INTERRACIAL SEX

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.050
Ima li neko od forumaša iskustva sa crnkinjama/crncima i ako ima neka podeli impresije sa nama. Ja bih baš voleo da probam neku crnkinju, chatujem sa nekima preko Interneta, pa ako neko ima iskustva da me posavetuje da li da se manem ćorava posla. jedan moj drug je negde iznad Bečića letos opalio jednu crnkinju u nekom vinogradu, veli da se naguzila i jede grožđe, on "radi" neko vreme, a ona ga pita: "Jesi li počeo." Kaže da su mnogo široke i nezgodne za belce. (Ali meni se mnogo sviđa i sama pomisao na to.) Pa kad joj je dosadio, bacila ga na zemlju i igrala mu lambadu na čoldu. I veli da nije imao bolji sex u životu.
 
Ima li neko od forumaša iskustva sa crnkinjama/crncima i ako ima neka podeli impresije sa nama. Ja bih baš voleo da probam neku crnkinju, chatujem sa nekima preko Interneta, pa ako neko ima iskustva da me posavetuje da li da se manem ćorava posla.

Meni se crnkinje u globalu ne svidjaju, ali ima izuzetno sexy primeraka koje bih mogao da opalim. Nije luda moja mala, mene crnca odabrala
 
Razlicite rase su postale,mesanjem raznih rasa.:idea:


Ovo je najveća glupost koju sam u životu čula. Mešanje rasa dovodi do gubitka obe rase, pre ili kasnije. Postoje predviđanja, da usled sve većih rasnih mešanja, u budućnosti će postojati samo jedna jedina "bronzana" rasa. Ipak, ukoliko je priroda stvoria različite rase, potrebno je poštovati taj zakon. Kad su ljudi u stanju brinuti oko kerećih rasa, zašto nisu u stanju brinuti o svojoj rasi? Rase su deo prirodnog zakona, te je čovek, priznao to ili ne, još uvek deo prirode.

Inače, neko je spomenuo muslimanke? Zavisno kakvi musimani su u pitanju. Muslimati, poput arapa su obojeni,tamnoputi,imaju specifičnu fizionomiju,dakle nisu ista rasa kao mi,Srbi i ostali belci,stari Sloveni i sl. Druga grupa muslimana su belci, koji su preuzeli muslimansku veru. Tkođe, dobar primer "belih muslimana" bili su i janjičari, silom oteta i poturčena srbska deca, odgajana kao muslimanski ratnici.

Jel ti to rek'o cika Hitler?

To je zakon Prirode, ni u kom slučaju to Hitler nije izmislio.

ako se pudlica pari s dobermanom ispashce dzukela..iz pudlice..a to niko ne zeli..


Prosto rečeno, savršeno rečeno! ;)
 

Back
Top