TVOJE MESTO

e, a bas nesto gledam neku emisiju juce... i tamo jedna zena, od nekih 40tak leta, koja se pravi kao da je pronikla u sve stvari na ovom svetu... i, u jednom trenutku kaze kako ona pocinje da shvata da smo svi mi, individualno, skoro sasvim nebitni za ovaj svet... za ceo zivot, planetu uopste... da je mnogo istih takvih zivota proslo i da ce ih jos mnogo proci... i, proveravajuci listic binga, pomislim: pa, i nije ti puno trebalo da shvatis to... samo 40 godina... i sa zaljenjem konstatujem da nisam nista dobio... cak ni zamenu...
 
Ako sam nekog zavolela to sam uradila zbog izuzetnih osobina te osobe. Ako mi se posle ponashanje te osobe prema meni ne svidja,biche mi krivo, naravno, ali kad oladim vidim da tu osobu i dalje volim. To ne znachi da hochu i dalje da se druzzim s njom.
 
Nece biti .. mene pamte i oni sa kojima sam se samo jednom srela, a kamoli neko s kim sam provodila dane .. :)

lepo je kad neko ima lepo misljenje o sebi :lol:....ja bila sa nekim tipom 2.5 meseca na faksu (pre 10 god), i bilo je zestokog sexa...sreli se pre par godina na moru u vodi, ja ga prepoznala on mene ne...a zena mu neka smor bozji, bleda i bez zivota...kad sam mu objasnila ko sam, pobeze ti on i posle me zagledao ispod oka i motao se celo letovanje na duseku tik isred mene :lol:...joj bilo je bas slatko....
 
Evo corpus delicti, da ne bude posle kako ja nesto preuvelicavam ..


Datum: 2008-02-09 17:30:27


Ne mora covek sve do detalja da pamti, nepotrebno je...
ali, moj susret s tobom je jedinstven, neponovljiv...
Tako obicna a nebivala,ikrena do koske i ledotopljiva...
Pamtim i kucni ambijent i kompletnu atmosferu, 4. 5.
maja 2004....


Pa ti vidi .. nije on jedini koji me je zapamtio :)
 
sreli se pre par godina na moru u vodi, ja ga prepoznala on mene ne...

E vidis, ja ne pamtim .. cak mi je jedan lik skoro pricao kako je u gradu prosao pored mene, a posto je bio sa devojkom odlucio je da mi se ne javi, da ne bi morao da objasnjava devojci kasnije .. a kad je video da gledam u njega pomislio je da nece moci da izbegne susret .. medjutim, ja ga nisam primetila uopste, sto ce reci da je izvetrio iz secanja sto se lika tiche.
 
Hvala za prelepe rečenice koje ste napisali:

Derer:.." ali samo 1 je najvishe i to uvek znash."

slatko volim :)) :"..podsetila si me na ono : "meni je potrebno jedno malo mesto u tvom srcu..ako ga nemas, ti izbaci nekog"

minos:"Ako neko ne izdrzi boraveci u tvom srcu,znaci da i nije bio za srce,vec za pretkomore... "
Cokim te: " Da, volimo svakog drugačije...lično,..., dajem veliki prostor drugima...nekom. Dugo ostaje rezervisano...ukoliko nema povratne sprege....mesto ispunjava neko drugi....praznina guši...

oljamol1:"... samo sa njim sam se toliko smejala
2. ljubila cele noci
3. pila satima kafu i nikad mi nije bilo dosadno
4. volela i da se svadjam...itd
i uvek ce imati svoje mesto jer i dan danas pamtim njegove oci i taj osecaj koji sam imala sa njim ....
i samo sam sa njim bila romanticna sto nije tipicno za mene ...."

Pipi Langstrumpf :"Ne postoji osoba koju sam volela a da sam prestala da je volim. Samo sam prestala da od nekih ochekujem."

divIja u srcu:" Koliko ste ih vi to voleli, ja bre samo dvojicu. "

NovaIsta:"zna se koje je cije mesto i tacka "

Rile:" i sa zaljenjem konstatujem da nisam nista dobio... cak ni zamenu...":oops:

Vesela Žena Beogradska:"... a on pamti i dan i mesec, a i godinu. I naravno, sta smo sve radili i pricali .. podsetio me."

Pozdrav i za Moje srce i dog face boy. :smile:
 
E vidis, ja ne pamtim .. cak mi je jedan lik skoro pricao kako je u gradu prosao pored mene, a posto je bio sa devojkom odlucio je da mi se ne javi, da ne bi morao da objasnjava devojci kasnije .. a kad je video da gledam u njega pomislio je da nece moci da izbegne susret .. medjutim, ja ga nisam primetila uopste, sto ce reci da je izvetrio iz secanja sto se lika tiche.

ma ja ih sve pamtim, jos sam ispod 10 :lol:....pa bi bilo malo bezveze da ih nezapamtim :D...ali kad predjem sudbonosnu cifru neka svi idu bestraga :lol:....
 
Kad govorim o ljudima kojih vise nema, ja njima cuvam sve i gotovo sam u strahu da bih neko secanje mogla da zaboravim. Kad govorim o ljubavima, koje dodju i prodju, a akteri nastave da zive i vole, nemam mesta za tih par ljudi, niti mi je stalo da me oni pamte i vole.
 
mesto moje uspravo steknute sestre niko ne moze da zauzme :-D
elem,sta znam,verovatno ako nekog volis ne mozes da prestanes da ga volis,ali,mozda ga manje volis,pa zauzima manje mesta,pa ostaje vise mesta za neke druge ljude...ovo sve vazi ako je velicina celokupnog mesta ogranicena :)
 

Back
Top