WAKEBOARD

  • Začetnik teme honey_bunny
  • Datum pokretanja
honey_bunny:
pa sa velikim zadovoljstvom! :wink:
onda te ocekujem na leto na dunavu, pa cemo na wake zajedno a? 8)

Sto da ne, volim izazove :wink: !
Lako cemo se dogovoriti, blizi se lepo vreme.
A, nadam se da ce nam se jos neko pridruziti, odavde sa foruma!
 
la la la:
znas ja hocu da se bavim tim al ne znam gde kako kad :?: u kom klubu vozis daj neki tel :!:

pa vrlo rado bih ti pomogla ali nazalost ne mogu! :(
ja vozim wake na dunavu u apatinu, a naucio me je prijatelj koji se i ranije bavio tim sportom,
tako da ne postoji nikakav klub...
a i ako bi postojao imao bi svega 3 clana! :cry:
ali se ja iskren nadam da ce ovo uskoro zaziveti i kod nas!

da znam iz kog si mesta mislim da bi mi onda bilo lakse da ti pomognem da nadjes neki wake-club! :D

pozdrav :wink:
 
Imas na Adi Ciganliji zicaru za skijanje na vodi, pa tamo pokusaj!!! Kad otopli, dodjes, platis termin..... i uzivas![/quote]

hm, zicara je dobra ukoliko si vec skijao ili bar imas dobru ravnotezu i instruktora!
ali posto se u pocetku puno pada mislim da je bolje da skijasa vuce gliser ili jet-ski, jer je start iz vode bolji!
 
hm, zicara je dobra ukoliko si vec skijao ili bar imas dobru ravnotezu i instruktora!
ali posto se u pocetku puno pada mislim da je bolje da skijasa vuce gliser ili jet-ski, jer je start iz vode bolji!
[/quote]
 
honey_bunny:
hm, zicara je dobra ukoliko si vec skijao ili bar imas dobru ravnotezu i instruktora!
ali posto se u pocetku puno pada mislim da je bolje da skijasa vuce gliser ili jet-ski, jer je start iz vode bolji!

Sto se mene tice ja sam vec pronasao instruktora! 8)
Jesam li u pravu honey_bunny? :twisted:
 

Back
Top