Kad` mogu Doors-i...

one

Aktivan član
Poruka
1.413
Ukratko...potaknut temom sa "zena" pozeleh da cujem sta se dogadja sa nekom gomilom ljudi koji su se ovuda muvali i koje sam voleo da citam. Gde je Buki, Antun, Kojot, Sindi, Piaf, Vecavestica,Krvolok, Nesi, Divlja, Little, Savremenik, Struja, Tear...ne vredi nabrajati, sigurno sam i cu mnoge da propustim, a ne bih...
Cini mi se da je taj duh krstarice nekako bio drugaciji nego sada, ili sam ja mozda omatorio i smorio se ili vec...povremeno mi nedostaje.Kao da smo imali nekakav neobicni odnos poverenja ( koliko god to glupavo zvucalo ) i pored svih n"nesuglasica", a bilo ih je je li?
Da se ovo ne bi pretvorilo u sumanuti nostalgicni "esej" o cemu god...ostavljam vas da vidimo gde smo i da li smo:-D
 
Struja odjavila nik, Kojota banovali pa se vise ne pojavljuje (mada ne garantujem za informaciju), Divlja imala nekih situacija, pa ni ona ne dolazi od skoro, Krvoloka vidjam tu i tamo, a mislim i da se Sindi odjavila. A ako je Buki - Bundeva, vidjala sam ga na LjiS do pre par dana. Eto... Hihi, garant nisi hteo ovakve informacije, ali jebg, nekako sam imala zelju da ti kazem. :)
 
Struja odjavila nik, Kojota banovali pa se vise ne pojavljuje (mada ne garantujem za informaciju), Divlja imala nekih situacija, pa ni ona ne dolazi od skoro, Krvoloka vidjam tu i tamo, a mislim i da se Sindi odjavila. A ako je Buki - Bundeva, vidjala sam ga na LjiS do pre par dana. Eto... Hihi, garant nisi hteo ovakve informacije, ali jebg, nekako sam imala zelju da ti kazem. :)

Tjah...nema vece radosti od zluradosti:-D
 

Back
Top