Instaliranje Tomb Rider-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dvr

Aktivan član
Poruka
1.501
E ovako,pošto nisam nikakav gamer, došao sam do situacije da instaliram igricu (ne za sebe) i ne znam :), pa me sada baš zainteresovalo kako ide.

Evo o čemu se radi, igra je Tomb Rider-Anniversary, nema autorun-a, nema nikakvog setapa, na disku je brdo nekih fajlova "bigfile15"-type file015 (ovo sam naveo kao primer), takvih ima 26.

Nadam se da je neko vičan ovom zahtevu i da mi malo objasni kako ide instalacija.

Hvala unapred!

P.S.Probao sam sa Magic ISO i recimo konvertujem te fajlove u neki image, u ovom slučaju NRG, ali isti fajlovi mi se opet pojavljuju....:(
 
Tako ti kada ne kupujes original :D

A sada ozbiljno, ti big fajlovi su deo igrice... I tu negde bi trebao da bude i exe file...
Sve sto treba da odradis je da iskopiras te fileove u jedan direktorijum na hard disku...
Pustis exe i igras. :D
 
Tako ti kada ne kupujes original :D

A sada ozbiljno, ti big fajlovi su deo igrice... I tu negde bi trebao da bude i exe file...
Sve sto treba da odradis je da iskopiras te fileove u jedan direktorijum na hard disku...
Pustis exe i igras. :D
Logično je da su delovi igrice ;), ali oni delovi koji ne funkcionišu, nema veze sutra je vraćam i uzimam drugu da probam jer verovatno je neka greška u pitanju....Odustajem za sada, ali sutra javljam ishod, hvala ipak na ponuđenim solucijama.

Pozz!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top