Poželjene studije

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Da ne studirate to što studirate, šta bi bio vaš izbor...?

(Naravno, neko bi rekao da studira ono što voli, ali uvek postoje neka interesovanja za nešto za šta možda nismo talentovani, što nismo iz tog ili drugih razloga razmišljali da upišemo, ma koliko nam je bilo primamljivo...)
 
Meni se sviđa astronomija... ili dizajn enterijera... arhitektura (gradnja mostova, nekih velikih zgrada - institucija) ili nešto što se tiče menadžerstva... Za ovo poslednje verujem da bi mi fino išlo (da fakultet nije zasnovan na matematici, već više na nečem diplomatskom i razvijanju organizatorskih veština), a za ostalo... hm... za arhitekturu bih više imala ideju u glavi, ali nesposobna da je prevedem na papir :(, a astronomija zbog moje fasciniranosti tom naukom... koja opet traži neku pamet da bi bila shvaćena (a ja to nemam :) - za to)...
 
Da nije bilo prijemnog, verovatno bih upisala medicinu. Srećom nisam, bila bih i grozan student i loš doktor verovatno :smile: I tako ja odoh na prava. Da sam tad razmišljala unapred upisala bih neki jezik, grčki, italijanski ili nešto slično i do sad bih već završila:(
 

Back
Top