Проблем са ЦС-ом

IGOOR

Početnik
Poruka
16
Е овако, сигурно је неко поставио 1000 оваквих питања али ја их нисам нашао, трудио сам се али их нисам нашао.
Имам вајрлес 512/128 и страшно ми сецка или како рече мој друг блинкује. Е сад, шта ја треба да куцам, радим да бих нормално већ једном играо кантер. Пре док сам имао 256/64 ми је радио одлично једно време и онда је одједном кренуо да лагује као ненормалан са пингом од 1000-1500 и стално би ме избацивао сервер што је и нормално али и нисам могао никако да играм. Нашао сам неке "шифре" али и даље блинкује и људи се жале на то.
Ако неко може да ми помогне унапред хвала !

Помоћ молим вас ! :cry::cry:
 
POMOZITE COVIJEKU!!!!
Pod 1 provijeri dali ti je ukljucen iki program koji koristi internet(skype,msn ,utorrent...)
Pod 2 smanji u opcijama rezoluciju i detalje...
pod 3 wireless je jako nestabilan tako ako vjetar malu pirne tebi slabi signal...(problem ces rijesiti tako sto ces preci na neki zicni internet...)

P.S. ako koristis koristis karticu za wireless zamijeniju sa AP-om(ekses pointom)on kosta oko 45 eura...nadam se da sam ti pomogao....pozzzz
 
Мени је нет у савршеном стању, имам 512/128 и када скидам нешто увек скида око 61-62 кб/с, када играм кантер увек искључим и мсн и фајрфокс али проблеми су ту...могуће да и 3днет багује па ћу их назвати за сваки случај. Пре сам играо сасвим нормално са 256/64 и тако сам играо добрих 2-3 месеца и онда су настали проблеми који су и дан данас присутни иако ми је повећан пакет на 512/128 :(


@BigMazi
Могао си да поставиш линк ка теми :)
 
Мени је нет у савршеном стању, имам 512/128 и када скидам нешто увек скида око 61-62 кб/с, када играм кантер увек искључим и мсн и фајрфокс али проблеми су ту...могуће да и 3днет багује па ћу их назвати за сваки случај. Пре сам играо сасвим нормално са 256/64 и тако сам играо добрих 2-3 месеца и онда су настали проблеми који су и дан данас присутни иако ми је повећан пакет на 512/128 :(


@BigMazi
Могао си да поставиш линк ка теми :)

Pogledaj prethodnu, ili 2 ...videces 2 teme za cs, na nekoj od njih moze da se pita :)

Meni je isti ping i u 640x480 (u kojoj ja igram) i na 1024x768. Ali sam jos ranije u igraoni gledao ove bolje kako igraju na 640x480, preshlo mi u naviku.
 
wirless je poznat kao shit od konekcije narocito za igre..a to sto ti skace ping moguce je da je do providera koji koristis,nazovi support centar,mada sumnjam da ce ti ista pomoci...skroz su nestrucni i verujem da imaju na papiru recenice koje stalno ponavljaju kad se nesto sjebe.To ako si povecao paket pa ti i dalje skace ping opet je do providera...meni se to desilo sa adslom citavih 2 meseca a imala sam 0,5 Mb/s pa presla na 1 Mb/s..nothing happened,dok oni to nisu resili,mada su pricali da su mi "parametri idealni" iako mi je ping skakao sa 80 na 600 i tako.So..verovatno je do providera,a i mogao bi da zabatalis bezicni net i predjes na zicni..
 
hmmm... pa ajde bozhe pomozi ajde ovako kada udjesh u igru otvori konzolu (na ~) i kucaj sledece:

cl_updaterate 101
cl_cmdrate 101
rate 25000
sv_maxupdaterate 101

pa probaj, ako to nece onda iznova kucaj ove:

rate 3000
cl_cmdrate 10
cl_updaterate 10
cl_downloadingame 0
r_decals 0
 

Back
Top