Enterijer...

Ovako. Imam veliku trpezariju sa garniturom za sedenje, tu primamo posete, stvarno je velika, kao i ova doskorašnja dnevna soba i povezana je sa kuhinjom. E ova soba nam je za spavanje, a krevet je veliki 2,00x1,80m i ne rasklapa se. Tu spavamo, gledamo TV, čitamo i tako neke stvari, tu se ne puši i odvojena je od ostalog dela stana sa prilično komotnim predsobljem. U stvari, muž ako mu se gleda TV može i sa kreveta, ali ja loše vidim pa mi je daleko jer momentalno tako stoje krevet i TV na dva suprotna zida i udaljen mi je ekran. Inače, volim minimalizam, ne volim puno ukrasa, samo knjige, knjige i slike.

ok znaci trpezarija _dnevna soba sa kuhinjim i hodnik...razumem...odlicno moj tip...knjige i police...pa srecko ajd se ti organizuj za sliku...da je postavis...ovako mi deluje ok i nemam ideju za savet:) somebody else???
 
www.zakelj.si
da li dragice planirate da pravite ili da kupite garnituru? Znam da u Vladičinom hanu radi fabrika nameštaja gde se može kupiti samo koža, moji roditelji su nedavno restaurirali staru garnituru, pa su tamo kupili kožu, odlično je ispalo
 
www.zakelj.si
da li dragice planirate da pravite ili da kupite garnituru? Znam da u Vladičinom hanu radi fabrika nameštaja gde se može kupiti samo koža, moji roditelji su nedavno restaurirali staru garnituru, pa su tamo kupili kožu, odlično je ispalo

Pa verovatno bi bilo najidealnije nešto napraviti, ali ja živim na severu Bačke, a Vladičin Han, uh. Ima i ovde u okolini nekoliko malih fabrika, ali sve što sam videla mi nekako nije po volji, ili je glomazno i teško ili nemaju eko kožu a tkanine su im sa nekim šarenišem užas jedan.
U svakom slučaju hvala svima koji imaju neku ideju.
 
gle dragice tu salonu-trpezarija ti treba samo sto i stolice...hocu reci skroz prosto i lezerno...a posle bih ja po toj velikoj spavacoj pravila haos sa policama nekom dobrom foteljom za tebe za tv...npr...polica za knjige u okviru namestaja za tv...tj da bude izjedna...ne znam da li hoces da ulazes u sredjivanje ili bi da se snadjes sa time sto imas...eto ideje mozes da trazis ili na netu ili u casopisima...jer je lakse s obzirom da znas kako ti izgleda prostor i gde bi sta doslo u obzir...ej cmok...samo meljem do beskraja
 
gle dragice tu salonu-trpezarija ti treba samo sto i stolice...hocu reci skroz prosto i lezerno...a posle bih ja po toj velikoj spavacoj pravila haos sa policama nekom dobrom foteljom za tebe za tv...npr...polica za knjige u okviru namestaja za tv...tj da bude izjedna...ne znam da li hoces da ulazes u sredjivanje ili bi da se snadjes sa time sto imas...eto ideje mozes da trazis ili na netu ili u casopisima...jer je lakse s obzirom da znas kako ti izgleda prostor i gde bi sta doslo u obzir...ej cmok...samo meljem do beskraja

Ma super si, već sam ti pisala na "uradi sam", pronašla neke super ideje, sad sam se totalno pogubila, svašta bih, i da pregradim sobu sa policom za knjige imam ih zajedno sa muževom stručnom literaturom preko hiljadu, ma više i žao mi da mi stoje po kutijama. Opet, volim prostor, pa i to što pišeš mi skače po mozgu. Ali neću da žurim, već pet meseci mozgam, milion iscrtanih papira i pregledanih časopisa, biće nešto do proleća nadam se.
 
Ljupche,hvala za linkove,ima par stvari da mi se svidja,ali opet nema neke kreativnosti.Djecje sobe su slatke.:)
Namjeshtaj moze biti vrhunski,ali ako se boje i detalji lijepo ne uklope,sve moze izgledati brnj.Mi prenosimo svoju licnost u nase prostorije.Koliko puta vam se desilo da kroz enterijer steknete mishljenje o nekoj osobi.
 
Ljupche,hvala za linkove,ima par stvari da mi se svidja,ali opet nema neke kreativnosti.Djecje sobe su slatke.:)
Namjeshtaj moze biti vrhunski,ali ako se boje i detalji lijepo ne uklope,sve moze izgledati brnj.Mi prenosimo svoju licnost u nase prostorije.Koliko puta vam se desilo da kroz enterijer steknete mishljenje o nekoj osobi.

khm khm khm...
 
154_nestor0707_2.jpg



84_private0507_2.jpg
 
Ovo ne bi bilo loshe,inace mom muzu se mnogo svidja.Mozda uz neke sitne korekcije,bilo bi lijepo.:D
Pilice shta mislish?:D

hm...nije lose...moderno je, ali ima mana...pazi kod ovakvih kanapea bez naslona, da jastucici dovoljno obavljaju duznost naslona, inace je kocenje...ali su jako lepo osmisljeni...uvek misli i na komfor...sto se ostaloga tice ok...sem zida levo, sa ove dve policice koje jadno strce i onom lampom tronoskom...tu vidim propust...inace sa jednom slikom na zidu i jednom viskom lampom mislim da bi bilo bolje...ali je u boji i teksturi fino i toplo...:)
 
hm...nije lose...moderno je, ali ima mana...pazi kod ovakvih kanapea bez naslona, da jastucici dovoljno obavljaju duznost naslona, inace je kocenje...ali su jako lepo osmisljeni...uvek misli i na komfor...sto se ostaloga tice ok...sem zida levo, sa ove dve policice koje jadno strce i onom lampom tronoskom...tu vidim propust...inace sa jednom slikom na zidu i jednom viskom lampom mislim da bi bilo bolje...ali je u boji i teksturi fino i toplo...:)

Da to i mislim.Znash ja ti tako na svakoj slici vidim po malo neceg shto mi se svidja,i sutra uklopim po svom.
Za kutju sam odushevljena:D
Prvi put mi se desilo da su u potpunosti razumjeli shta zelimo.
Ranije mi se desilo npr. da crtam da mi naprave stalazu,pa to shto je mnogo prostije neki majstori opet ne potrefe moje zelje.
 
Da to i mislim.Znash ja ti tako na svakoj slici vidim po malo neceg shto mi se svidja,i sutra uklopim po svom.
Za kutju sam odushevljena:D
Prvi put mi se desilo da su u potpunosti razumjeli shta zelimo.
Ranije mi se desilo npr. da crtam da mi naprave stalazu,pa to shto je mnogo prostije neki majstori opet ne potrefe moje zelje.

ej drago nas...jedva cekam to da vidim...:)
 
Da, ali ovde je reč o stolariji - pvc i drvo nemogu da se porede. Prvo što kvalitetno i dovoljno suvo drvo nije mnogo jeftinije od pvc-a, a znaš da ti neće duvati promaja kroz zatvorene prozore.
 

Back
Top