Pitanje za DR i "ostale"...

G

Gosca

Gost
Mozda nisam na pravom mestu sa ovom temom, ali...

Imam pitanje za pripadnice zenskog pola (mozda mogu reci i muskog pola) sa slicnim iskustvima i naravno za DR. Naime situacija je sledeca...
Od nedavno imam intimne odnose, jos uvek veoma bolne. Ali to je nesto sto smatram normalnim. Prilikom odnosa desi se cesto da iz vagine izlazi kao neki vazduh, sto se zna cesto ponoviti i biti zvucno. Ne mogu imati kontrolu nad tim, iako pokusavam. Veoma se neugodno osecam prilikom toga. Koji je tacno razlog tome i postoji li nesto sto bi to moglo spreciti? Inace ne koristimo kondom, nego pijem pilule.

Pozdrav!
 
Joj bas sam veceras pricala jednoj drugarici kako mi nekad profesija ne dozvoljava da budem malcice bezobrazna pri odgovorima ali ovaj put cu zaista morati jer se teme tog tipa ponavljaju.
Prvo boli te jer nisi opustena dovoljno i zato sto se tvoja vagina jos nije navikla na penis i seks,drugo vezbanjem se postize cudo i trece seks nije kao na filmu,i naravno da prilikom odnosa udje vazduh koji kako je usao tako mora i da izadje pa sad da li su ti zvukovi smesni ili nisu,oni su u svakom slucaju normalni.
 

Back
Top