Gde kupiti, naci u BG-u...?

Mogu da ti verujem... barem za kasirke, a mozda i za sve ostale.

Danas su bas dali sliku kako napraduje izgradnja sportskog centra za univerzijadu 2009. I slikaju jedan deo, drugi deo, treci deo.... i poslednja scena - gradiliste, a u pozadini delta city :lol:
Kazu da ce biti sagradjeno 2000 do 2500 stanova. A posto ce vecina biti na kredit... Eto direktno 'publike' za soping...
 
Ma koje jeftini. Investitor pravi, daje za Univerzijadu, i posle ce da prodaje na slobodnom trzistu. Kazu samo "investitor" - ali ne kazu ko je to.

Jel i vama pada na pamet isto sto i meni? Mislim... kad je City prva stvar do.... :lol:
 
Logika je jako prosta. Zalim sto je nisam cuo u skoli.
Pitanje je:
Da li zelis da imas 1% od prodaje Ferarija u Srbiji, ili 1% od prometa hleba?

Miskovic se odlucio za ovo drugo, iako bi vecina odabrala ovo prvo - jer reklama zvuci mnogo bolje.

A to me je setilo jedne druge misli koje sam cuo:
Mozes da budes u pravu ili da zaradis pare.

A u proseku mnogo volimo da budemo u pravu.

Pa kad iskombinujes ova dva, i jos neke stvari, uopste nije cudo da se "pojava Miskovic" pojavila. U Sloveniji se to zove Mercator. Tamo antimonopolski zakon kaze da si monopolista ako imas 70% trzista.

A uostalom... ako Delta vrsi monopol i stalno dize cene.. pa zar im ne opada promet? Koliko ja znam, Tempo je poznat kao najjeftiniji. Jel se to ostali igraju extra profita???
A ako je Miskovic napravio dogovor sa svima ostalima da on ima zaradu vise na kolicinu prometa, a ostali da imaju bolji procenat... e... onda smo nadrljali. Onda upravo gledamo film koji je bio u Sloveniji pre nekoliko godina, a pre par u Hrvatskoj.
 
.. u jeee, šoping te molov'o.... a jel' se setio neko da napravi parkić, košarkaško oli fuzbalsko igralište, za malji deca?? ili bilo šta drugo, što se ne plaća?!
rigo014-1.gif
 
Ne, na zalost, koga briga... sto da pravi da deca koriste dzabe, bolje da im naplacuje kuglanu i igraonice...

Nemam nista protiv onih sto su jako vredno radili pa zaradili... gade mi se oni sto su se "snasli kad se moglo..."
 
ma bre, nije samo to. ove ljude na pijaci znam 20 godina...odmah mi kaže da li je roba sveža ili je bolja kod komšije...daju ti ljudskost, koja ne postoji u ovim mega storovima, molovima...tamo samo cifre važe i nešto mi žao ljudi koji tamo rade pravo da ti kažem.
ako mi je do cifara, odem u banku, pa završim pos'o.
 
nisam trgovac, a kao svako žensko - volim da kupujem. ali, možda sam već dosadna, neću da kupujem u tim molovima...smučilo mi se još pe 20 godina u americi, gde potrošači samo bazaju zažgarenih pogleda, a prodavačice te i ne gledaju ako nemaš na sebi odeću skupu bar toliko koliko je skupa u njihovoj radnji.
 
u je matora koji si ti hejter:lol:
najajači si od svih.
moonjo, jes da mogu da gledaju, ali samo s' leđa, ako se prišanče.
ne smetaju ti uopšte.
i da matora..a koja tebi cena ovde smeta?
ajd nađi dobru zabavu za te pare...ja častim.
 

Back
Top