Raskeshen muskarac

Odvratni su mi tipovi koji piju u bilo kom periodu zivota.

Takođe.
Naravno, mislim na opijanja, pijenja u nenormalnoj meri, do besvesti, povraćanja...

A naročito mi je ogavno to kad muškarac pije da bi u tome našao nakakvu kvazi utehu, jer je ostavljen ili šta već... To su za mene kvazi muškarci, kukavice, p...

Ne trpim muške suze. Slaba sam na njih, ako su teške i ako su iskrene.
Suze drugih kategorija (česte i lažne i ucenjivačke) pripisujem već pomenutoj grupi muškaraca.

Kad vidim muškarca koji plače zbog žene, najradije bih ga iznašamarala.
Skoro sam nekom momku prišla u kafiću, jer je plakao. :) Ne, nije dobio šamare. :)
Samo sam sela i počela da pričam.
Jbt, mislio je da nisam čista. Ali sam ga ipak nasmejala na kraju kad sam mu rekla nešto slično ovome što sam napisala. Rastasmo se u drugarstvu. :)
 
A nego kakav bi bio, cim ga je ostavila najverovatnije je razlog sto mu je izvukla sav novac i nema vise sta uzimati.

E sad di je tuga najveca to me bas zanima, jer kad pije dal tuguje za njom ili keshom?

to je malo teza tema..svaki raskid je drugaciji...ja sam ostavio svoju bivsu bez i jedne ruzne reci,jednostavno sam prestao da je zovem i prestao sam da se vidjam sa njom..bilo mi je zao ali nisam pio
 
Ma ne da su jadni negu su prejadni, preodvratni...bla bla....jos kad krenu na nos da nabijaju - da me nisi ostavila bla bla....case lomim, ruke mi krvave...ij ha...molim te vrati se...

Ja razumijem jednom se napiti...zvanicnim povodom..eto...inace ne volim ljude koji u bilo cemu nemaju granicu...pogotovo tim banalnim stvarima kao sto je alkohol...
 
znaci, sta je lepse nego popiti koju? a jos kad je tu i muzika dobra, narodna... ma moze da me ostavi posle koja god 'oce... meni lepo... ja sam se oduvek plasio ljudi koji ne piju... nisu tu cista posla, ako mene pitate... ali samo ako nije agresivna muzika neka... jel sam vam pricao da sam citao kako je nastao neki ples?
 
Takođe.
Naravno, mislim na opijanja, pijenja u nenormalnoj meri, do besvesti, povraćanja...

A naročito mi je ogavno to kad muškarac pije da bi u tome našao nakakvu kvazi utehu, jer je ostavljen ili šta već... To su za mene kvazi muškarci, kukavice, p...

Ne trpim muške suze. Slaba sam na njih, ako su teške i ako su iskrene.
Suze drugih kategorija (česte i lažne i ucenjivačke) pripisujem već pomenutoj grupi muškaraca.

Kad vidim muškarca koji plače zbog žene, najradije bih ga iznašamarala.
Skoro sam nekom momku prišla u kafiću, jer je plakao. :) Ne, nije dobio šamare. :)
Samo sam sela i počela da pričam.
Jbt, mislio je da nisam čista. Ali sam ga ipak nasmejala na kraju kad sam mu rekla nešto slično ovome što sam napisala. Rastasmo se u drugarstvu. :)

Milica Terezija :P:D:D:D
Je l' može da se zakaže kura plakanja? :P
Sad... ne znam iz kog je domena suzokret, ali, važno je da mi svršimo u... drugarstvu :)
 
Ma sami su krivi.
Ne treba se potresati zbog monstruma.
Kad zena syebe tipa to jeste bash onako..bash bash patetichno.
Ali jedina gora stvar od tipa pijanca je zena alkos..to je josh vishe..ono..dno.
Tako da je izjednacheno.:)
 

Back
Top