Volite li torte?

Pricati Karlitu o frajerima i sta traba raditi da bi bio frajer sa ili bez para pre ili posle 50-e je isto kao i kvantna mehanika!

Covek je desperatni cika koji se pali naklinke upravo kao sto si leo opisao za klince koji tripuju da ih profanke muvaju...

Jadno! Jos ovi njegovi komentari naknadno i nova tema o zrelosti zene je tako providno za slamku hvatanje davljenika.

No comment!
I moj no comment... http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=5963359&postcount=58
 
Takvi kao taj konobar ne postoje...ili nisu konobari.Ne ispunjavaju uslov da imaju lovu,koji spada pod potrebne uslove,ili ja ne znam čoveka koji je prešao 30 i neku,radi kao konobar,i ima love...znači,Kučki ostaje populacija ispod 30-te,čak rekao bih ispod 25. godina,što uopšte nije loše...samo ni oni ne ispunjavaju gornji uslov.:-P

Karlito opet mesas pojmove..Lovu imaju oni tvoji masni,debeli i celavi srednjaci..a ovaj Marinin ..hmm ima nesto sasvim trece..da ne kazem ..prece..a šta Kučki ostaje to ti ne znas.Opet proizvoljno i bez argumenata donosis zakljucke.Cak ne mozes ni da me naljutis..Naprotiv..razveseljavas me..:lol:
 
Karlito opet mesas pojmove..Lovu imaju oni tvoji masni,debeli i celavi srednjaci..a ovaj Marinin ..hmm ima nesto sasvim trece..da ne kazem ..prece..a šta Kučki ostaje to ti ne znas.Opet proizvoljno i bez argumenata donosis zakljucke.Cak ne mozes ni da me naljutis..Naprotiv..razveseljavas me..:lol:
Pa ja forum i smatram mestom za uveseljavanje,uvek mi je drago kad se neko smeje.
4.gif
 
Karlito opet mesas pojmove..Lovu imaju oni tvoji masni,debeli i celavi srednjaci..a ovaj Marinin ..hmm ima nesto sasvim trece..da ne kazem ..prece..a šta Kučki ostaje to ti ne znas.Opet proizvoljno i bez argumenata donosis zakljucke.Cak ne mozes ni da me naljutis..Naprotiv..razveseljavas me..:lol:


Vi'š kako si me razumela!
Karlito, dragi, mi te volimo, mojne se ljutiš.Ako ti treba (mala) pomoć prijatelja- tu smo!;)
 
Ja i kad jedem tortu imam grešne misli, a kamoli kad gledam :)
Ebiga, sumnjam i da su monasi lišeni grešnih misli.
E sad ako neko ocekuje da kao muskarac treba da se osecam krivim i prljavim sto gledam...***, ne osecam se

Islamski svet je to izgleda uredio po volji one forumašice kojoj sam odgovorio.
Oni žene pretvore u ninje pa gledanja i grešnih misli nema
 
Ja i kad jedem tortu imam grešne misli, a kamoli kad gledam :)
Ebiga, sumnjam i da su monasi lišeni grešnih misli.
E sad ako neko ocekuje da kao muskarac treba da se osecam krivim i prljavim sto gledam...***, ne osecam se

Islamski svet je to izgleda uredio po volji one forumašice kojoj sam odgovorio.
Oni žene pretvore u ninje pa gledanja i grešnih misli nema

Ja mislim da je po sredi nesporazum oko te torte..i da nije problem u gresnim mislima i gledanjima( posebno ako je torta s slagom) .vec u tome sto vi ustvari samo gresno mislite i gledate...:oops:
 

Back
Top