумен, само да ти се насмејем у лице:lol::lol::lol::lol::lol:

Brate moj mađarski,pa ne oduzima ga niko sada,di si ti bio pre 9 godina?
 
znaci tadic i DS su izdali kosovo odavno - ovo sad je samo mantra za naivne birace.

tu podrzavam kostunicu treba izdajnike isterati na cistac.

"ne pada sneg da pokrije breg, vec da svaka zverka pokaze svoj trag"
Стално то исто - издајници прозивају друге да су издајници.

Али, шта друго и очекивати од вас?
 
Brate moj mađarski,pa ne oduzima ga niko sada,di si ti bio pre 9 godina?

Причао да ће да се деси ово што се данас дешава...
:)

ДА подсетим на говор Слободана Милошевића пре 8 година:

DOGADJAJI KOJI SU ORGANIZOVANI ZA NASE IZBORE, TAKODJE SU DEO
TE ORGANIZOVANE HAJKE NA ZEMLJU I NAROD, ZATO STO SU NASA ZEMLJA I NAROD
BARIJERA USPOSTAVLJANJU POTPUNE DOMINACIJE NA BALKANSKOM POLUOSTRVU.
U NASOJ JAVNOSTI JE VEC DUGO PRISUTNA GRUPACIJA KOJA POD IMENOM
OPOZICIONE POLITICKE PARTIJE DEMOKRATSKE ORIJENTACIJE ZASTUPA INTERESE
VLADA KOJE SU NOSIOCI PRITISAKA NA JUGOSLAVIJU, A POSEBNO NA SRBIJU.
TA GRUPACIJA SE NA OVIM IZBORIMA POJAVILA KAO DEMOKRATSKA
OPOZICIJA SRBIJE.
NJEN STVARNI SEF NIJE NJIHOV KANDIDAT ZA PREDSEDNIKA DRZAVE.
NJEN DUGOGODISNJI SEF JE PREDSEDNIK DEMOKRATSKE STRANKE I
SARADNIK VOJNE ALIJANSE KOJA JE RATOVALA PROTIV NASE ZEMLJE. ON SVOJU SARADNJU SA TOM ALIJANSOM NIJE MOGAO NI DA SAKRIJE. UOSTALOM, CITAVOJ NASOJ JAVNOSTI JE POZNAT NJEGOV APEL NATO PAKTU DA SE SRBIJA BOMBARDUJE ONOLIKO NEDELJA KOLIKO JE NEOPHODNO DA BI SE NJEN OTPOR SLOMIO.
NA CELU TAKO ORGANIZOVANE GRUPACIJE NA OVIM IZBORIMA NALAZI SE,
DAKLE, ZASTUPNIK VOJSKE I VLADA KOJE SU NEDAVNO RATOVALE PROTIV
JUGOSLAVIJE.
ZASTUPAJUCI TE INTERESE, IZ OVE GRUPACIJE SU NASOJ JAVNOSTI
POSLATE PORUKE - DA CE SA NJIMA NA CELU JUGOSLAVIJA BITI IZVAN SVAKE
OPASNOSTI OD RATA I NASILJA, DA CE DOCI DO EKONOMSKOG PROSPERITETA,
VIDNO I BRZO OSTVARENOG VISEG STANDARDA, TAKOZVANOG POVRATKA JUGOSLAVIJE U
MEDJUNARODNE INSTITUCIJE I TAKO DALJE.
POSTOVANI GRADJANI,
MOJA JE DUZNOST DA VAS JAVNO I NA VREME UPOZORIM DA SU TA
OBECANJA LAZNA. I DA STVARI STOJE OBRATNO.
JER, UPRAVO NASA POLITIKA GARANTUJE MIR A NJIHOVA SAMO TRAJNE
SUKOBE I NASILJE. A EVO ZASTO.
USPOSTAVLJANJEM VLASTI KOJU PODRZAVA, ODNOSNO KOJU INSTALIRA
ZAJEDNICA ZEMALJA OKUPLJENIH U NATO ALIJANSI, JUGOSLAVIJA BI NEZIBEZNO
POSTALA ZEMLJA CIJA BI SE TERITORIJA BRZO RASPARCALA.
 
У интервјуу поводом сукоба два вољена сина нашег народа, Тадића и Коштунице, Амбасадор Алексејев је иозјавио да је "За тадића Косово давно решено".

СРБИЈА СЕ ПРИПРЕМА ЗА РАСПАД ЗЕМЉЕ

„(Коштуница) своје давне несугласице са Председником (Тадићем) свесно претвара у отворени конфликт. Последица тог конфликта је да широкој јавности постаје позната позиција Тадића и његових присталица, за које је питање Косова већ одавно решено.”

Александр Алексеев, посол России в Сербии: "Действительно, Коштуница играет ва-банк. Свои давние противоречия с Президентом он осознано превращает в открытый конфликт, в результате которого, позиция Тадича и его сторонников, для которых вопрос с Косово уже давно закрыт, становится общеизвестной. Балансируя с немногими своими сторонниками на грани роспуска правительства, в которое он рискует уже никогда не вернуться, Коштуница тянет время".

http://2-08.olo.ru/news/politic/101209.html

Сви виде, само неки наши слепци јок...
 
Али пази када је човек био 100% у праву!

Милошевић...последњи српски државник....
На нашу жалост, има истине..после Слобе...сву који су дошли, били су ЦИА регрути, додуше и Слобо ми је ту мало мутан...има неке флешеве са њима...али на крају...
 
.”

Александр Алексеев, посол России в Сербии: "Действительно, Коштуница играет ва-банк. Свои давние противоречия с Президентом он осознано превращает в открытый конфликт, в результате которого, позиция Тадича и его сторонников, для которых вопрос с Косово уже давно закрыт, становится общеизвестной. Балансируя с немногими своими сторонниками на грани роспуска правительства, в которое он рискует уже никогда не вернуться, Коштуница тянет время".

http://2-08.olo.ru/news/politic/101209.html

Kostunica nista ne rizikuje.Nema razloga da se plasi izbora.
P.S. Ovo je vec danas ranije napisala Bilja.
 
Vidi Obrezovca sto isplivava dugo potiskivani komunizam iz njega :lol:
:?::?::?:
Ето човека?
Боже ти помози, ја причам о неким стварима ..пошто сам тада мирно шетао КиМ-ом...а данас јурим 300 на сат са шиптарским таблицама...и молим Бога да ме снајпер не погоди, а идем до Прилужја....које је удаљено 30 минута..од КМ...
А , шта су донеле те демократе..после оних демонстрација и обећања..да ће у ЕУ да нас уведу за 3 године..ето нам К... три године....а КиМ предали без метка....ја би укино Србима да се зовемо..колики смо олош постали....а ти запео милошевић. тадић николић...дал можеш својим мозгом размишљати..колико сте острашћени као неки секташи...
 
На нашу жалост, има истине..после Слобе...сву који су дошли, били су ЦИА регрути, додуше и Слобо ми је ту мало мутан...има неке флешеве са њима...али на крају...

Мутан- да , али не прљав као ови надас...
 

Back
Top