o privatnom fakultetu u NP, o smestaju, o dobrodoslici...?

neozbiljna

Početnik
Poruka
9
Od ove godine studiram na internacionalnom fakultetu u NP. Odluku sam donela veoma tesko, jer sam se naslusala svakojakih prica o istome. Ali, trebalo je i ranije da odem i da shvatim da sve funkcionise savrseno, bas kako se pozeleti moze. Eh sad... Trebaju mi saveti o tome gde se smestiti u NP-u, kada dodjem na dan-dva. Ako neko studira na ovom faxu, posebno ako je na smeru za nemacki jezik, bila bih mu i vise nego zahvalna da se javi da procaskamo malo.Danke :)
 
Cao "Neozbiljna",sto se smestaja u Novom Pazaru tice ne mogu ti bas puno pomoci,u svakom lsucaju imas motele ,tj u krajnjem slucaju.........
a sto se fakulteta tice,ja sam takodje na Internacionalnom Univerzitetu,na Pravu ,smeru kriminalistike,3 godina,ali departman u Subotici.I skroz je ok,i ja sma imala te predrasude pre nego sto sam presla sa drzavnog,ali ti mogu reci da mi je mnogo bolje ovde nego na drzavnom.Profesori su nam svi kvalifikovani,priznati,sto je najbitnije u svemu....A sto se drugih smerova tice,ne mogu ti bas puno toga reci,samo znam da su im profesori dosta strogi,ali ne vidim nista lose u tome,kao i kod nas,jer ti je to osnovno polaziste da savladas neku materiju....I ne verujem da su i u Pazaru bolji ili losiji,mislim,sistem ti je svugde isti,ili ucis ili ne....
Mada i ja imam pomalo neki strah posto cu 4-tu godinu da upisem u Pazaru,pa ne znam kako ce da bude...ali,o tom,potom
pozdrav,i sve najbolje....
 

Back
Top