FAKULTET ZA TURISTICKI I HOTELIJERSKI MENADZMENT!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
V

vadamp

Gost
Planiram da upisem Fakultet za turisticki i hotelijerski menadzment na FPS u Beogradu. Cini mi se da je sve veoma ozbiljno i da se radi kako treba. Sve deluje veoma ambiciozno samo je pitanje da li su njihove diplome validne kako kod nas tako i u inostranstvu. Plasim se da posto je mlad fax da posle se ne desi nesto pa ga odjednom ugase ili nesto slicno. Da li se mogu negde zaposliti posle toga? Veoma sam zainteresovan pa bih molio sve koji su bar malo upuceni u desavanja na ovom fakultetu da mi malo opsirnije kazu kako sve to tamo funkcionise i hoce li se na kraju moci sta raditi???
 
Pazi sad: Fax ti se nalazi u danijelovoj 32. U istoj zgradi se nalaze jos i Fax za finansijski menadzment, Poslovno pravo i Poslovnu informatiku. Sve ove fakultete drzi isti vlasnik i na njima predaju profesori sa fon-a, ekonomskog, pravnog itd. Svi faxovi su istina mladi, ali nemoj da te to navodi na sumlju o validnosti diploma, jer kao sto rekoh predaje ti dosta profesora sa drzavnih fakulteta...
Sto se samog fakulteta tice, usluga je na odlicnom nivou i neces se pokajati ako ga upises!
Ako se odlucis...(pisi mi na privatne poruke, pa cu ti reci i cene i ostale sitnice...) :wink:
 
ender:
Nista ne brini sto se faksa tice ja idem na njega,sada su dobili i neko univerzitetsko priznanje,tako da rezime ti je dobri profani sa drzavnih fakseva koji rade za velike pare,faks je sredjen odlicno.


hvala na odgovoru iako sam saznao do sada dosta stvari o
faxu (koji cu nadam se upisati) :shock: . pa mozda se i vidimo tamo. reci mi
koliko ljudi obicno ima na predavanju?? jesi li ti dao koji ispit? kakvi
su tvoji utisci posle nepune godine na faxu??? kakvi su predmeti?
ima li nekih vannastavnih aktivnosti??? :D pozdrav.
 
Pa ovako ima dosta ljudi na predavanjima koja nisu obavezna,ali su veoma zanimljiva(nije klasican smor),ispiti su ik sve sto predaju bude ja sam dao sociologiju i ekonomiju,malo je prva godina raznovrsna sto se predmeta tice.Sto se tice aktivnosti imas bazen i teretanu plus fudbal,basket sta igras vec jednom nedeljno,tako da je bas fino,drustvo je do jaja i faks je inace pun riba ali vrh riba. :D
 
DJ_MaRe:
kakvu im samo reklamu napravismo... valjda ce da nam daju neku kintu... 8)

Ej Marko pa sto mi nisi odgovorio na mail koji sam ti poslao? Ja sam mislio da ce nesto stici a ono nista.
E pa extra kad ima gde da se igra basket i malo vezba u teretani. A sto se tice devojaka pa dobro verujem sve cemo videti kad stignemo u oktobru...
I dobro cemo se pripremiti naravno.
Cuo sam da je mentorski rad u pitanju tako da mislim da je to veoma dobra stvar. Cool momci javite se pa se cujemo... :D
 
znate kako sve extra izgleda kada tek zavrsavas srednju pa ti onda sve na faxu deluje neverovatno i mislis bice zezanja mnogo ali kad se malo probudim iz sna setim se koliko ce se morati uciti da bi sve bilo kako treba... mnogo malo vremena ce mi sigurno ostajati da se zezam... bar u prvo vreme... nadam se da cu se prilagoditi brzo... ali super je u neku ruku i kad se odvojis od matorih... onda ti rastojanje izmedju VA i BG deluje mnogoooo veliko... a ustvari te samo nadziru... :lol:
 
ender:
Daj covece ne drami em je bg do jaja grad em je faks nikad jaci,ja sam jedva cekao da izadjem iz srednje jer je bila pakao,ovde lepo svaki dan po sat dva i ko grom vremena za sve,pa onda malo i koleginicama da pomognes u ucenju videces uzivancija ako me razumes :D

ma dobro znam kako to sa koleginicama ide jer u principu i u srednjoj imas dosta da pomazes drugaricama... videcemo kako ce se stvari odvijati... pa ucis li ti ENDER sta sem sto se zezas kako ti kazes?
 
