проблем, полудећу

Poruka
1.058
да не бих уништавао тему о Call of Duty 4-ци, молим вас помозите ми овде...Наиме у Singleplayer-y ми је све у реду, обрнуо сам кампању, то је сад небитно...али у Multiplayer-y су ми се већ појавили проблеми, на који год сервер да се конектујем после пар секунди ме избаци Punkbaster због nо packet flow...данас такође у кренем да се конектујем и одједном се "прекине" конекција, а ја изађем из игрице и интернет ми нормално функционише...има ли лека или да лудим?
 
znachi updateovao si igru sad morash PunkBuster (PB)... skini ovo: http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe onda to smesti u poseban fodler (nazovi ga kako ocesh) i pokreni taj pbsetup.exe i idesh add game cod4 itd... ma skontacesh dalje sam 100% ajde to uradi pa javljaj e i firewall mora posebno da pusti PB na internet!!! znachi izgasi FW pre no shto krenesh da igrash... a btw koji imash firewall?! :D
 
е Страјо легенда си, урадио сам то са PB и ради ми...ово за firewall ништа нисам радио (а да будем искрен не бих ни знао)...све у свему мојим мукакам је изгледа дошао крај...модератора молим да ову тему не обрише до вечерас за случај да ми се нешо поново "поквари"......
 
Е пазите сад после свих мука да ја ово средим тако да могу да играм на интернету, поново ми треба помоћ....Један мој друг је инсталирао Call of Duty 4 и сад оћемо да се кидамо на нету, али његов РВ (PunkBuster) је "банован"....а имамо исту верзију РВ....јел може неко да од вас способнијих да ми помогне да решим ово?
 

Back
Top