DAN ZALJUBLJENIH

Ma prosto obozavam Sv. Valentina 8-)
Ali ne zbog "muskih sovinistickih strasti", vec zbog toga sto se dobro secam kad je pocelo propagiranje istog. Bilo je to pred sam napad americke pesadije na Irak, pocetkom 1991, za vreme vladavine Busha starijeg. Bili smo preplavljeni snimcima kako "dobri, smerni i nadasve emotivni" americki vojnici, primaju pisma devojaka na taj dan. Eto, jadni oni, brane svoj divni narod svega 10.000 km od svoje zemlje, a oni zlotvori Iracani u sopstvenoj zemlji hoce da ih ubiju, i uniste njihovu ljubav i romantiku 8-)8-)8-)


P.S. Izvinjavam se Moderatoru, ali ne spamujem, to je cista istina !
 
Kada sam solo nikad nisam tuzniji nego na taj dan. Sa druge strane kada sam sa nekim osecam se na taj dan kao da sam u lancima. Sve je pod moranje, moras da budes romantican, moras da kupis pokolon, moras da izadjes negde. Ja sam romantican svaki dan i trudim se da svakim danom iznenadim one koje volim sa necim lepim. Nekako mi se cini da je taj dan tu da bi oni koji nemaju vremena, nece ili nisu u prilici da bude romaticni to iskoriste i kaze eto to je to sad sam miran par meseci. Koji je zakljucak na kraju? Stvarno ne volim taj dan, ako vec zelis da pokazes nekom koliko ga volis pokazuj mu to svaki dan a ne samo zato sto je tamo neki praznik.
 
Kada sam solo nikad nisam tuzniji nego na taj dan. Sa druge strane kada sam sa nekim osecam se na taj dan kao da sam u lancima. Sve je pod moranje, moras da budes romantican, moras da kupis pokolon, moras da izadjes negde. Ja sam romantican svaki dan i trudim se da svakim danom iznenadim one koje volim sa necim lepim. Nekako mi se cini da je taj dan tu da bi oni koji nemaju vremena, nece ili nisu u prilici da bude romaticni to iskoriste i kaze eto to je to sad sam miran par meseci. Koji je zakljucak na kraju? Stvarno ne volim taj dan, ako vec zelis da pokazes nekom koliko ga volis pokazuj mu to svaki dan a ne samo zato sto je tamo neki praznik.

taman udjoh na temu da kazem ovo shto si ti rekao...preduhitrio si me...;)
 
StValentineBingo.gif

Poklonite ljubav
 
taman udjoh na temu da kazem ovo shto si ti rekao...preduhitrio si me...;)



koliko uskogrudosti u jednoj recenici, uzas !!

svi mi smo spremni svakodnevno pokazivati ljubav , bilo recima, poklonom
ili samo pogledom.
elem, imati te tzv. praznike je samo jos jedan vid masovne radosti, druzenja.
svi mi koji se druzimo virtuelno , mozda bi bolje bilo da se druzimo malo vise u stvarnom zivotu.
citajuci teme ovde i na drugim forumima dosla sam do zakljucka kako ste svi
ovde spremni slatko se obratiti bilo kome, svakome. koliko cesto to uradite u okruzenju gde stanujete, radite, prosetate ??

dan zaljubljenih je samo jos jedan dan kada bi svi trebalo da pokazemo lepe
osecaje, manire. da to bude razlog da se mozda lepse obucemo, doteramo, izadjemo negde gde ne izlazimo cesto...

ako smo kojim slucajem sami tog dana, to nam ne daje za pravo da posprdno
komentarisemo one druge, koji nisu sami i koji se raduju tom danu.
 
koliko uskogrudosti u jednoj recenici, uzas !!

svi mi smo spremni svakodnevno pokazivati ljubav , bilo recima, poklonom
ili samo pogledom.
elem, imati te tzv. praznike je samo jos jedan vid masovne radosti, druzenja.
svi mi koji se druzimo virtuelno , mozda bi bolje bilo da se druzimo malo vise u stvarnom zivotu.
citajuci teme ovde i na drugim forumima dosla sam do zakljucka kako ste svi
ovde spremni slatko se obratiti bilo kome, svakome. koliko cesto to uradite u okruzenju gde stanujete, radite, prosetate ??

dan zaljubljenih je samo jos jedan dan kada bi svi trebalo da pokazemo lepe
osecaje, manire. da to bude razlog da se mozda lepse obucemo, doteramo, izadjemo negde gde ne izlazimo cesto...

ako smo kojim slucajem sami tog dana, to nam ne daje za pravo da posprdno
komentarisemo one druge, koji nisu sami i koji se raduju tom danu.

Koliki tekst zbog pogrešno protumačene rečenice, užas :lol: :lol: :lol:!!!
 
to sto si moderator, ne daje ti za pravo da jedan post shvatis, a drugi ne !

:lol: :lol: :lol:
Ihhh, da sam ja modeLator, perje bi letelo na sve strane :lol: :lol: :lol:!!!

Nego, dedera ti ZvezDanice još jedared pročitaj šta si napisala i na osnovu čega,
pa ako ti i tada ne biDne jasno, bar JA Ču ti oprostim, jer dan zaljubljenih je ondaK za tebe veČ danas :lol: :lol: :lol:!!

Koj Če čeka 14-i :lol: :lol: :lol:!!
 
Magicni trenuci su neocekivan dar. Ne planirajte suvise strogo svoj dan, ostavite prostora za iznenadjenja.
Magicni trenuci vas mogu zaobici ako ih ne primetite.. Pesma, miris,razgovor, poljubac, cudesan oblik oblaka-magija ce vas ispuniti onda kada se najmanje nadate.
Svakako da u magiji mozete uzivati sami.Ali magija i radost imaju nesto zajednicko:kada ih podelite sa nekim, njihov efekat se uvecava.
Mozda bas tog dana bude jos jedan u nizu magicnih trenutaka.

1620658321.jpg
 
Chorba ima koncert za Valentinovo.


a ja..pa...necju biti sama na taj dan ... i srecjna sam zbog toga.
on zasluzuje da se malo potrudim da zaboravim bivsheg i okrenem se nechemu shto ima smisla...
 

Back
Top