Kako biti frajer

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posto vecina ljudi sa ovog foruma ne spada u visu klasu (frajeri, ubacotke, paljevine...) resih na napravimo kako bi izgledao pravi frajef.Po meni:

-da je odlican (sa ponekom cetvorkom)
-da je drustven i da se mnogo ne q.rci
-da poznaje sve o racunarima, internetu, igrama, mobilnim telefonima... (verujte, mnoOogo je bitno)
-da se ne pravi da zna, a u stvari nema pojma.
-da ima neki touchscreen telefon (veoma kul)

auuu brate....jedino se slazem za fon...:D :D
 
Sve to zavisi od osobe...Onaj ko je meni faca,mojim drugaricama nije ,i obrnuto;).Budi svoj,i zadovoljan sobom,to je kljuc;).Takvi su face,a ne oni sto slusaju ovo ili ono,ili imaju dobar fon...To je najmanje vazno.
 
страшно, а ја се мучим идем у кафић, частим, дописујем, причам са другарицама да оне мало припомогну....од сад са собом увек свет компјутера, а уместо цвећа уплата за ВОВ....
 
Posto vecina ljudi sa ovog foruma ne spada u visu klasu (frajeri, ubacotke, paljevine...) resih na napravimo kako bi izgledao pravi frajef.Po meni:

-da je odlican (sa ponekom cetvorkom)
-da je drustven i da se mnogo ne q.rci
-da poznaje sve o racunarima, internetu, igrama, mobilnim telefonima... (verujte, mnoOogo je bitno)
-da se ne pravi da zna, a u stvari nema pojma.
-da ima neki touchscreen telefon (veoma kul)

Hahaha...Dobro ti ovo za touchscreen...
 
страшно, а ја се мучим идем у кафић, частим, дописујем, причам са другарицама да оне мало припомогну....од сад са собом увек свет компјутера, а уместо цвећа уплата за ВОВ....

jao kakvo cvece...iz kojeg si ti veka :roll:

sad treba samo sto vise da upijas informacija iz sveta kompjutera i informatike uopste...ti si sve do sad bio na pogresnom putu,sve si radio kako ne treba...sreca pa je doticni frajer otvorio temu,pa ti je na taj nacin pomogao da vidis sta je pravi frajer :mrgreen:
 
@Neko94
Okačiš li još jednom sliku veću od stranice... dobićeš kazneni poen i predlog za ban koliki god bio frajer...

E a sad šteta što ne postoji tema biseri krstarice pošto ovo tvoje bi bilo visoko rangirano...
Meni stvarno nije jasno kako su ljudi bili frajeri pre nastanka tačskrina, pre nego što je Crysis izašao... pre par godina je bilo isto tako kurčenje sa Far Cry-em i Doom 3 a pre toga sa Unreal Turnament 2004 i još davnije sa Quake 3 Arena...
Kako li su ljudi bili frajeri bez kompjutera. Tvoji stavovi su plitki van pameti...
Sa navedenim ćeš biti zapažen... ali nećeš biti frajer...
Nja, nja njaaa :P
 
jao kakvo cvece...iz kojeg si ti veka :roll:

sad treba samo sto vise da upijas informacija iz sveta kompjutera i informatike uopste...ti si sve do sad bio na pogresnom putu,sve si radio kako ne treba...sreca pa je doticni frajer otvorio temu,pa ti je na taj nacin pomogao da vidis sta je pravi frajer :mrgreen:

ма немам појма што ми пало на памет то за цвеће.....
 
Kome jos treba da bude frajer? Moja definicija kako treba da izgleda "Frajer" (gluplju rec u zivotu nisam koristio al sta da se radi...)
1.Da ti puca k>>>c za sve nalozene devojke i fufe oko tebe (ima vremena za dobro dupe, ne brini!)
2.Da se ponasas onako kako se tebi svidja a ne da gledas da li ces se drugima svideti.
3.Da uvek govoris ono sto mislis, cak i kada te to vodi u probleme, budi svoj! (to ne znaci da budes bezobrazan)

U pocetku ce svi o tebi pricati da si cudan ili tako nesto a onda kad tvoji drugari odrastu i shvate, onda ce svi zeleti da budu blizu tebe ali ti neces zeleti takve praznoglavce pored sebe...
A da...zaboravio sam najbitniju stvar...bitno je da imas mu?da u svakoj situaciji... ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top