Jagodina

Dragan Marković Palma, predsednik opštine Jagodina,
smatra da je pobeda Novaka Đokovića veliki uspeh za Srbiju.

- Očekivao sam da će pobediti Federera, jer je Đoković spreman igrač. Ako je sa 3:0
pobedio njega, onda očekujem da će pobediti u finalu. Međutim, to ne bi trebalo da podstiče
predsedničke kandidate da njega i druge tenisere stavljaju u svoje spotove - smatra Palma.


http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-26-01-2008/novaka-za-predsednika

Kakve veze imaju bazeni sa tenisom ?? A i pola zivotinja je stradalo iz ZOO vrta..Neke se preparirane nalaze po kucama opstinara...
 
Isao sam u ZOO nekoliko puta i svaki put se najezim kad vidim kako muce zivotinje - vukove, medvede, pume, lavove, risove... sve one najdiviljije su u kavezu 2 sa 2. SRAMOTA
 
Zdravo Jagodinci!!!! Trenutno (mislim vec duze vreme) sam van Srbije...studiram u Kaliforniji BAS sam se uzelela svog gradica...u kome sam provela jedan deo svog detinjstva! Ipak ni Amerika ni Australija ne mzoe da zameni Srbiju,nijedan Boston ni San Diego ne moze da zameni Jagodinu,ni Dzodz Bus nemoze da zameni Palmu...ni Ajfelova kula ne moze da zameni Aqva park.....sta da kazem....pocela sam da placem:cry: Bas mi sve nedostaje...
I Apis i sveeee ...pozdrav VEEELIKI od mene
 
Zdravo Jagodinci!!!! Trenutno (mislim vec duze vreme) sam van Srbije...studiram u Kaliforniji BAS sam se uzelela svog gradica...u kome sam provela jedan deo svog detinjstva! Ipak ni Amerika ni Australija ne mzoe da zameni Srbiju,nijedan Boston ni San Diego ne moze da zameni Jagodinu,ni Dzodz Bus nemoze da zameni Palmu...ni Ajfelova kula ne moze da zameni Aqva park.....sta da kazem....pocela sam da placem:cry: Bas mi sve nedostaje...
I Apis i sveeee ...pozdrav VEEELIKI od mene


barbara JAGODINA je naj grad u Srbiji
 
Da, da.....

samo nemamo ni jedan park gde deca mogu slobodno da se igraju:(, narocito u centru...ali dobro sta ce nam park, kada imamo aqua park:roll:

Tek sada sam videla temu, ranije, vidim, nema Jagodine u podforumima, a nije mi palo napamet da je u "ostala mesta":confused::otkacio: Sramota....Nego hajde da mi to lepo razvijemo!
Gde ste Jagooodinciiii?!!!
 
sam' da se prijavim ovdi, rodjeni jagodinac, danas u izbeglistvu.
odem, posetim, najvise svracam kod gileta na govedju corbu i ostale pikanterije/svinjarije.
krivo mi za one drvorede sto posekose u glavnoj ulici, grad izgleda go golcat.

pozdrav za jagodinci
 

Back
Top