voleti muzicare...? pitanje za devojke

LPhoklica:
bez ironije:
volim muzicare...potpuno sam odlepila za mikeom shinodom...
ajd, ne samo zato sto je covek **fin reper**
nego zato sto je visetalentovan:
-pise pesme
-svira klavir
-svira gitaru
-eeee a kako samo crta...

kad ga vidim predem kao maca...


aaaah mike nemoj nikad da se promenis...I OSTAVI SVOJU ZENU!!! :D
............ :wink: :wink: :wink:
JES DA GA VOLE AL UOBRAZEN NIJE....secer moj prr...
 
ja iskreno umirem za likovima koji sviraju gitaru(el.podrazumeva se),koji zive u nekom svom svetu,za losim momcima dakle,jos ako su metalci ili punkeri-ja sam gotova :D e al sad je problem sto se ja mnogo vezem za ljude a oni uglavnom bas nisu preterano osecajni(iz mog iskustva bar)******... 8) jedino mi je trulo kad se neka mala glupa fenserka nalozi na nekog metalca il punkera pa to mi je brate bolesno :twisted: 8)
 
pokojna:
ja iskreno umirem za likovima koji sviraju gitaru(el.podrazumeva se),koji zive u nekom svom svetu,za losim momcima dakle,jos ako su metalci ili punkeri-ja sam gotova :D e al sad je problem sto se ja mnogo vezem za ljude a oni uglavnom bas nisu preterano osecajni(iz mog iskustva bar)*... 8) jedino mi je trulo kad se neka mala glupa fenserka nalozi na nekog metalca il punkera pa to mi je brate bolesno :twisted: 8)
ok i ja mislim da to nikako ne bi funkcionisalo.. ali mi jedna stvar nije jasna, zasto svi metalci moraju biti neki buntovnici, probisveti, bezosecajni, i naravno namrgodjeni?? :roll:
 
Alexandra9:
mortishaaa:
Alexandra9:
LPhoklica:
uuuf hvala novoj...

bas sam se pitala da li su moderatori bili raspolozeni da temi daju ime *THE PARK* :roll: :roll: :roll:

Sta? Ne zove se tako? :lol: Nista strasno, zato su to neki likovi koji podsecaju na ,,skretanja''... 8) :wink:
noooooooooooooooooo :cry: :cry:

:lol:
Ma napravicemo mi temu ,,Park''... 8)

pa cete moci i kad ste na forumu da se ljuljate na ljulji! fenomenalna ideja! ali da se nesvadjate ko je na redu! 8)
 
Snezna_kraljica:
milicaanchy:
Ne bi bilo lose da je decko muzicar......ali bolje ako je sportista!!!!!!!!!!!Mnogo bolje!!!
Sportista…… Ne ljuti se, devojko, ali to mi zvuci – praznoglavo sa tvoje strane.
Nisu ni svi sportisti slatki, dobri. Cemu toliko insistiranje na fizickom izgledu?
I prestanite vec jednom da generalizujete, pobogu!

ja bas volim sportiste,a ne volim muzicare,ali ne zato sto sportisti postenu uspesni i imaju puno para i dobre plocice nego zato sto vode zdrav zivot i imaju realniju sliku o zivotu
 
Cesto se motam sa ljudima koji su muzicari i to dobri, i kazu mi da devojke mnooogo "padaju" na njih. Mene zanima, iskreno, sta devojke misle o ovome. Da li Vi, zenski svete, volite muzicare bas toliko?

PS
Naravno, zelim postene, iskrene odgovore, bez vredjanja ili bilo kakve ironije i slicnog.
pozdrav svima
:P :P :P

Ja stavrno nzm hahahha sviram gitaru vec duze vreme ali ja tih devojaka koje vole muzicare jos ne sretoh :D
 
Imam ja nekog komsiju muzikanta, njegova garaza je tik kraj moje, svira bubnjeve u bendu koji prati folk pevace, i to zvezde, svuda nastupa, slikavaju ga i za tv, tuce dobru kintu, narod voli tu 'ziku,,, ono shmrlja je lik, cak i ruzan, brije glavu i nosi onaj tanki percin-kiku koja polazi gore iz sredine s vrha lobanje, kao turski janicari, ogavno nesto, ma sav je k;o popishan, minus od tipa, al' sto ima zenu, plavusica k'o san snova, znaci svaki put kad je vidim zaboravim da mi je to komsinica koliko se odusevim i samo sto ne krenem da dobacujem za njom kao mediteranski pacenici na nekoj baushteli, vrh mu je to zenche, nosio bi je covek na rukama da ne trosi njene nogice koliko je dobra riba, kako je i cime on to priveo pred oltar samo ona zna... :aha:
 

Back
Top