ДЕВЕТ ЉУТИХ ГУСАРА...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Strela

Elita
Poruka
17.244
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=509545c17eb4eefe36de04341282c160

МУП: Ристичевић и Сапара изазвали тучу у "Ајриш пабу"

Блиц - Пре 53 минута

Председнички кандидат Маријан Ристичевић и новинар ТВ "Студио Б" Предраг Сарапа синоћ су нападнути и претучени у београдском "Ајриш пабу", због чега је Ристичевић одлучио да обустави све предизборне активности заказане за четвртак. Међутим, према саопштењу МУП-а, тучу су изазвали управо Ристичевић и Сарапа, које је полицијска патрола затекла у видно алкохолисаном стању.

Непозната лица напала су Ристичевића и новинара ТВ "Студио Б" Предрага Сарапу у среду увече у београдском "Ајриш пабу" у улици Кнеза Милоша у Београду после емисије "Проблем" у којој је гостовао и председнички кандидат Народне сељачке странке.
У саопштењу Изборног штаба Ристичевића изражена је сумња да је напад организовала полиција која је, како је наведено, "на наше очи пустила починиоце да побегну и ништа нису предузели да их похватају".

Ристичевић је Танјугу рекао да га је у пабу напала група од десетак људи који су га прво ударили, због чега је пао са столице и ударио главом о под.

"Полиција је хтела да ме одведе у Ургентни центар, али сам одбио. Не могу да верујем да се у центру Београда на такав начин реагује", рекао је Ристичевић и додао да је од полиције тражио да узме изјаве од починилаца, конобара и очевидаца, али да су они то тражили само од њих.

Новинар "Студија Б" Предраг Сарапа рекао је Танјугу да је с Ристичевићем и његовом супругом, према старом обичају, после емисије отишсао на пиће у "Ајриш паб" у улици Кнеза Милоша, где их је напала "група од десетак људи неидентификованог порекла".

"Не могу да кажем о коме се ради, осим да је полиција дошла веома брзо, што је такође зачудјујуће, јер се они увек појаве када је све готово. Овај пут су се појавили веома брзо и реаговали веома професионално, тако да је господа која нас је напала отишла малтене уз пратњу", рекао је Сарапа.

МУП: Ристичевић и Сарапа изазвали тучу

Председнички кандидат Народне сељачке странке Маријан Ристичевић и новинар "Студија Б" Предраг Сарапа изазвали су рано јутрос у клубу "Ајриш паб" тучу са групом младића, а патрола полиције затекла их је у видно алкохолисаном стању, саопштено је из Кабинета министра унутрашњих послова.

У саопштењу је прецизирано да је до туче дошло 2.10 часова у клубу који се налази у улици Кнеза Милоша 14 у Београду и да су се Сарапа и Ристичевић према полицајцима непримерено понашали.


"Полиција интензивно ради на расветљавању овог случаја и против свих одговорних биће предузете одговарајуће мере", наведено је у саопштењу МУП-а.

Шта мислите колико ће кандидата "отпасти" до 20. јануара? 8-)

И ко овде говори истину, председнички кандидат и новинар, или полиција? :wink:

И ко су "неидентификовани људи"?

Такође ме занима да ли је у реду када полиција благовремено интервенише, или је и то сумњиво?
:lol:

Десет љутих гусара

Десет љутих гусара
Дошло у мој кревет
Један пао с кревета
Остало их ...

Девет љутих гусара
Још не знају ко сам
Једног сам успавао
Остало их ...

Осам љутих гусара
Ја их оштро гледам
Један пао у несвест
Остало их ...

Седам љитух гусара
Побегло на брест
Један пао на главу
Остало их ...

Шест љутих гусара
Збрисало у свет
Један се изгубио
Остало их ...

Пет љутих гусара
Лете као лептири
Један пао у бунар
Остало их ...

Гле четири гусара
Бес у њима ври
Један пуко од муке
Остало их ...

Три љута гусара
А против њих ја
Једног сам звизнуо
Остала су ...

Два љута гусара
А поглед им ледан
Један се оклизнуо
Још остао ...

Један љути гусар
Постао је медан
Просто се истопио
Остао ...

У сваком погледу
Прошла ме је страва
Сад је све у реду
Може да се ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top