Albanski teroristi upozorili - "Grčka je sledeća"

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
TIRANA - U oblasti Epir na severozapadu Grčke, duž granice sa Albanijom, pojavila se, kako je prošle noći objavljeno na sajtu na albanskom jeziku “Dervina.com”, paravojna formacija pod nazivom Oslobodilačka vojska Čame - OVČ.

Albanci u Epiru tu oblast nazivaju Čamurija, a uz vest o pojavi OVČ na pomenutom sajtu postavljena su i dva video snimka albanske televizije News 24 (Vesti 24).

Pre toga, predsednik albanske opštine Himare u oblasti Valona, u Albaniji, izjavio je da treba formirati autonomnu pokrajinu Epir.

Na video snimku objavljenom na sajtu “Dervine” vidi se osam maskiranih i naoružanih vojnika. Jedan od njih za stolom, na kojem su zastavice SAD i Evropske unije, čita saopštenje u kome se kaže da je stvorena OVČ.

Na zidu prostorije u kojoj je napravljen snimak raširena je zastava Albanije i karta Čamurije

Štampa u Atini je pozvala grčku vladu da oštro reaguje na ovaj video snimak i da od američke kompanije “Yahoo” zatraži adresu i podatak iz koje države je stigao ovaj snimak.

Za sada nema informacija o tome koja politička snaga ili partija stoji iza OVČ.

(Tanjug)

http://sheikyermami.com/2007/05/01/albanian-terrorists-announce-greece-is-next/
 
колко су се зајебали нису ни свесни сад неће бити ту НАТО да помаже

Mozda bi tako isto prosli, da je i srbija bila clanica nato???:confused:
Mozda onda ne bi imali podrsku nato zemalja, vec naprotiv???:confused:

To bi bilo extra posto bi ih Grci poravnali sa zemljom

Lepo, ali znaci li to da su grci bolji vojnici od srba???......mislim, ipak smo mi ratnicka nacija, ono......sramota ne sluziti vojsku, i slicno???

Zasto ih mi nismo poravnali sa zemljom, a grci hoce???
 
Mozda bi tako isto prosli, da je i srbija bila clanica nato???:confused:
Mozda onda ne bi imali podrsku nato zemalja, vec naprotiv???:confused:



Lepo, ali znaci li to da su grci bolji vojnici od srba???......mislim, ipak smo mi ratnicka nacija, ono......sramota ne sluziti vojsku, i slicno???

Zasto ih mi nismo poravnali sa zemljom, a grci hoce???

Pretpostavljam, da smo usli u NATO na vreme:roll:mogli smo i mi da se ukljucimo u bombardovanje Srbije:razz:
 
Mozda bi tako isto prosli, da je i srbija bila clanica nato???:confused:
Mozda onda ne bi imali podrsku nato zemalja, vec naprotiv???:confused:

е па нисмо били тад када је стање било много горе, значи не треба ни даље улазити поготово што смо ратовали са њима



Lepo, ali znaci li to da su grci bolji vojnici od srba???......mislim, ipak smo mi ratnicka nacija, ono......sramota ne sluziti vojsku, i slicno???

Zasto ih mi nismo poravnali sa zemljom, a grci hoce???

па грци ће их поравнати јер их нико неће бранити, исто бисмо и ми урадили само да нас није напао НАТО
 
Не могу да се сетим тачно које године је то било, али чини ми се да су Шиптари већ тако нешто покушали и да су их Грци САМО СПАКОВАЛИ У ВАГОНЕ И ПОСЛАЛИ У АЛБАНИЈУ - ПО КРАТКОМ ПОСТУПКУ. И колико се сећам НИКО није ни писнуо!
 
:twisted:
Не могу да се сетим тачно које године је то било, али чини ми се да су Шиптари већ тако нешто покушали и да су их Грци САМО СПАКОВАЛИ У ВАГОНЕ И ПОСЛАЛИ У АЛБАНИЈУ - ПО КРАТКОМ ПОСТУПКУ. И колико се сећам НИКО није ни писнуо!
Eeeee, a još bolje je ono, "u vagone pa na sporedni kolosijek i onda... razumiješ...":twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

_________________________

:twisted:Rainbow Six & 40 nindža revizora:twisted:
 
Mozda bi tako isto prosli, da je i srbija bila clanica nato???:confused:
Mozda onda ne bi imali podrsku nato zemalja, vec naprotiv???:confused:



Lepo, ali znaci li to da su grci bolji vojnici od srba???......mislim, ipak smo mi ratnicka nacija, ono......sramota ne sluziti vojsku, i slicno???

Zasto ih mi nismo poravnali sa zemljom, a grci hoce???

Ne nego Grci drze do sebe i takva im je i vlast znaci nema zajebavanja kada je nacionalni interes u pitanju ;on je na prvom mestu pa onda sve ostalo.
 
Ne nego Grci drze do sebe i takva im je i vlast znaci nema zajebavanja kada je nacionalni interes u pitanju ;on je na prvom mestu pa onda sve ostalo.

Aha, analogno , srbi ne drze do sebe, i takva im je vlast........:confused:

Slazem se.......pretpostavljam da se misli na vlast koja je tada bila aktuelna, kada je pocelo bombardovanje.....??........ili si mislio na Cedu??:D:D:D
 
Не могу да се сетим тачно које године је то било, али чини ми се да су Шиптари већ тако нешто покушали и да су их Грци САМО СПАКОВАЛИ У ВАГОНЕ И ПОСЛАЛИ У АЛБАНИЈУ - ПО КРАТКОМ ПОСТУПКУ. И колико се сећам НИКО није ни писнуо!




Naravno .......bice da to ipak ima neke blage veze s tim sto je upravo ta Grcka , slucajno, clanica NATO?????:D
 
Aha, analogno , srbi ne drze do sebe, i takva im je vlast........:confused:

Slazem se.......pretpostavljam da se misli na vlast koja je tada bila aktuelna, kada je pocelo bombardovanje.....??........ili si mislio na Cedu??:D:D:D

Pa i na onu bivsu a i na ovu sadasnju. Bivsa se qrcila ne zato sto im je bilo stalo do drzave Srbije i Srba vec zbog gole vlasti a o ovoj sadasnjoj ne vredi ni pricati
 

Back
Top