BICIKLOM DO MORA

kacamak

Zainteresovan član
Poruka
285
Pozdrav svim bajkerima!!!

Kao proteklih tako i ove godine organizujem sad vec tradicionalno dve voznje:

1. Veseli Spust:

Je manifestacije koja se organizuje u Kraljevu.Biciklama krecemo iz beograda vozi se dva dana po 90 km zatim kampovanje na maglicu i ujutru spustanje ibrom do kraljeva. i Povratak autobusom do Beograda.Ova manifestacija se odrzava poslednje nedelje juna.

2.Biciklom do mora:

Zamisljeno da se putuje oko 6 dana u proseku 100 km dnevno do herceg novog vozikanje po primorju i nazad kuci autobusom planirano za 10 avgust 2008.
 
Podrzavam obe varijante...ali zbog obaveza ja bih pre bio za prvu...
Ako moze da se napishe konkretna ruta kretanja, takodje shto se tice kampovanja jer u planinarkom domu , u shatorima , pod vedrim nebom i takodje jel se planira usiljena voznja ( pitam zbog toga jer do dole ima super stvari da se vidi pa ne bih da to propustim ) ili ce biti laganica sa uzivanjem u pogledima , druzenjem????
Kako god , podrzavam predlog...ali dosta stvari tu mora josh da se definishe...
Takodje , ja planiram etapu po skoro celoj Vojvodini gde bih obilazio manastire ( u kojima bih
i konacio ) i josh dosta znamenitosti ..pa ako ima neko da je za oket...kuckacemo se.....
Pozdrav svima i brz pocetak sezone vozikanja svima zelim!!!!
 
Ma iskljucivo laganica, prosle godine sam vozio etape i po 220 km pr: Beograd -Uzice kad stignes posle takve etape jedva cekas da legnes u krevet.Zamisljeno je da se ide laganica shodno tome da sam prosle godine zurio ima dosta toga sto treba obici.
Zamisljeno je da se ide u 5 etapa odnosno oko 120 km dnevno pa neki moj predlog je

Beograd -Rajac- planinarski dom cika duska jovanovica
Rajac-Uzice auto kamp
Uzice - Nova Varos -vidikovac na zlataru,prirodno tsniste beloglavog supa itd
Nova Varos- Kolasin prelep kamp na biogradskom jezeru prirodno staniste medveda
Kolasin -Podgorica eventualno nastaviti do sutomora shodno tome da je na tom delu naseg puta ima veliki spust citavih 50-70 km prakticno njos od Kolasina.

Ova prva varijanta je tradicionalna tamo idemo vec poslednjih par godina a ove godine idemoi pod zastavom biciklisticko-planinarskog drustva KALUDJERICA.
 

Back
Top