Gde kupiti, naci u BG-u...?

poz svima nisam uspeo da iskopam ovakvu temu ,pa bih zato hteo da pitam za neku skolu eng jezika.Treba mi za mladjeg drugara, a ja sam isao na Institut za strane jezike 3 god dobijao najbolje diplome, a znanje slabo sam dobio kod njih,tako da ih zeleo preporuku neke druge.Nadam se da ne krsim pravila o reklamiranju, a ako krsim onda moze i Pm.
hvala
 
a bas mora nbg?
kol`ko se ja razumem u medicinu,naj skola je `kolarac`

p.s.kad pomenuh kolarac,asocijacija mi je na telece medaljone koje sam nekad redovno jela u restoranu kolarac.ih sto je bilo dobro
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko gde u Beogradu (ili jos bolje Zemunu:) mogu da se kupe jednostavne muske ogrlice ovakvog tipa...

http://www.weblogsinc.com/common/images/0130361836969125.JPG

znaci ne mora bas takva naravno :) ali eto cisto da vam predocim sta otprilike trazim... dakle jednostavnu ogrlicu na kanapu/kozi sa nekim interesantnim metalnim visuljkom...

Sigurno znate, posto dosta muskaraca ima slicne :) ali ja nemam !!!
 
Ja imam ovu

NOH_20094298A895Q3G895P2K2.jpg
l_PJ20713PSB-02.jpg


Moja je crna, bas mocno.

Imas u Police radnjama, malo su skuplje, ja sam ovu platio 55e, ali ona je dosta teza od ostalih, videces vec, imaju fantasticne modele. Nerdjajuci celik, italijanske.

Imas na sajtu njihovom detaljno, www.police.it izaberi jewles pa necklace.
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko gde u Beogradu (ili jos bolje Zemunu:) mogu da se kupe jednostavne muske ogrlice ovakvog tipa...

http://www.weblogsinc.com/common/images/0130361836969125.JPG

znaci ne mora bas takva naravno :) ali eto cisto da vam predocim sta otprilike trazim... dakle jednostavnu ogrlicu na kanapu/kozi sa nekim interesantnim metalnim visuljkom...

Sigurno znate, posto dosta muskaraca ima slicne :) ali ja nemam !!!

Radnje koje prodaju fossil satove imaju nesto slicno... U TC Delta City i TC Usce ima sigurno nesto od toga...:)
 
Da li neko zna cene hemijskog ciscenja u Beogradu?

Treba da perem jedno veliko cebe (ono za bracni lezaj, oooogromno je) a ne znam kako se krecu cene.

Videla sam da ima adresa nekih perionica, ali nijedan sajt nema cenovnik.

(Trenutno ne mogu da pozovem, pa se oslanjam na Internet :hahaha: )
 

Back
Top