Sta u vasem zivotu nije fer?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije fer sto sam jos uvek... ziva.
I sto sam bez nje. Tijane.
Depresija, depresija je to.
Nigde izlaza. Samo smrt. A mozda ni tada.
Uzasno se danas osecam.
Ovde uzasno duva... Plasim se i sama sam.

Hej..Kisice..nije fer ovo sto si napisala i rastuzila me.:-(..i da znas..i ovde duva a kazu i kisa ce a mrzim kisu osim ako nije Brbljiva. Poljubac za tebe i glavu gore.Ima dana kada se cupamo i cini nam se da nam to nece poci za rukom a onda nekako sve dodje na svoje mesto.I neko ko sniva snove ne sme da se plasi..:))
 
sto nije fer da ode na rucak sa kumom koog nije video 10 godina?
@kiso ja ne znam da tesim ali ne mogu a da ne prokomentarise tvoj post,tj da se napravim da ga nisam videla...kucka je rekla dosta...


odakle ti to za 10 godina?
kuma vidja svaki drugi dan.,

inace gledala sam sinoc odlican film na avali
...
radnja se desava oko jednog mosta i prati sudbine ljudi koji ce na kraju da poginu svi zajedno na tom mostu
jedan od tih ljudi je i jedan blizanac.On je izgubio svog brata blizanca,i onda je odlucio da se obesi
ali bas tada ,nailazi neki njegov poslovodja..i spasava ga
i ovo mu govori
...svi smo mi izgubili nekog,ja sam cerku izgubio, ali svi mi i nastavljamo dalje najbolje sto umemo,i,da znas,sa ove tacke ti mozda izzgleda ne moguce ali,
iznenadices se kako vreme brzo prolazi .....
{ne znam da li sam u originalu ali to je sustina}
 
odakle ti to za 10 godina?
kuma vidja svaki drugi dan.,

inace gledala sam sinoc odlican film na avali
...
radnja se desava oko jednog mosta i prati sudbine ljudi koji ce na kraju da poginu svi zajedno na tom mostu
jedan od tih ljudi je i jedan blizanac.On je izgubio svog brata blizanca,i onda je odlucio da se obesi
ali bas tada ,nailazi neki njegov poslovodja..i spasava ga
i ovo mu govori
...svi smo mi izgubili nekog,ja sam cerku izgubio, ali svi mi i nastavljamo dalje najbolje sto umemo,i,da znas,sa ove tacke ti mozda izzgleda ne moguce ali,
iznenadices se kako vreme brzo prolazi .....
{ne znam da li sam u originalu ali to je sustina}

Jel to onaj film gde igra Robert De Niro i Žeraldin Čaplin???
 
nije maricicak jer ni moj post tebi nije iz istog razloga stigao tamo...

Vidis ti to? A ja danas dodjem kuci samo da bi odgovorila na te postove jer sam ja ispala neka potlacena, zatucana jadnica... iako sam vec milion puta rekla kako sam srecna i zadovoljna i kako sam zadovoljna odnosom mog decka prema meni...
Mozda ne bi trebala ovde da pisem ali posto nije fer sto su zakljucali temu ipak cu nastaviti...:lol::lol::lol:
Moj decko kad izadje u grad mene zove bar 5-6 puta na mob iako ga ja ne cimam niti mu saljem poruke(jer ne volim kad to meni neko radi dok sam u gradu) i obavezno me zove kad dodje kuci iz grada... to mu niko ne trazi, on to radi SVOJOM voljom... valjda zato sto mu nedostajem...:lol: a to sta on radi u gradu i kako se provodi je njegova stvar, ja se stvarno time ne opterecujem... niti proveravam...
Mislim da si ti helena napisala da nema zene koja je srecna kad sedi kuci dok joj je muz-decko u gradu... obaram tu cinjenicu(u mom slucaju), jer je meni dobro kad sam kuci, i srecna sam ako je moj momak srecan, a to podrazumeva da je on u gradu...
Lose bi se osecala da on sedi kuci samnom, jer se meni ne ide u grad...

Nadam se da me je neko razumeo?
 
Vidis ti to? A ja danas dodjem kuci samo da bi odgovorila na te postove jer sam ja ispala neka potlacena, zatucana jadnica... iako sam vec milion puta rekla kako sam srecna i zadovoljna i kako sam zadovoljna odnosom mog decka prema meni...
Mozda ne bi trebala ovde da pisem ali posto nije fer sto su zakljucali temu ipak cu nastaviti...:lol::lol::lol:
Moj decko kad izadje u grad mene zove bar 5-6 puta na mob iako ga ja ne cimam niti mu saljem poruke(jer ne volim kad to meni neko radi dok sam u gradu) i obavezno me zove kad dodje kuci iz grada... to mu niko ne trazi, on to radi SVOJOM voljom... valjda zato sto mu nedostajem...:lol: a to sta on radi u gradu i kako se provodi je njegova stvar, ja se stvarno time ne opterecujem... niti proveravam...
Mislim da si ti helena napisala da nema zene koja je srecna kad sedi kuci dok joj je muz-decko u gradu... obaram tu cinjenicu(u mom slucaju), jer je meni dobro kad sam kuci, i srecna sam ako je moj momak srecan, a to podrazumeva da je on u gradu...
Lose bi se osecala da on sedi kuci samnom, jer se meni ne ide u grad...

Nadam se da me je neko razumeo?

nemoj da izvrcesh ono shto sam ja rekla a bilo je u smislu da ne moze biti srecna zena koja kuci sedi sama chekajuci da joj se muz pojavi ko zna odakle (shto znachi da ona ne zna gde je niti sme da pita)... zatim, ti si napisala da obavljash sve kucne poslove da bi se on osecao dominantnim?! meni, nevidjeno smeshno...:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top