Zene Ovnovi?

Molba:

Moze li neko molim vas da mi objasni...Zasto vec duze vreme ulazim u emotivne veze sa Vodolijama, a one se uglavnom zavrsavaju neupesno i to po mene...Inace Ovan-Rak sam...
 
E Ristanovic, a ja Vaga-Ovan... interesantno, tebe nervira tvoj podznak a mene moj:D Mozda se vage i prenemazu (mada je to vise volim da zovem primenom taktike "lepa rec i gvozdena vrata otvara"), ali je cinjenica da sam nebrojeno puta mnogo bolje prolazila sa ponasanjem diplomaticne i slatkorecive vage, nego kad sebi dozvolim britkost jezika i uvredljivu iskrenost agresivnog ovna. Sta ces, ljudi ne vole bas kad im sasipas u otvoreno u lice neprijatne stvari.
 
i ja sam Ovan. Cini mi se da ne postoji ni jedan znak u horoskopu ,sto se tice muskaraca, koji bi odgovarao zeni koja je ima i marsa i veneru u Ovnu. Znam da se treba posmatrati cela natalna karta, ali... ja do sada nisam upoznala muskarca koji je pravi muskarac, :(. Ne znam u kom znaku i ascedentu bi trebao biti takav, posto sam proucavala sve znake i dosla do zakljucka da ni jedan ne moze da zadovolji u potpunosti kriterijume zene Ovna...:mrgreen:
 
iskeno bez ikakvih pretenzija, mislim da su zene Ovnovi kao Amazonke. Izgledaju opasno i mogu biti, da.. ali su u stvari najzenstvenije i najneznije od svih ostalih...Samo dovoljno mudar muskarac bi to mogao prepoznati i spoznati. U dusi zene ovna postoji jedan drugaciji univerzum koji druge zene nikada nece moci da razumeju. Po tome su zene-Ovnovi jedinstvene. Prolece, mladost,ljubav, svezina, ushicenje, vedrina,hrabrost,junastvo,spretnost,....sve to i mnogo vise je potrebno za (r)evoluciju i razvoj ljudske vrste. Sto znaci da ljudska vrsta ne bi mogla da opstane niti ce moci, ako ne bude nas zena u znaku Ovna. Stvarno, neko bi trebao da napise himnu i odu pocasti zenama_Ovnovima. i da se slavi praznik zena Ovnova.
 
mislim da su zene Ovnovi kao Amazonke. Izgledaju opasno i mogu biti, da.. ali su u stvari najzenstvenije i najneznije od svih ostalih...Samo dovoljno mudar muskarac bi to mogao prepoznati i spoznati. U dusi zene ovna postoji jedan drugaciji univerzum koji druge zene nikada nece moci da razumeju. Po tome su zene-Ovnovi jedinstvene. Prolece, mladost,ljubav, svezina, ushicenje, vedrina,hrabrost,junastvo,spretnost,....sve to i mnogo vise je potrebno za (r)evoluciju i razvoj ljudske vrste. Sto znaci da ljudska vrsta ne bi mogla da opstane niti ce moci, ako ne bude nas zena u znaku Ovna. Stvarno, neko bi trebao da napise himnu i odu pocasti zenama_Ovnovima. i da se slavi praznik zena Ovnova.
:hahaha:
Ovo samo Ovan moze da napise o sebi i "svojima"
 
