Sta ste igrali/igrate od AVANTURA

My_mood_is_good

Obećava
Poruka
77
Ja sam igrao nekoliko :
1. Sherlock Holmes :The Mystery of the Mummy(poceo sa 10 zavrsio sa 12 god :)) ) -ovo je Najjjjjozbilnije najteza igra ikada.

2.Agatha Christie:Murder on the Orient Express (nije puno teska)

3. Igram Syberiu,Agatha Christie:And Then There Were None,Sherlock Holmes :The Awakened,Sherlock Holmes vs Arsene Lupin .

A vi?
 
Zanr se zove Avanture a ne misterije, a ako ti je shelock tezak, bolje da ne probas Black Dahliu ili Myst, mada poceo si sa lepim igrama, samo tako nastavi, ako ti se to svidja odigraj Still Life,a trebao bi da probas i cartoon-like avanture, za pocetak Monkey Island.
 
Avanture.. hmm zadnje sam odigrao Penumbru i Call of Cthulhu. I TR Anniversary... Sad uskoro stize i novi Dracula...
Vishe sam za horror-based avanture nego te krimi-istrazivacke.

@onaj sto je napravio temu: uzmi zatrazi od moderatora da promeni ime teme u avanture. Tako se zovu, misterije nije adekvatan naziv niti ih iko tako zove.
 
Avanture.. hmm zadnje sam odigrao Penumbru i Call of Cthulhu. I TR Anniversary... Sad uskoro stize i novi Dracula...
Vishe sam za horror-based avanture nego te krimi-istrazivacke.

@onaj sto je napravio temu: uzmi zatrazi od moderatora da promeni ime teme u avanture. Tako se zovu, misterije nije adekvatan naziv niti ih iko tako zove.
penumbra zbog mraka i jezivog okruzenja 4-,Call of Chulthu 3+,TR anniversary 5-,ipak je Lara,Lara :)
 
Auuu! Aje nek ti bude ovaj 5- za laru, ipak je to kultni prvi deo.

Al sto za CoC 3? Pa igra ima jednu od najboljih pricha ikada, jezivu igrivost, solidnu grafiku za jednu avanturu... Bas me zanima sta si to negativno video u njoj?

pravo da ti kazem nisam je dugo igrao ,jedno 1 sat vremena,a ocenu sam dao cisto onako ,prvi utisci,pretpostavljam da je kasnije vise horor i zabavnije za istrazivanje i igru..8-)
 
Ljudi ako stvarno hocete nesto tesko (pre-tesko za resavanje i mozgalice) probajte Sherlock Holmes Mustery of the Mummy !!!Takodje,mnogo je zanimljia i tera vas da je igrate,ONDA,preporucujem Sherlock Holmes The Awakened,i ovu poslednju Sherlock Holmes vs Arsene Lupin.Odlicne igre su i Syberia 1 i 2, Agatha Christie Murder On The Orient Expres i Agatha Christie And then there were None .toliko od mene za sad...
 
posto se ovde ocigledno govori o point&click avanturama (bez TR i PoP i CoC) moram da skrenem pažnju na Still life, Sherlock holmes the case of the Silver Earring i nezaboravni (i nikad pređeni) Uru serijal! o Sybiriji da ne pričam... čak je i Ankh zanimljiv kada vam je dosadno! LoL

A CSI je zaista samo dno p&c avantura!

a da li je neko igrao Evidence: The Last ritual??? :twisted:
 

Back
Top