Da vanzemaljci dodju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tema je zanimljiva i da kazem nova na ovom podforumu.
Mozda pogresno postavljena, ali ipak interesantna.

Aj da pokusam...

Dosli sa predhodnim kontaktom ili se odjednom pojavili?

Sa kontaktom:
Pod uslovom da su emitovali neposredno pre fizickog pojavljivanja, kontakt bi bio zabelezen i van vojnih i ostalih tajnih kanala, znaci, momentalno bi procureo u javnost.
Javnost bi (u zavisnosti od drzave ili regije) reagovala drugacije....

Nama u Srbiji bi bilo svejedno, bolilo bi nas uvo jer imamo svojih problema gole egzistencije...barem vecinu gradjana (ostali, malobrojni ali jako dobro ziveci bi to prihvatili kao "kuku, moracu i njima extra profit calen" :)

Na zapadu bi bilo naravno ludilo, podelili bi se u frakcije i udruzenja i masovna samoubistva i dolazak Denikenovih bogova i ovo ono..

Ostatak sveta (sirotinjskog) bi pao na kolena i klanjao do iznemoglosti.
Ovo su samo grube odrednice mog konta...

Bez kontakta, pojave se iznenada
Zapad bi pomislio candy camera ili BigBrother in action, barem vecina njih.
Obrukali bi Terane samo tako.

Srbija bi bila tu najkonzervativnija, poslala bi lokalne policajce da obezbede mesto "hepeninga" i nase domacice bi im iznele tradicionalno so i hleb...kako i dolikuje domacinima.
Nasi alkohol united & hasis klubovi bi napravili cirkus, a nasa vlada bi preimenovala ono nas i rusa 300 miliona u nas, rusa i onih 3 bilijarde.... :):)

Ostatak sveta bi i dalje pao na kolena i klanjao se do iznemoglosti.....

:):).
 
CCCccccc.....samo materijalni, sitni interesi....

Onda, ovako...ja bi ih odveo na meze i cugu, iznapijao ih do mortusa i drpio im brod.
Zatim bi ih lisio zivota tupim metalnim prredmetom dok su u alkoholnom delirijumu i brod utopio amerima, jer oni ne stede na keshu za alien tehnology...to znam pouzdano.

Kada bi neka njihova ekspedicija dosla da ih trazi, rekao bih im lepo da su bili, da su prava raja i da su otisli prema Vegi, ili proximi cent....nisam bas siguran, znate...

Eto.
Tim cinom bi ispostovao nasu Teransku narav i prirodu.
 
Vidim da su vam namere sa posetiocima cojstvene, dobronamerne i nadasve okrenute ka progresu i napretku Teranske populacije

@Guede, a kako bi ti "obradio" vanzemaljku ako se pojave ovde kao sto je H.R.Giger zamislio?

0018.jpg


Mene ova ne bi napalila, nema boga.......
Cak stavise, kazu da ima koncentrisane kiseline umesto krvi.....a voli nasu krv da impregnira svoja jajasca u istu....

Mislim da bi taj tvoj sex sa njojzi bio jako interesantan, zestok i inspirativan..u smislu horora..... :):):):)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top