Mobilni telefoni : www.mobilnisrbije.com

Situacija je ovakva: Stavljam ponude svih firmi u Srbiji. One telefone koje imaju, za njih stavljam opis, sliku... One koje nemaju (tj. ne postoji cena za njih, nema ih na sajtu. Kako bude rastao broj prodavnica, i ponuda ce biti veca, pa ce najverovatnije i vasi telefoni biti na spisku. Sto se tacnosti podataka tice, trude se svi sajtovi da pokazu sto tacnije, medjutim, mnogi podaci su uopste netacni na internetu, a neki variraju od razlicitih podesavanja telefona (softver i slicno). Bilo bi najbolje ako znate nekog, da mu preporucite da me kontaktira i postavimo i njegovu ponudu na sajt. Nadam se da me razumete i da sam odgovorio na vasa pitanja. Hvala vam na interesovanju, nadam se da ce uskoro biti opravdano, admin sajta http://www.mobilnisrbije.com
 
Razbolis se kad vidis sta se nudi tamo, a sta ovde i po kojim cenama

Zato sam par zadnjih tel. qpio u inostranstvu (tacnije brat mi qpi i donese)... *** kad qpis telefon dobijes sve sto ide uz njega... A ne ovde qpim tel... Pa me drmne jos jedno 10-20 oera za sluske.... pa josh jedno 10-20 oera na kabal da to povezem s racunarom... pa kaze kako nema software za to... Ovako dobijem sve full + 3 godine garancije i miran... A o ceni da ne pricam...
 
popuni ti to sa telefonima.
Nemas pola modela. Recimo mog nema, nemoj sad da te banujem :lol:

Salu na stranu.
Ako zelis popularan i posecen sajt moras da imas sve telefone sa trzista i tek tad ces pokusati da budes konkurencija mobilnom svetu.


Zbog mnogih primedbi na racun telefona u bazi, resio sam da krenem da ubacujem telefone koje ne drze prodavnice. Ovo ce biti u informativne svrhe, pa mi se vise necete zaliti kako nema vaseg telefona :D. Budite strpljivi, veliki je to posao, ali uspece. Pozdrav!
 

Back
Top