Hajde da i ja napisem nesto posto sam ovan,a u podznaku strelac.Ne znam mnogo o astrologiji,ali o odnosu zenskih ovnova prema ljubavi i partneru iz licnog iskustva mogu reci da je tacno da trazimo jake muskarce,karakterno jake.Mene uzasno nerviraju muskarci koji ne umeju da preuzmu inicijativu,jer bez obzira sto sam ovan zelim da budem zavedena.Isto tako za ovnove mogu da kazem da su sto posto iskreni u svakom trenutku,ma koliko istina bila ruzna uvek ce je izreci,a kada se zaljube daju celog sebe bez rezerve.Tvrdoglavost nam je velika mana,jer smo u stanju da lupamo glavom u zid sve dok sami sebi ne "rascopamo" glavu,ali je vrlina to sto nakon svakog poraza uvek ustajemo i sa osmehom na licu nastavljamo dalje.Slazem se da "zensko prenemaganje" kod nas nedostaje,ali koliko je to mana,a koliko vrlina to je diskutabilno.Neki muskarci vole zene koje izgledaju nezavisno,pa cak i arogantno,one koje je tesko osvojiti,ali kada ti muskarci uspeju u tome definitivno dobijaju jagnje ,a ne ovna,naravno, ako to zasluze:)
 
generalno gledano ovnovi su ubedljivo najpovršnije žene; taj stepen sirovosti ne mož da dostigne ni jedna druga žena...mada, u poslednje vreme na to gledam kao na + u kontekstu uživanja u životu/trenutku.

...a ova dungeona se drogira esidima :P
 
Hajde da i ja napisem nesto posto sam ovan,a u podznaku strelac.Ne znam mnogo o astrologiji,ali o odnosu zenskih ovnova prema ljubavi i partneru iz licnog iskustva mogu reci da je tacno da trazimo jake muskarce,karakterno jake.Mene uzasno nerviraju muskarci koji ne umeju da preuzmu inicijativu,jer bez obzira sto sam ovan zelim da budem zavedena.Isto tako za ovnove mogu da kazem da su sto posto iskreni u svakom trenutku,ma koliko istina bila ruzna uvek ce je izreci,a kada se zaljube daju celog sebe bez rezerve.Tvrdoglavost nam je velika mana,jer smo u stanju da lupamo glavom u zid sve dok sami sebi ne "rascopamo" glavu,ali je vrlina to sto nakon svakog poraza uvek ustajemo i sa osmehom na licu nastavljamo dalje.Slazem se da "zensko prenemaganje" kod nas nedostaje,ali koliko je to mana,a koliko vrlina to je diskutabilno.Neki muskarci vole zene koje izgledaju nezavisno,pa cak i arogantno,one koje je tesko osvojiti,ali kada ti muskarci uspeju u tome definitivno dobijaju jagnje ,a ne ovna,naravno, ako to zasluze:)

Mjaaauuuu!!!!!!:cmok::zaljubljena: Joj sto sam ja crash& burn u jednu ovnicu a i sam imam rogove.:heart:
 
generalno gledano ovnovi su ubedljivo najpovršnije žene; taj stepen sirovosti ne mož da dostigne ni jedna druga žena...mada, u poslednje vreme na to gledam kao na + u kontekstu uživanja u životu/trenutku.
:super: slazem se,znam par primeraka,vrlo bliskih, kojima bih potvrdila to.
Sirovost i povrsnost,upravo to.
Ali sa tim sto su devojke Ovnovi tooooliko nervozne,da su daleko od uzivanja u zivotu.
 
Poslednja izmena:
generalno gledano ovnovi su ubedljivo najpovršnije žene; taj stepen sirovosti ne mož da dostigne ni jedna druga žena...mada, u poslednje vreme na to gledam kao na + u kontekstu uživanja u životu/trenutku.

...a ova dungeona se drogira esidima :P


Pa da, one zive po principu : "No brain - no pain " :) Nije retkost da se ljudi smeju nekim njihovim glupostima koju ce one da se odbrane, nazvati entuzijazmom :whistling:
 
Ono shto je meni najupechatljivija osobina i mushkih i zenskih pripadnika ovog znaka je dominacija. Kad se u drushtvu, chovek prosto ne moze da ih omashi. Nekako su uvek najpametniji :)
Mislim za zene ovnove, a bila sam u kontaktu sa vishe njih u zivotu da su vrlo pametne, da su upone...chesto premazane...ali sve u svemu...nikako nije njanjav znak...i to vrlo cenim.
Sve najbolje u svakom sluchaju :)
 

Back
Top