planina tara,reci te mi....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
koje su cene na smestaja ,u hotelima i u privatnom smestaju
gde je najbolje otici na koji deo tare
.....
kako da dodjem do smestaja
zna li neko nesto?

Najbolje ti je tu oko Omorike ili Mitrovac, na Kaluđerskim barama ima puno kuća i vikendica koje se izdaju cele ili apartmani. Ne znam tačno koji je sajt ali probaj da ukucaš na Google Tara ili Bajina bašta smeštaj, ima sajt Turističke organizacije B. bašta i tu su čak i slike kuća i kontakt telefoni vlasnika. Letos se smeštaj u privatnim apartmanima kretao od 8 do 12 evra po osobi u dvokrevetnoj sobi sa kupatilom.
Za Mitrovac ne znam a i sigurno će biti pun dece.
Ja obožavam Taru i ako si šetač i hoćeš da se odmoriš i pobegneš od svega Tara je zakon. Ako tražiš fensi mesto kao Zlatibor ili Kop onda bolje ne idi razočaraćeš se. I ponesi od gardarobe samo tople stvari, dukseve sl. tamo su svi opušteni.
U Omorici možeš da uplatiš klopu, letos je doručak bio 150 din. a švedski sto je super, možeš da se hraniš i u Jeremičku nije skupo. Može da se uplati bazen u Omorici to je nešto skuplje. Autobus vozi svaki dan i preporučujem ti Lastu u 8 a povratak je u 4 svakog dana. Raketa ide u 9, vraća se u 2 ali vozi do Bašte njihove radnike. Ovo ako ideš iz BG.
U hotelima ne znam da li ima mesta, jedino preko veze iskreno a i bilo je oko 2000 polupansion po osobi u dvokrevetnoj sobi u septembru.
Ako ideš, lepo se provedi i pozdravi Taru! Idi i do ergele, lepo je.
 
Ја само да се придружим похвалама. Тара је стварно супер.
Додуше, муж и ја смо били у августу и само два дана, али ићићемо поново у фебруару. Свратили смо у повратку са мора на ручак и остали два дана.
Моја препорука је приватни смештај у близини Оморике (све има на сајту),јер је много јефтиније, а можете се хранити у ресторану. Храна је добра и порције су велике тако да су нама два оброка дневно била довољна.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top