Hrvati uredjuju vesti B92?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B92 nema evropske manire.
Vredja i samo pravi pometnju i veliki minus onim političarima kojima je privržena.

Oni su jedan od mojih najvećih razloga da se dvoumim kada je u pitanju recimo glasanje na izborima...

Respekt dizajnerima tv programa, ali, mislim da je treba ukinuti!
 
A da nam prepises neki predizborni pamflet ds-a?

To je MOJE viđenje nekih stvari koje se naravno ne poklapaju u popunosti sa DS-om ali ti i nemaš svoje mišljenje već samo čitaš NARODNA PROGLASE CENTRALNE OTADŽBINSKE UPRAVE...................J.b.t. ovo mi zvuči kao u vreme komunista.......A u čemu je i razlika između njih i srs-a....................Nikakva............
 
Ajde genije ti reci kako to treba........Ne kažem da sve tako treba ali je suština takva......Molim te da mi odgovoriš na pitanje da i ja nešto naučim od tebe "Pravog" Srbina.............

sad je gotovo...sve su shebali, rasprodali bandi i svojoj bagri za zrno grashka... unishtili proizvodnju shto je bila glavna stavka koju su dobili za zadatak. sad ulaskom u eu neces dobiti sredstva za shta bi mogao da razvijesh svoju privredu i postanesh jak u nechemu u chemu ti mislish da treba vec ce ti dati za ono shto oni misle i odrede a istovremeno da ti jeftino uzmu ono shto njima treba-osnovne resurse, pa ti opale kvote da sebe zstite a ti izvozi u mozambik visak toga koji njima ne treba... pitaj slovenacke privrednike zasto psuju ko kocijashi na eu..... sve je strateski odradjeno..samo im smetaju neke stvarcice kao rusko uplitanje u nasu ekonomiju i strteski polozaj sa energijom i tako neke sitnice :lol::lol::lol:
 
sad je gotovo...sve su shebai, rasprodali bandi i svojoj bagri za zrno grashka... unishtili proizvodnju shto je bila glavna stavka koju su dobili z zadatak. sad ulaskom u eu neces dobiti sredstva za nju za shta bi mogao da razvijesh privredu i postanesh jak u nechemu u chemu ti mislish da ytreba vec ce ti dati za ono shto oni misle i odrede a istovremeno da ti jeftino uzmu ono shto njima treba-osnovne resurse, pa ti opale kvote da sebe zstite a ti izvozi u mozambik visak toga koji njima ne treba... pitaj slovenacke privrednike zasto psuju ko kocijashi na eu..... sve je strateski odradjeno..samo im smetaju neke stvarcice kao rusko uplitanje u nasu ekonomiju i strteski polozaj sa energijom i tako neke sitnice :lol::lol::lol:

U al ti je odgovor....Ajde da preformulišem pitanje: Šta bi ti genije uradio od 2000 godine do danas a li konkretno a ne odgovori tipa ne bih prodao i ostalo............
 
pitaj slovenacke privrednike zasto psuju ko kocijashi na eu...

Da ovo nema neke veze sa konjusarima mozda? :lol:

Salu na stranu.

Slovenacki privrednici mnogo bolje posluju u okviru EU. Skoro sam licno posetio jedan njihov grad zapadno od Ljubljane,sami govore koliko imaju prednosti od EU. Na Srbiju u privrednom smislu gledaju upravo kako si ti rekao da na nas gleda EU : zemlja sirovina i jeftine radne snage. Da su okolnosti 90-tih godina bile drugacije,danas bismo otvarali pogone nasih firmi po Bugarskoj,Albaniji. E Srbi,Srbi,gde smo to mi pogresili... :roll:
 
U al ti je odgovor....Ajde da preformulišem pitanje: Šta bi ti genije uradio od 2000 godine do danas a li konkretno a ne odgovori tipa ne bih prodao i ostalo............

pa da si ekonomista kao sto se proqenjavash da si nikad ne bi poceo recenicu uuuuu al ti odgovor :)

ekonomisti su krajnje studiozni i analitichki ljudi i nemaju tu kreativnost kakvu ti posedujesh u iznoshenju stavova. mozda bi bolje bilo da postujesh na filozofiji jer ako je filozof mogao da bude premijer sto ekonomista ne bi mogao da bude filozof.....

nad prosutim mlekom ne treba plakati, a jos debilnije je govoriti kako je super sto smo ga prosuli i daj da isprosipamo jos ovo sto imamo jer koji ce nam uopste mleko kad imamo guaranu.....
 
Da ovo nema neke veze sa konjusarima mozda? :lol:

Salu na stranu.

Slovenacki privrednici mnogo bolje posluju u okviru EU. Skoro sam licno posetio jedan njihov grad zapadno od Ljubljane,sami govore koliko imaju prednosti od EU. Na Srbiju u privrednom smislu gledaju upravo kako si ti rekao da na nas gleda EU : zemlja sirovina i jeftine radne snage. Da su okolnosti 90-tih godina bile drugacije,danas bismo otvarali pogone nasih firmi po Bugarskoj,Albaniji. E Srbi,Srbi,gde smo to mi pogresili... :roll:

prichash nebuloze ko po obichaju.... imaju i strajkove ako nisi znao a vidim da nisi. raspitaj se malo bolje. pa na nas i gledaju tako sto su im to dopustili zuti koji su nam nabili kompleks da smo debili i glupaci i da za nas nije nista drugo nego da budemo stoka i marva koja ce da rinta a drugi da misli i planira.

pitanje...gde ce slovenci da prodaju one krseve od frizdera i ves masina kad su dobili kvote a u eu im ne trebaju? :lol:
 
pa da si ekonomista kao sto se proqenjavash da si nikad ne bi poceo recenicu uuuuu al ti odgovor :)

ekonomisti su krajnje studiozni i analitichki ljudi i nemaju tu kreativnost kakvu ti posedujesh u iznoshenju stavova. mozda bi bolje bilo da postujesh na filozofiji jer ako je filozof mogao da bude premijer sto ekonomista ne bi mogao da bude filozof.....

nad prosutim mlekom ne treba plakati, a jos debilnije je govoriti kako je super sto smo ga prosuli i daj da isprosipamo jos ovo sto imamo jer koji ce nam uopste mleko kad imamo guaranu.....


A šta ti ovde pro.kenj.avaš podaniče centralne otadžbinske uprave....Ja ti govorim moje viđenje stvari a ti samo licitiraš nekakve gluposti i izbegavaš odgovor.......Samo se.re.š a nekažeš tvoje viđenje stvari....Nemaš ti dovoljno mozga za takve stvari.......Nemoj mnogo da se pros.er.av.aš i da potcenjuješ ljude koji imaju neko znanje koje ti nemaš........
 
To je MOJE viđenje nekih stvari koje se naravno ne poklapaju u popunosti sa DS-om ali ti i nemaš svoje mišljenje već samo čitaš NARODNA PROGLASE CENTRALNE OTADŽBINSKE UPRAVE...................J.b.t. ovo mi zvuči kao u vreme komunista.......A u čemu je i razlika između njih i srs-a....................Nikakva............

Jeste...tako je...u pravu si...sad i drugu pilulu da uzmes i na lalanje :):)
Kad se probudis, radicemo na pravopisu 8-) I da se ne uzbudjujes, zabranio je cika doktor jos onomad :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top