DJ_MaRe:
Pazite momci... i ender i Jovan mi obecali da ce biti opak basket na leto... jos Joca dovodi neke pajtose, ija cu neke svoje... nemoj da me ispalite 8)

Mare sine nemoj da brines ekipa stize u oktobru a mozda i ranije a hvala Bogu ovde u VA imam mnogo dobrih drugova koji igraju sirom zemlje. Znas npr. Marka Lekica iz Partizana.... Napravicemo nesto... uzgred poslao sam ti mail ako nisi proverio jos... Sutra idem prvi put ove godine na basket napolju... Bice mnogo dobro... Ajd javi se...
P.S. Ovaj forum je bese vezan za fax a ne za ugovaranje basketa ali sve je to deo igre... :lol:
 
E ljudi popunio sam onu preliminarnu prijavu za fakultet. Za sada mi sve deluje veoma fino. Kazu nema klasicnog prijemnog u smislu pismenog ispita nego je prijemni kao razgovor sa profanima i to tipa zasto si upsiao ovo, ambicije i sl. I ako prodjes to a nema razloga da ne prodjes dobijes index i miran si do oktobra. Znaci do oktobra zezanje a posle se mora maksimalno zalagati. Da ispadne ono ko upisuje privatni fax nista ne mora da uci i zavrsice. Samo neka mi neko nadje nekog ko nije nista ucio i zavrsio je fakultet... Pa necemo celog veka da budemo tupani i nepismeni... Pa vidimo se uskoro... :lol:
 
vADAmP:
E ljudi popunio sam onu preliminarnu prijavu za fakultet. Za sada mi sve deluje veoma fino. Kazu nema klasicnog prijemnog u smislu pismenog ispita nego je prijemni kao razgovor sa profanima i to tipa zasto si upsiao ovo, ambicije i sl. I ako prodjes to a nema razloga da ne prodjes dobijes index i miran si do oktobra. Znaci do oktobra zezanje a posle se mora maksimalno zalagati. Da ispadne ono ko upisuje privatni fax nista ne mora da uci i zavrsice. Samo neka mi neko nadje nekog ko nije nista ucio i zavrsio je fakultet... Pa necemo celog veka da budemo tupani i nepismeni... Pa vidimo se uskoro... :lol:
rekoh ti da ne brines za upis... :wink:
 
pa uskoro dolazim ja na fax pa cu i ziveti tu pa cu moci i da vam pokazem kakav se basket igra u valjevu!!! evo zavrsio se jos jedan derbi i naravno partizan mobtel pobedjuje... ma samo da se upisem na fakultet... nadam se da nece biti problema i evo cekam poziv ovih sa faxa da me obaveste da uskoro krecu prijave zvanicne... jedva cekam da odem iz valjeva i malo promenim sredinu...
 
vADAmP:
pa uskoro dolazim ja na fax pa cu i ziveti tu pa cu moci i da vam pokazem kakav se basket igra u valjevu!!! evo zavrsio se jos jedan derbi i naravno partizan mobtel pobedjuje... ma samo da se upisem na fakultet... nadam se da nece biti problema i evo cekam poziv ovih sa faxa da me obaveste da uskoro krecu prijave zvanicne... jedva cekam da odem iz valjeva i malo promenim sredinu...
ma ja pitao endera za uskoro... a za basket se unapred radujem... 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top