8. mart

bojana miletic:
To je jedan dan u kojem se postuju zene..... :roll: :roll: :roll: kakav praznik...sve je to postala reklama i nista vise.......me-mad.........
Na to sam i mislila. Zar zene ne bi trebalo da se postuju i ostatak dana u godini?
Osim shto je to postao ekonimski podoban praznik za prodavnice shminke i cvecare:), doprinosi se idealu zene koja jedva ceka 8. mart da bi konacno dobila neshto lepo za poklon :twisted:
 
Mislim da je ovo najgluplji praznik...skoro da je nepostovanje zenskog pola. Ne cestitam nijednoj zenskoj osobi, iz razloga iz koji je vec naveden - treba biti ok prema zenskom polu cele godine, a ne samo taj jedan dan
 
lolla:
Zanima me vashe teenage misljenje... kako ga proslavljate, ako to uopshte i cinite? Shta mislite o tom "Danu zena" ?
Da preskocim standardni odgovor da zene treba postovati svaki dan u godini. Nisam od onih koje jedva cekaju 8. mart,ne pridajem neku veliku vaznost ovom prazniku,ali naravno da prija kada mi brat umesto `seljanko` kaze `dobro jutro seko srecan ti 8. mart`,kada me otac umesto pitanja `gde si lutala sinoc` izljubi,ili kada nam drugovi spremaju veceru iznenadjenja (sami) a mi to provalimo :lol: .Sve je to slatko...
 
delphin:
lolla:
Zanima me vashe teenage misljenje... kako ga proslavljate, ako to uopshte i cinite? Shta mislite o tom "Danu zena" ?
Da preskocim standardni odgovor da zene treba postovati svaki dan u godini. Nisam od onih koje jedva cekaju 8. mart,ne pridajem neku veliku vaznost ovom prazniku,ali naravno da prija kada mi brat umesto `seljanko` kaze `dobro jutro seko srecan ti 8. mart`,kada me otac umesto pitanja `gde si lutala sinoc` izljubi,ili kada nam drugovi spremaju veceru iznenadjenja (sami) a mi to provalimo :lol: .Sve je to slatko...
8)
 
omilos:
delphin:
lolla:
Zanima me vashe teenage misljenje... kako ga proslavljate, ako to uopshte i cinite? Shta mislite o tom "Danu zena" ?
Da preskocim standardni odgovor da zene treba postovati svaki dan u godini. Nisam od onih koje jedva cekaju 8. mart,ne pridajem neku veliku vaznost ovom prazniku,ali naravno da prija kada mi brat umesto `seljanko` kaze `dobro jutro seko srecan ti 8. mart`,kada me otac umesto pitanja `gde si lutala sinoc` izljubi,ili kada nam drugovi spremaju veceru iznenadjenja (sami) a mi to provalimo :lol: .Sve je to slatko...
8)
:wink:
 
eh..da je to dan ispunjenih snova bilo bi bolje...
ali nije loshe bar vidis ko je pravi drug pa ti cestita dan zena...ali ostali su osramoceni..blam ih je..bar vidish da su jos deca. a kad imas decka to je nesto najlepse..vidis koliko ti paznje posvecuje i da li te zasluzuje... jer ti njemu to svaki dan dokazujes ( da ti njega zasluzujes ).. :D
 
TPABAP:
Za sve dame evo jedan cvetic za Osmi mart!

marihuana.jpg
Odakle si znao da mi je to omiljeni? :roll:
 

Back
Top