On ima devojku!!!

K

Kris

Gost
On ima devojku, a ja bih dala zivot za njega. :(
Odlucila sam da im se ne mesam u vezu. S obzirom da ga je moja najbolja drugarica pitala sta misli o meni i da sam dobila veoma lepe komplimente /jako mi je slatka, zgodna, bas je baja i slicno/. :P . Sa njom vec mesec i po dana, a ja sam ga upoznala dva dana pre nego sto se smuvao sa njom.Sta mislite, da li da mu kazem sta osecam ili da cekam da raskinu pa sta mi Bog da?

A ja napravicu lom on odlazi sa njom
neka me po losem pamti,
napravicu lom ko on u srcu mom,
za njega nervni slom!![b [/b]
 
Ma preuzmi stvar u svoje ruke!Ne dozvoli da ti ga bilo ko otme!Reci drugarici da mu nagovesti sta osecas prema njemu...I to je to!Videces da ce se sve odvijati kako si planirala!(srecno) :lol: :lol: :lol:
 
Kris:
On ima devojku, a ja bih dala zivot za njega. :(
Odlucila sam da im se ne mesam u vezu. S obzirom da ga je moja najbolja drugarica pitala sta misli o meni i da sam dobila veoma lepe komplimente /jako mi je slatka, zgodna, bas je baja i slicno/. :P . Sa njom vec mesec i po dana, a ja sam ga upoznala dva dana pre nego sto se smuvao sa njom.Sta mislite, da li da mu kazem sta osecam ili da cekam da raskinu pa sta mi Bog da?

A ja napravicu lom on odlazi sa njom
neka me po losem pamti,
napravicu lom ko on u srcu mom,
za njega nervni slom!![b [/b]
Kako su krenuli a ti si cekala mesec i po dana reci mu pa nek odluci.Mozda mu se ti vise svidjas i nije smeo da te pita :?
___________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Corey:
Kris:
On ima devojku, a ja bih dala zivot za njega. :(
Odlucila sam da im se ne mesam u vezu. S obzirom da ga je moja najbolja drugarica pitala sta misli o meni i da sam dobila veoma lepe komplimente /jako mi je slatka, zgodna, bas je baja i slicno/. :P . Sa njom vec mesec i po dana, a ja sam ga upoznala dva dana pre nego sto se smuvao sa njom.Sta mislite, da li da mu kazem sta osecam ili da cekam da raskinu pa sta mi Bog da?

A ja napravicu lom on odlazi sa njom
neka me po losem pamti,
napravicu lom ko on u srcu mom,
za njega nervni slom!![b [/b]
Kako su krenuli a ti si cekala mesec i po dana reci mu pa nek odluci.Mozda mu se ti vise svidjas i nije smeo da te pita :?
___________________________


Slazem se!
 
nenushka:
U vezi su "vec" mesec i po?!Pa to nije nista,sad ce oni raskinuti,garantujem ti!A onda ti stupas na scenu!!!Samo mu nemoj priznati da si bas tako JAKO zacopana u njega,moze da se uobrazi

O.K AKO TI TAKO KAZES, ALI ZNAS UHVATI ME PANIKA JER JE MOJA DRUGARICA U VEZI SA DECKOM 8 MESECI... :( AKO BUDEM TOLIKO CEKALA...ALI VERUJEM DA SE NECU OHLADITI JER JE DECKO STVARNO PRESLADAK :!: :!: :!:
 
Ne brini!Ako je njihova veza prava, "ne moze im niko nista".Dva dana je ipak malo da bi se neko zasta napalio na nekoga!Daj decku vremena,preuzmi inicijativu i sve ce biti O.K. :lol:
 
Kris:
On ima devojku, a ja bih dala zivot za njega. :(
Odlucila sam da im se ne mesam u vezu. S obzirom da ga je moja najbolja drugarica pitala sta misli o meni i da sam dobila veoma lepe komplimente /jako mi je slatka, zgodna, bas je baja i slicno/. :P . Sa njom vec mesec i po dana, a ja sam ga upoznala dva dana pre nego sto se smuvao sa njom.Sta mislite, da li da mu kazem sta osecam ili da cekam da raskinu pa sta mi Bog da?

Jesi li ti normalna? Pa ako ima devojku nema zaraznu bolest! Kad vec znas da imas tu neke sanse, preduzmi sve potrebne mere da dodjes do njega i da ga smuvas. U ostalom mladost-ludost,niko ti nece zameriti. Nemoj nista da cekas :twisted:
 

Ma, nervira me. Provodi 10 puta vise vremena samnom nego sa njom. Stalno me muva, gleda me /a ja kao ne primecujem/, odvaljuje gluposti kako bi se ja smejala, drzi me za ruku...a ne raskida sa njom. :roll:
 
Kris:

Ma, nervira me. Provodi 10 puta vise vremena samnom nego sa njom. Stalno me muva, gleda me /a ja kao ne primecujem/, odvaljuje gluposti kako bi se ja smejala, drzi me za ruku...a ne raskida sa njom. :roll:
Mozda ceka da te smuva pa ce tek tada da raskine :twisted:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 

Back
Top