upomoc!!!!

L

looda

Gost
ej desava mi se to da mi se jako svidja jedan momak,ali je problem to sto se uopste ne poznajemo. pre sam bila dobra sa nekim njegovim drugovima,ali smo odjednom prekinuli sve kontakte i sada se cak ni ne pozdravljamo u gradu. sta da radim?
on mi se mnogo svidja. :cry: :cry: :cry:
 
looda:
ej desava mi se to da mi se jako svidja jedan momak,ali je problem to sto se uopste ne poznajemo. pre sam bila dobra sa nekim njegovim drugovima,ali smo odjednom prekinuli sve kontakte i sada se cak ni ne pozdravljamo u gradu. sta da radim?
on mi se mnogo svidja. :cry: :cry: :cry:
Kada nema nikoga pridji mu i krni zvaku :twisted:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Iako vidim ''lepe savete ovde'', ne bih ti preporucio da bas direktno prilazis momku. Zamisli njegovo misljenje o tebi... Drugovi - nije dobra zamisao. Pokusaj nekako da dodjes do neke njegove dobre drugarice... Ne brini ima vremena...
 
Ja ti predlazem RASH!!!!!
Dok su svi njegovi drugovi tu uletish,odvucesh ga negde i tako dalje....(po scenariju),sto posto te nece odbiti osim ako neshto debelo izgreshish.................!!!!!
Imao sam slicne situacije......!!!!!! :lol:
 
Samo da ti kazem da on mozda i nije tako strava. Meni se nekoliko meseci svidjao momak kojeg nisam poznavala. Kada smo se konacno smuvali ispalo je da je on pravo smaralo. Zato se prvo raspitaj kakav je i da li uopste vredi muvati ga!
 
I meni se to isto desilo samo sto ja nikog nisam poznavala i pre dve tri nedelje ja sam bila kod druga i on cimne tog slatkisa na kucni,slatkis imao
indetifikator i on zove sa mobilnog.I meni se pruzi prilika [potrosila sam na njega 250 din]odmah sam ga otkacila!


PROBAJ I TI TAKO
 

Back
Top