problem sa ram memorijom

Što reče <strajo> ili je do procesora ili do windowsa. I ja sam imao sličan problem, ni jedan program za optimizaciju RAM-a mi nije pomogao, ali kad sam posle silnih peripetija uradio reinstall windowsa, sve je bilo kao rukom odnešeno!
 
<Red_Zmaja>

O kojim bre glupostima ti pričaš! Pa sam Microsoft preporučuje reinstall Windowsa na svakih 6 meseci, bilo da imaš problema ili ne! Znači ne radi se o nikakvim glupostima, već jednostavno o potrebi, jer je Windows takav OS kakav jeste, dakle vrlo nestabilan pa samim tim i problematičan! I potreban mu je "facelifting" s'vremena na vreme! Naravno, to ne znači da čim iskrsne neki problem odmah treba reinstalirati windows. Naravno da ne! Ali kad pokušaš sve i svašta i ništa od toga ne da efekta, na kraju ostaje jedino ta opcija!
 
Nemam link <Oggy> ali se dobro sećam da sam u nekom stručnom časopisu pre par godina čitao o tome i baš me je iznenadilo! A kasnije sam i na drugim forumima, koji su se bavili temom kompjutera i OS, nailazio na istu tu konstataciju od strane drugih, što samo potvrdjuje da u tome ipak ima istine!
 
Tja....i ja se dobro secam da to NISAM negde procitao;) (naime stvarno to nikad nisam cuo)

Pored samog smaranja instalacije OS i pratecih drajvera, sta je sa igrama i programima...sve to instalirati svakih 6 meseci je po meni suludo.

Slazem se da je ponekad neophodno reinstalirati OS, ali ja to izbegavam po svaku cenu.
 
Ja nigde nisam cuo da se to preporucuje, ali sam window$ posle 2-3 meseca krene vec polako da brljavi u radu. A opet znam toliko ljudi koji win nisu dirali i po 5-6 godina.
A taj reinstal sa drajverima i slicnim, uopste nije tolika zezancija. Napravis lepo ghost image svezeg sistema, i posle je sve 20 minuta posla.
 

Back
Top